Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2017 - 2018 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Vay be, ?mit yat??a ge?iremedi, k?rm?z? bile yemediler, takdir ettim.

Yorum Yap

Aslı Halil Umut Eyaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Varan 1
      Gs de puan kaybederse Allah a?k?na Nail Ba?kan ?u ba?l??a bir daha dokunmas?n [emoji23]

Yorum Yap

Fener gercekten cok komik goller yiyor. Bu hafta gs ve basak kazanirsa ilk 2 kopabilir.

Yorum Yap

gb'nin 2. gol?nde volkan?n u?u?u nedir ?yle ya... ayakta kalsa top ona ?arp?cakm??...

Yorum Yap

Koca 45 dk ?c?n 2 dk uzatt?. 4 dakka ?c?n y?ne 2 dakka uzatt? .nas?l i? anlamad?m

Yorum Yap

anla??ld? fb'liler aziz bablar?ndan talimat alm??lar. hakemlerin ?zerine oynayacaklar. ba?lad?lar gene a?lamaya...

Yorum Yap

Yarin gs kaybetmeli, insallah sivas yener sunlari

Yorum Yap

D?n Negredo ile alay ediyorlard?. Allah b?y?k.

Yorum Yap

Sezon sonuna kadar gs - ba?ak?ehir kafa kafaya gider g?r?n?yor. Ba?ak?ehir stresi kald?ramaz gs ?ampiyon olur bence.

Yorum Yap

Aslı Koray Metin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      anla??ld? fb'liler aziz bablar?ndan talimat alm??lar. hakemlerin ?zerine oynayacaklar. ba?lad?lar gene a?lamaya...
                      ek?ideki fbli enteller(!) bile kudurmu?..

Yorum Yap

Aslı Mert Kavuzlu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Aslı Gokhan Aksoy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Ve fenerde y?netim istifa sesleri ba?lad?...
                        Hadlerini bilsinler.
                        Ne demekmi? Aziz ba?gana istifa demek?
                        paval? k?pekleri stada almaz bi daha..

Yorum Yap

Aslı Sercan Mert Pulurlu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          adamlar art?k inand?r?c?da de?iller. herkes ne yapmaya ?al??t?klar?n? anl?yor. m?zm?z ?ocuk gibiler...

Yorum Yap

Aslı Sercan Mert Pulurlu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            adamlar art?k inand?r?c?da de?iller. herkes ne yapmaya ?al??t?klar?n? anl?yor. m?zm?z ?ocuk gibiler...
                            Benim yakla??k 1000 tane engelim var o entel s?zl?kte, kafam rahat okuyorum di?er yaz?lanlar?

Yorum Yap

R?dvan Dilmen: "Trabzon'da bir hakem, net 3 k?rm?z? kart g?stermiyorsa, 8.4 puan nas?l al?r? Elinizi vicdan?n?za koyup s?yleyin. Fenerbah?e yenerdi diye demiyorum, yenemeyebilirdi de. Ayn? Ali Palab?y?k, Kad?k?y'de Negredo'nun gol?n? vermedi?inde 4 ma? ceza ald?."

R?dvan ne a?lad? be.. Salak gs ve ba?ak?ehir alm?? ba??n? gidiyor bu hala bizle u?ra??yor

Yorum Yap

Aslı Talha Karanfiler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                R?dvan Dilmen: "Trabzon'da bir hakem, net 3 k?rm?z? kart g?stermiyorsa, 8.4 puan nas?l al?r? Elinizi vicdan?n?za koyup s?yleyin. Fenerbah?e yenerdi diye demiyorum, yenemeyebilirdi de. Ayn? Ali Palab?y?k, Kad?k?y'de Negredo'nun gol?n? vermedi?inde 4 ma? ceza ald?."

R?dvan ne a?lad? be.. Salak gs ve ba?ak?ehir alm?? ba??n? gidiyor bu hala bizle u?ra??yor
                                ne ali palab?y?k sevdas?ym?? be. vay anas?n?...

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X