Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2017 - 2018 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Demba ba bu ligde tek baca??yla bile i? yapar. Adam golc?.. Ba att?k?a onun ad?na seviniyorum, love a da a?z?ma geleni s?yl?yorum

Yorum Yap

Aslı O?uzhan Aykan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Demba seneye her t?rl? bizde bo?una 6 ayl?k kontrat yapmad?. Hi? almad?k diye hay?flanm?yorum, 4-5 ay d?zenli oynayabilece?i bi tak?mda g?rmek her t?rl? daha mant?kl?yd?.

Negredo?yu ?in?e Love?u Brezilya?ya yollar iyi bi golc? al?r?z, Demba da yede?i olur.
      Cok guzel bir senaryo keske olsa
      Saglam bir forvet,demba ba, larin yeterli ??l? hucum hatti icin.

Yorum Yap

Aslı Umut Kubilay tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Goztepe lige renk katiyor. Bu tarz takimlarin olmasi lazim ligimizde. Umarim bu sene konya osmanli ve karabuk dusecek.
        Yerlerine rize ne kadar sevmesemde ankaragucu ve adanaspor falan gelsin.
        Umraniye,altinordu,istanbulspor gibi takimlar gelmesin lige.
        Alt?nordu gibi tak?mlar m?? Adamlar sadece kendi yeti?tirdi?i ahlakl? futbolcularla T?rkiye futbol tarihinde devrim yap?yorlar ama sen taraftar? yok diye gelmesin mi diyorsun? ?zmire di?er ?ehirlerdeki gibi h?k?met deste?i olsayd?, ?lkenin en b?y?k 3. Kentinde modern bir stad?m?z olsayd? inan s?per ligde alt?nordu 20bin ortalamayla oynard?.

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi

Yorum Yap

seneye forvet hatt?m?z Negredo-Ba olur.Negredo da giderse yerine Mandzukic gelir bence

Yorum Yap

Aslı Evrim Y?cel tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Goztepe lige renk katiyor. Bu tarz takimlarin olmasi lazim ligimizde. Umarim bu sene konya osmanli ve karabuk dusecek.
            Alt?nordu gibi tak?mlar m?? Adamlar sadece kendi yeti?tirdi?i ahlakl? futbolcularla T?rkiye futbol tarihinde devrim yap?yorlar ama sen taraftar? yok diye gelmesin mi diyorsun? ?zmire di?er ?ehirlerdeki gibi h?k?met deste?i olsayd?, ?lkenin en b?y?k 3. Kentinde modern bir stad?m?z olsayd? inan s?per ligde alt?nordu 20bin ortalamayla oynard?.

Altinordu nun durumu takdiri hakediyor zaten. Cok da begeniyorum evet taraftar acisindan soyledim ben. 20000 e oynucaklarsa tabiki ciksin altinordu.

Yorum Yap

Bize bu sezon bedava demba ba yerine 4 milyon lovu izleten hangi y?netici acaba ?

Yorum Yap

Hamza efendi fatos abine yatarken iyiydi simdi c?rp?n bakal?m 😀
                O kadar cok tak?m var ki d??s?n istedigim osmanl? haric hepsi dussun istiyorum altta 😀

Yorum Yap

Aslı O?uzhan Aykan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Demba seneye her t?rl? bizde bo?una 6 ayl?k kontrat yapmad?. Hi? almad?k diye hay?flanm?yorum, 4-5 ay d?zenli oynayabilece?i bi tak?mda g?rmek her t?rl? daha mant?kl?yd?.

Negredo?yu ?in?e Love?u Brezilya?ya yollar iyi bi golc? al?r?z, Demba da yede?i olur.
                  Cok guzel bir senaryo keske olsa
                  Saglam bir forvet,demba ba, larin yeterli ??l? hucum hatti icin.
                  Mandzukic,Demba ba,Larin hepsi pivot santrafor olmaz Mandzukic'in yan?na farkl? tipte bir forvette laz?m

Yorum Yap

Aslı A.Sefik Cokgungor tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Bize bu sezon bedava demba ba yerine 4 milyon lovu izleten hangi y?netici acaba ?
                    Bende dahil taraftar?n ?o?unlu?u Demba ba y? istemediki. Y?netim tepkiden ?ekindi biraz.

Yorum Yap

Aslı Evrim Y?cel tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Altinordu nun durumu takdiri hakediyor zaten. Cok da begeniyorum evet taraftar acisindan soyledim ben. 20000 e oynucaklarsa tabiki ciksin altinordu.
                      Ben izmirliyim inan baz? ma?lara gideyim mi diye d???n?yorum sonra ikinci ligin kalitesizli?i stad?n ?irkinli?i akl?ma gelince vazge?iyorum[emoji1]?evremdeki ?o?u insanda benim gibi d???n?yor. Bu ortamda ma?a gitmek i?in tak?ma sevdal? olmak laz?m Alt?nordu?da bu yok maalesef.

Yorum Yap

Aslı Mehmet Kartal Kara tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Hamza efendi fatos abine yatarken iyiydi simdi c?rp?n bakal?m ????
                        O kadar cok tak?m var ki d??s?n istedigim osmanl? haric hepsi dussun istiyorum altta ????
                        Konya bursa antalya dusseler keske

Yorum Yap

Demba Ba adebayor olay?ndan sonra y?netim bu sefer risk almay?p love transferini yapt?. Demba Ba kalesine gidemedigimiz ibbye bile sonradan girip gol atm??t?. Bu adam tam bir forvet. G?ztepe ile 6 ay imzalad?. Bizim.ba?kan i?ini bilir sezon sonu bizde in?allah.

Yorum Yap

Halil Akp?nar gibi h?zl?, top s?rmesi iyi bir kanat oyuncumuz olsayd? santraforumuz da Demba Ba gibi goller atard?.

Yorum Yap

Fenerinde bugun ga kadar onemli kaybetmesi fikstur bazinda gecen haftadan ince dedim en buyuk sans kullanirsa fenerde cok rahat fiksturleri var ama akhisara kaybettiler
                              Ama hala buyuk sanslari var haftaya yenseler fark 3 e initorki bizim daha gs maci var ayni sekilde ibb nnde zor maclari var.
                              Bu hafta onlarda kaybetmeli gs konusunda supriz bekliyorum konyanin iyi kadrosu var aslinda sergen hoca yapacak biseler

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Malatya insallah kaybetmez bu maci, haftaya gs maci bunlar icin sezonu kurtarma maci olur

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X