Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2017 - 2018 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Moke k?rm?z? g?rd? bizim ma?ta yok

Yorum Yap

Ben ciddi ciddi baz? futbolcularda beyin olmad???n? d???n?yorum Sar? kart?n var,yapt??? gereksiz hakarete bak Moke?nin

Yorum Yap

?u ma?? ?ok rahat Alanya kazanabilirdi, haftaya biz de darbe vurursak k?mede kalamayabilirlerdi.,
        Konyaspor'dan nefret ediyorum, ?ok ?ansl? ve itici bir camia.

Yorum Yap

Ba?ak?ehir'in ilk 11'i: Volkan, Clichy, Chedjou, Attamah, Cai?ara, Mahmut, G?khan, ?rfan Can, Arda Turan, Visca, Adebayor

Kadrosu iyi degil Basaksehir'in, bu mac puan kayberderler insallah.

Yorum Yap

Ba?ak?ehirin kadro neden b?yle ya hep b?yle mi oynuyor bunlar chedjou orta saha mahmur inler 10 numarada irfancan

Yorum Yap

Ba?ak?ehir'in ilk 11'i: Volkan, Clichy, Chedjou, Attamah, Cai?ara, Mahmut, G?khan, ?rfan Can, Arda Turan, Visca, Adebayor.

Fenerbah?e'nin 11'i belli oldu: Volkan, Hasan Ali, Neustadter, Neto, Isla, Mehmet Topal, Josef, Dirar, Aatif, Giuliano, Fernandao

Ba?ak?ehrin ortas? a??r adamlardan olu?tu..Chedju hem a??r hem hata pay? y?ksek ?nler de a??r adam..

Her Daim Be?ikta?!!!

Yorum Yap

Epru niye oynamiyor?

Yorum Yap

Emre cezal? Mossoro sakat Epureanu'da kadroda yok o da sakat san?r?m normal o y?zden Ba?ak?ehirin kadrosu

Yorum Yap

Fenerin kadro tam Anadolu kadrosu gibi..

Yorum Yap

Eprianu neden yok anlamadim chedjou aylar sonra oynuyor

Yorum Yap

Fenerin ?u an ki kadrosu ilk 4 ? zorlayan yeteneksiz disiplinli anadolu tak?m? kadrosu.

Yorum Yap

Fenerde gulliano disinda kaliteli adam yok. Valbuenayi oynatmamasi da aykutun hatasi. Berabere bitsin isimize gelir.

Yorum Yap

Bu Fener gibi ball? tak?m yok, Basaksehiri ?u kadro ile yakalasak biz kesin yenerdik..Fener?in kadrosu da 2 adam d???nda ??p..

Yorum Yap

Ba?ak?ehirin stoperlerin boylar? k?sa Fener yine kornerden gol bulabilir

Yorum Yap

Mac berabere bitsin istiyorum ama su an asporda emre bol denen uyuz konusuyor. Su adami dinleyince basaksehir 5 atsin diyorum. Ne kadar sacma ve itici konusuyor.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X