Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2017 - 2018 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Ba?ak?ehir kesin kazan?r diyordum ama ilk 11 de Arda'y? g?rd?m ve fikrim de?i?ti. Fener puan alabilir

Yorum Yap

Ba?ak?ehir'in evinde ma?lubiyeti yok san?r?m, dolay?s?yla kaybetmeleri iyi olacakt?r ??nk? bu istatistikleri bile bir nev? motivasyonlar?n? etkiliyordur.

Yorum Yap

Ya berabere bitsin ya Ba?ak?ehir yensin, hatta ilk tercihim Ba?ak?ehirin yenmesi olur..Fener kopsun ?ampiyonluk yar???ndan..

Yorum Yap

Fb'nin tek yapabilece?i ?ey oyunu gerip a?lamak.
          Ba?ak oyun, taktik vs olarak ezip ge?er bunlar? normal ?artlarda ama Fb oyuna ortak olman?n yolunu bulur diyorum ben.

Yorum Yap

?lk tercihim beraberlik. Birisi yenecekse de Ba?ak?ehir yensin. ?yle 1-0 2-1 filan de?il farkli yensin Fener iyice kar??s?n.

Yorum Yap

Temmuz da sakatlan?p bug?n sakatl?k sonras? ilk ma??na ??kacak olan Chedjou patlak verir.

Yiyecekleri golde direk katk?s? olur belkide k?zar?r

Yorum Yap

44 42 40 ve 39 puan siralamasi olsa ne guzel olur
                beraberlik olsun veya fener yensin
                Puan olarak yakla?al?m yavas yavas
                fener kar??sa ne olur kar??masa ne olur

Yorum Yap

?ncelikle beraberlik ikinci olarak ise Fb galibiyeti bizim i?in iyidir. Ba?ak kazan?rsa da Fb yar??tan iyice d??er. 3 skor da bize yar?yor yani ama ?nem s?ras? bu yazd???m gibi bence.

Yorum Yap

Serkan K?r?nt?l? kariyer ma??n? oynad?, Konya ceza sahas?na g?m?ld? ve gol? yemek i?in bekledi adeta.

Belediye Fenerbah?e ma??nda da ne olursa olsun Fener'in kazanmas?n? istiyemiyorum. Bol k?rm?z?l? ve olayl? bir mac olsun gerisi ?nemli de?il.

Yorum Yap

Fb-Ba?ak berabere bitsin, Giulanio'nun sakatl??? n?ksetsin, kartlar havada u?u?sun amin.

Yorum Yap

Beraberlik g?veniyoruz sana sir Aykut hoca. Ekstra bir durumda hoca istifa edebilir.

Yorum Yap

Chedjou bomba resmen

Yorum Yap

Fener bu fizik g?c?yle bize de ?ok sorun ??kar?r.

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi

Yorum Yap

Fener gs ve Ba?ak? yenip bize yenilsin. Bizde gs ve Ba?ak? yenelim.

Gesendet von meinem SM-G930F mit Tapatalk

Yorum Yap

Mossoro ve emrenin olmamasi basaksehiri etkiler gibi duruyor, beraberlik iyidir.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X