Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2017 - 2018 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Klasik ball? ?ipler ve mal s?r?s? konya vede sonu? bu

"SizdeLigiKoyacakY?rekYokNaparsan?zYap?nB?kt?rd?n? zArt?k"

Yorum Yap

Hi? ?ekilmiyor gsliler b?k b?k. Bu kadar egolu taraftar grubu d?nyada ba?ka tak?mda yok.

Yorum Yap

Ba?ak?ehir ma??nda en k?t? beraberlik ??karmam?z laz?m

Yorum Yap

?mer Ali ve Jahovicin bize olan ile bug?n ki performanslar? aras?nda da?lar kadar fark var. Son zamanlarin en sevimsiz camiasi umar?m d??ersiniz.

Yorum Yap

Aslı Levent.Sahin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Aslı Kaz?m Onur Kele? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Serkan resmen izin vermi?. Elini ?ekmi?

https://twitter.com/CimbomFacts/stat...93497224294400
            Yok art?k ya...abartmayal?m..

ahmet ?akarda ?yle diyor

https://scontent-otp1-1.xx.fbcdn.net...df&oe=5B4613A8

Yorum Yap

Amk konyas? cehennemin dibine kadar yolun var

Yorum Yap

Beyler hi? sevmem su muhabbeyleri el cekti bunu yapti vs diye ama pozisyonu izliyorum kolu kivrik atlamaz kaleci. yani elini acar tutturamaz kontrpiyede kalir bak anlarim ama bu pozisyon bana temiz gelmiyor. bu golu besiktas atsa yine ayni seyi derdim linc yerdim belki ama dogru tektir. bu golde bir sey var. kalecinin hamlesi dogru degil. sakatsa elin ancak boyle yaparsin omzundan kolundan el bilegine daha cok destek almak icin. aksi halde bu atlayis normal degil

Yorum Yap

Serkan penalt?y? kurtard? hi? sevinmedi , ilk golde topu i?eri ?eldi, ikinci golde elini ?ekti , neler oluyo abi ya savc?lar g?reve...

Yorum Yap

Serkan resmen elini ?ekiyor ay?p vallahi

Yorum Yap

Bu gol? s?radan bir kaleci kurtar?r.
                      U?mas? bile gerekmiyor fazla. ?lgin?.

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi

Yorum Yap

Biz taraftar olarak gs taraftar?ndan daha ?ok istiyoruz ?ampiyon olmay?.
                        Ama oyuncular?m?z? , g.saray?n oyuncular? kadar i?tahl? g?rm?yorum ben .
                        Bu senenin p?f noktas? bu olacak bence

Yorum Yap

Gsnin icerde 13.macta 12.galibiyeti. kalan 4 macta malatyayi rahat yenerler, diger 3 mac: ts, basaksehir ve biz.

Insallah kalan su maclarda ic saha performanslari bozulur, deplasmanlarda da kaybetmeye devam ederler

Yorum Yap

Yapmay?n Allah a?k?na, adam Konyaspor ad?na ma??n adam?d?r, penalt? kurtard? hatas?z oynad? neredeyse.
                            Hele twitter'da Be?ikta??n Ordusu hesab? ma?tan ?nce Fatih'in Serkan'? seneye istedi?ini manejeriyle kafas?n? kar??t?rd???n? ma?tan sonra da 2. golde elini ?ekti?iyle ilgili payla??mlar? var.
                            Bu hesaplar? binlerce insan takip ediyor resmen Be?ikta?'? k?t? temsil ediyorlar.

Yorum Yap

Uefa gs'nin ve fb'nin cezalarini ne zaman a??klayacak.Tabi ceza alirlarsa.

Ba?ak?ehir'i kesinlikle yenmeliyiz.

PRA-LX1 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

?u elini ?ekti muhabbeti aykutun ta? olay?ndan bile komik..

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X