Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2017 - 2018 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Fb'nin 4'te 4 yapt??? tak?mlar
    Sivas
    Antalya
    Kas?mpa?a
    Bursa

Ts'nin 5 te 5 yapt??? tak?mlar
    Osmanl?
    Sivas
    Antalya
    Kas?mpa?a
    Bursa

Gs'nin 5'te 4 yapt??? takimlar
    Osmanl?spor
    Sivas
    Antalya (beraberlik )
    Bursa
    Kas?mpa?a

Antalya,Sivas,Kas?mpa?a ve Bursa'ya gelen ?akm?? giden ?akmi?..

Yorum Yap

Basak 4ledi eto efendi boyle bakarsin iste bon bon, o cok guvendigin baskanin da cekgi gitti

Yorum Yap

Visca i?eri girerek oynad??? i?in geriden gelen caoicaraya koridor a??l?yor. Her pozisyon caicara kale ?izgisine iniyor. Gol de ?yle geldi. Bizde Quaresma ta? ?izgisinden ayr?lmad??? i?in garibim G?khan G?n?l 1 kez ?izgiye inse tak?m ?ok iyi sa?dan yariyoruz diyoruz. G?khan G?n?l gibi adam? ?izgiye indiremiyoruz Q7 nin oyun tarz? y?z?nden. B?t?n b?y?k Avrupa tak?mlar?n?n tercih etmedi?i oyun tarz? kanat tarz? yuzunden

Yorum Yap

adamlar 4-1 yapti 10 dakikada 3 gol

Yorum Yap

2 duran top gol?...
            ah ah

Yorum Yap

Kayseri de 2 0 kazanmis, simdi 4.30da gs maci var insallah kaybeder gs

Yorum Yap

Ohaaa 30 ma??n 27si galibiyet vay vay vay yenilgileri yokmu? kendi evlerinde ne taraftarlar? var ne bask? hayret bir?ey ya

Yorum Yap

Kapal? savunmalar bak?n nas?l a??l?yor i?te.. Bizimkiler hi? bo?una ama bize kapan?yorlar diye s?zlanmas?n. A?an a??yor..

Yorum Yap

Gs,Fb ve Ts nin seri yapt??? tak?mlarla oynayaca??z
                    Osmanl?spor
                    Sivas
                    Antalya
                    Kas?mpa?a
                    Bursa
                    Karab?k

6'da 6 i?ten bile de?il.
                    Fb ma??na kadar bi Konya deplasmani var puan kayb? olabilecek..onuda alirsak Fb ma??nda 7'de 7 ile ??kabiliriz..Yeterki tak?m ve hoca istesin..
                    olmayacak ?ey de?il

Yorum Yap

Aslı Aycan Kaya tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Ohaaa 30 ma??n 27si galibiyet vay vay vay yenilgileri yokmu? kendi evlerinde ne taraftarlar? var ne bask? hayret bir?ey ya
                      23e 7 ama yine de baya iyi

Yorum Yap

Aslı Rahmi Kerem Kalfali tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        27 galibiyet demedi mi ben mi yanl?? anlad?m ?

Yorum Yap

Ba?ak?ehir ikinci yar? ezdi resmen Antalya'y?. Dikine h?zl? paslarla ?ok ?abuk pozisyon buluyorlar. Kanat oyuncular?da h?zl? p?r p?r oyuncular hemen adam ge?ip ?ut atabiliyorlar ve defans arkas?na sarkabiliyorlar. Bizim tak?m?n da b?yle oynamas?n? isterdim. Sosa'l? d?nemdeki futbolumuzun benzerini oynuyor Basak?ehir

HUAWEI NXT-L29 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Aslı Rahmi Kerem Kalfali tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            27 galibiyet demedi mi ben mi yanl?? anlad?m ?
                            Yanlis soledi sanirim da ben tivitirdan gordum

Yorum Yap

zamaninda bizim oynadigimiz taktikle gidiyorlar, topu aldiktan sonra, dikine hucuma hizli cikiyorlar, anafikri bu.

Yorum Yap

Ben bizim ?ampiyon olaca??m?z? d???nmedi?im i?in ba?ak?n kazanmas?na ?z?lmedim.
                                En az?ndan hak ederek gidiyorlar.
                                Ayr?ca ?enol g?ne? kapal? defans nas?l a??l?yormu? g?r?r umar?m

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X