Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2017 - 2018 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Gs

Muslera
    Maicon Serdar Denayer
    Mariano Fernando Ndiaye Tolga
    Feghouli Belhanda
    Gomis

Fb

Kameni
    Isla Neto Neustadter H.Ali
    Ozan Josef
    Dirar Giuliano Valbuena
    Janssen

Yorum Yap

En ucuz yorumcu Abidal herhalde, her boka bunu getiyor beinsports.

Yorum Yap

edit

Yorum Yap

Haber kanllar?nda bile ezik derbiyle ilgili haber yap?yorlar
          Bu nas?l kuyruk ac?s?

Yorum Yap

Gs kazanmamal? hatta m?mk?nse kaybetmeli ki direkt krize kucak a?s?nlar. Hasbel kader Lazyo'da bunlara koydu mu -ki bunlara her daim koymu?tur- ?eref Bey'de ak?llar?n? al?r?z.

Yorum Yap

gs muhtemelen sald?rarak ba?lay?p ilk gol? atmaya ?al??acak sonra yatacak gol?n ?st?ne. Fenerde oyunu ortada g?t?r?p bir tane at?p gitme derdinde olur

Yorum Yap

Fb kazan?rsa gs tepetaklak olabilir.bu cok onemli bir ayr?nt? ben fb yi ?ampiyonluk yar???nda rakip gormuyorum.

Yorum Yap

GS saldiracak, FB savunacak. Duran toptan ya da kazara FB atarsa kontraatakla etkili olurlar. Ilk golu GS bulursa fark olur.

Yorum Yap

?lk 10-15 dk da gs gol? bulursa c?mb??? izleyin. Farka gider ma?

Yorum Yap

Fb ilk gol? at?p ?irkeflik yapmazsa gs ?ok rahat kazan?r
                      Fenerin kadrosu ?ok kalitesiz
                      Gs rahat al?r

Yorum Yap

ayr?ca istenmeyen olaylar olsun istiyoruz kan g?vdeyi g?t?rs?n k?rm?z?lar sakatl?klar havada u?u?sun. Yerden kald?rmay?n biribirinizi. Tekme tokat ma? olsun

Yorum Yap

Aslı Halil Umut Eyaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Gs kazanmamal? hatta m?mk?nse kaybetmeli ki direkt krize kucak a?s?nlar. Hasbel kader Lazyo'da bunlara koydu mu -ki bunlara her daim koymu?tur- ?eref Bey'de ak?llar?n? al?r?z.
                          Trabzon bunlardan puan alamaz.. r?zan?n hedef ma?? biziz.

Yorum Yap

Deplasman taraftar? i?te b?yle ?rk?t?c? olmal?

Yorum Yap

Bu rocky balboal? kareografi ne alaka

Yorum Yap

Koreografi ??p gibi olmu? be?enmedim. ?nceden daha iyilerini g?rm??t?k tt arenada. Yaln?z Vodafone Park da g?rsel ?ov konusunda biz ?ok k?t?y?z. Koreografi yapal?m demiyorum buna kar?? oldu?umuzu da biliyorum ama kar?? olmad???m?z ?eylerle birlikte g?rsel ?ov yapabiliriz ama yapm?yoruz.

Gesendet von meinem SM-G930F mit Tapatalk

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X