Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2017 - 2018 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Mert Talan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Rahmi Kerem Kalfali tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Fener atti gecmis olsun, su takimdan 4 puan gerideyiz. Emegi gecen herkese tesekkurler, umurlarinda oldugunu da sanmiyorum
    Ak?l s?r ermiyor. Gen?ler Malatya akhisar sivas bursa gibi le? tak?mlara nas?l puanlar b?rakt?k
    Bu kafayla daha cok birakiriz, kenara bakinca suratlardan her sey anlasiliyor

Yorum Yap

dirar ??p? bile ceza sahas?na ko?up gol ar?yor ve at?yor. ?izgide bekleyen kanat oyuncumuz akl?ma geliyor deliriyorum

Yorum Yap

Aslı Mert Talan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Fener atti gecmis olsun, su takimdan 4 puan gerideyiz. Emegi gecen herkese tesekkurler, umurlarinda oldugunu da sanmiyorum
        Ak?l s?r ermiyor. Gen?ler Malatya akhisar sivas bursa gibi le? tak?mlara nas?l puanlar b?rakt?k
        Bu kafayla daha cok birakiriz, kenara bakinca suratlardan her sey anlasiliyor
        ?u ma?lar? alsak lig ?oktan bitmi?ti. 12 puan. Rakiplerde mecal umut kalmazd?. Bu laubalilik ciddiyetsizlik bencillik. ?aka gibi.

Yorum Yap

Bu mac 3-4 e gider. Arsenal macina gecelim bari belki Tosun pasa girer izleriz tribunde de paso bize salliyo it oglu itler sinir olmiyim bari bedavadan

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi

Yorum Yap

Lan koku?mu? ay? g?zel satm??s?n ma??

Yorum Yap

fener fizik olarak asiri guclu. cok pas yapip yormaliyiz onlari. 3. olmak zo run da yiz!!! karabuk ve konya ya kesinlikle puan vermeyip fener macina yuzde yuzle oynamaliyiz. kahrediyorum sunlarin bizden iyi oynadigini gordukce

Yorum Yap

defans yine asist yapt?. haha

Yorum Yap

Hahaha mal s?r?s? ?u gs fb le?lerini g?rd?k s?ra o kadar k?z?yorum ki ?u ?enol hocama. Alay edecektik alayyyyy. Ho? biriyle i?eride ettik tarihi fark ka?t? dar?s? bu civcivlere

Yorum Yap

Valbuena ve Giuliano d???nda kos koca bir 0 olan bir kadro 4 puan ?n?m?zde. ?enol G?ne? ge?en sene bu sene en iyu futbol oynayan ikinci tak?m sizsiniz demi?ti oyunculara. Birinci s?rada kimse yok ama seneye oray? hedefliyoruz demi?ti. O g?nden bug?ne ne de?i?ti? Taraftar Y?netim Hoca Futbolcular kimyas? bu kadar uyu?mu?ken 2 y?l ?st ?ste ?ampiyon olmu?ken ne de?i?ti de bu hale gelindi? Mesela 5 y?l ?st ?ste ?ampiyon olmam?z i?in daha ne gerekiyordu? Ne eksik?

Gesendet von meinem SM-G930F mit Tapatalk

Yorum Yap

Su rezil herifler onumuzde ya oooof of sinir hastasi olucam. Ama bu maci kazanirlar bir sekilde

Yorum Yap

Aslı Ak?n Ek?i tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        fener fizik olarak asiri guclu. cok pas yapip yormaliyiz onlari. 3. olmak zo run da yiz!!! karabuk ve konya ya kesinlikle puan vermeyip fener macina yuzde yuzle oynamaliyiz. kahrediyorum sunlarin bizden iyi oynadigini gordukce
                        Karab?k ma??nn? yeneriz oyuncular?m?z e?lenirler dans edip sevinirler. Konya deplasman?nda laubali artist tav?rlar? geri gelir ve yine puan b?rak?r?z. Gs ma??nda izledim konyay?. Bursadan daha iyiler

Yorum Yap

Bu sene tak?m biraz karakter g?stermi? olsayd? ?uan bu rakip ma?lar?n? g?le oynaya izliyorduk.. yaz?k oldu ger?ekten.

Yorum Yap

Salakca gol yemede bizle yarisiyorlar fazla gulmeye gerek yok bence

MI 5 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Aslı Talha Karanfiler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Aslı Ak?n Ek?i tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Karab?k ma??nn? yeneriz oyuncular?m?z e?lenirler dans edip sevinirler. Konya deplasman?nda laubali artist tav?rlar? geri gelir ve yine puan b?rak?r?z. Gs ma??nda izledim konyay?. Bursadan daha iyiler
                              Quaresma ile zor deplasman ma?? kazan?r?z biz. Zati iki ?? pozisyon buluyoruz. Onlara da vuruyor dokunulmaz ki?ilik

Yorum Yap

Aslı Mehmet Kele? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Salakca gol yemede bizle yarisiyorlar fazla gulmeye gerek yok bence

MI 5 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi
                                D?nden moralim ?yle bozuk ki fenere bile g?lemiyorum hakikaten

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X