Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2017 - 2018 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Ak?n Ek?i tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Klasik olucak ama gomisi biz negredoyu bu serefsizler alsaymis ligde 6-7 puan onde liderdik bunlarda havlu atmisti simdiden.. yazik kere yazik eger bize onerildi haberlere gercekse kim begenmeyip almadiysa ona da yaziklar olsun.
    Menejerinin extra para istemesi yuzunden bizim is yatm??
    ben de gomisi hic begenmezdim sakar bir golcu gelirdi bana
    ama herif burada cok iyi oynuyor

Yorum Yap

Aslı Halil Nuri Yurdakul tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Ak?n Ek?i tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Klasik olucak ama gomisi biz negredoyu bu serefsizler alsaymis ligde 6-7 puan onde liderdik bunlarda havlu atmisti simdiden.. yazik kere yazik eger bize onerildi haberlere gercekse kim begenmeyip almadiysa ona da yaziklar olsun.
      Menejerinin extra para istemesi yuzunden bizim is yatm??
      ben de gomisi hic begenmezdim sakar bir golcu gelirdi bana
      ama herif burada cok iyi oynuyor
      gs de 3 milyon bonservis +3 milyon imza parasi verdi.
      sene basi baya dalga geciyorduk ama degermis.

Yorum Yap

neyse bu macta zaten birsey beklemek mucize beklemekti. biz kendi isimize bakacagiz. aptal gibi kendimizi sikintiya soktuk fenerle sacma sapan kupa macinda.

Yorum Yap

Ortalama d?zeydeki tak?mlara kar?? istianas?z b?t?n deplasman ma?lar?n? kaybetti bu herifler. ?nlerindeki 3 de?lasman ma??ndan 1 puan alsalar onlar i?in iyi. Neyi moralinizi bozdu ?u ma??n anlamad?m.

Yorum Yap

Ulan bari bi sert girin gomisin baca??n? eline verin. Rodrigues de olur

Yorum Yap

Aslı Doruk Ilhan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Ortalama d?zeydeki tak?mlara kar?? istianas?z b?t?n deplasman ma?lar?n? kaybetti bu herifler. ?nlerindeki 3 de?lasman ma??ndan 1 puan alsalar onlar i?in iyi. Neyi moralinizi bozdu ?u ma??n anlamad?m.
              sikinti su ki . bizde her deplasmanda puan kaybediyoruz.

Yorum Yap

bir de karab?k'e ac?yorlar yaz?k para yok gen?ler oynuyor falan diye nerede gen?ler oynuyor hani ? ilk 11 de 6 tane yabanc? oynuyor. nerede at h?rs?z? amat?r yabanc? top?u var bulup getirmi?sin. sonra a?lamayacaks?n maddi zorluklar vs. diye iyi oluyor b?yle tak?mlara hi? ac?m?yorum ats?n gs 15 tane. sadece biz manisaya 9 att?k diye neredeyse ona bile ceza verilmesini isteyen gsli tipler bugun ma?tan sonra ne diyecekler onu merak ediyorum

Yorum Yap

Aslı Ahmet Cal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Ulan bari bi sert girin gomisin baca??n? eline verin. Rodrigues de olur
                  bende onu dyiorum ilk yarida 6 atan ve goz gore gore hala calimlarla vs ustunuze gelen takima bu kadar yumusak olunur mu ya
                  biri bir isyan eder ama yok.

Yorum Yap

5 mac?n 4 u istanbulda
                    5te 5 bizi sampiyon yapar
                    5te 4 isi dibine kadar getirir sonra Yoku? a?a?? gideriz
                    ts mac? o kadar onemliki mutlaka almamiz
                    lazim

Yorum Yap

bir tane ger?ekten gen? oyuncu girdi onun da ad? sakat anas?n? satay?m

Yorum Yap

7-0

Yorum Yap

7 oldu ?u tak?ma 5 tane ?ok az atm???z valla bir de vodafone'de. kendi rekorumuzu k?rmam?z gerekirdi.

Yorum Yap

6 isabetli ?ut 7 gol d?nya tarihinde ilk kez b?yle ma? oynan?yo...

Yorum Yap

Aslı Burak.Kaya tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              6 isabetli ?ut 7 gol d?nya tarihinde ilk kez b?yle ma? oynan?yo...
                              son ma?larda hep b?yleler. ilk 3-4 ?uttan 2 si gol nerdeyse.

Yorum Yap

Aslı Doruk Kaymak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Aslı Doruk Ilhan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                sikinti su ki . bizde her deplasmanda puan kaybediyoruz.
                                Ben zaten biz ?ampiyon olaca??z demedim. Gs ?ampiyon olamaz diyorum a??k ve net. Bizim ne olaca??m?z? ?n?m?zdeki 3 ma? belirleyecek.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X