Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2017 - 2018 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Bizim ligdeki gol sorunumuz ilk gol? buldu?umuzda bazen 2.'yi buldu?umuzda laubali bir ?ekilde yana geriye pasla?mam?zdan. Bazen yap?l?r bu ama bizim yapt???m?z gol bulduktan sonra gev?emek. Ve baz? ma?lara iyi konsantre olmamaktan. Kas?mpa?a ve Gen?lerbirli?i ?rnek.

Yorum Yap

Ts malatyayi yense de gs maci oncesi moral toplasa iyi olur

Yorum Yap

Trabzon'da Burak, Olcay, Okay ve Mas s?n?rda ve hepsi de 11 de ?u an kontrol ettim. Sosa kart g?rd? ?u ana kadar o da s?n?rda de?il.

Yorum Yap

R?za Mavi g?mlek bordo s?veter giymi?. .
          ?enol hoca bizde s?rekli bordo mavi giyer kimsenin umrunda de?il. .
          Siyah beyaz giy demiyorum ama ilk ma?tan bordo mavi giymek yalakaliktir

Yorum Yap

Benim bildi?in Hubocan sol stoper.Ge?en hafta Mustafa Akba?'in yapt??? hatalardan sonra bir daha 21'e giremez diyordum ama adam bildi?in oynatiyor

Yorum Yap

Aslı Abdulmenaf Karabulut tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              R?za Mavi g?mlek bordo s?veter giymi?. .
              ?enol hoca bizde s?rekli bordo mavi giyer kimsenin umrunda de?il. .
              Siyah beyaz giy demiyorum ama ilk ma?tan bordo mavi giymek yalakaliktir
              Burda R?za ?al?mbay'?n yapt??? gayet normal. ?enol hocan?n yapt??? anormal asl?nda. Hocas? oldu?u, para ald??? kul?b?n renklerini ta??yan k?yafet giyilmesi kadar do?al bir?ey yok bence, ilk ma? olsun son ma? olsun. Mavi, bordo renkleri severim ama en g?zeli siyah beyaz diyen de kendisi s?rkeli bordo - mavi giyen de.

Bu arada Sosa baya k?t? oynuyor in?allah haftaya adam gibi top oynar.

Yorum Yap

Sosa k?rm?z? g?rd?. ( Tr kupas? ma?? var ?orum'la hafta i?i orda ?ekecek cezas?n?)
                En son düzenleyen Halil Umut Eyaz; 21-10-2017, 21:08.

Yorum Yap

Zaten oynayas? yoktu Sosa n?n

Yorum Yap

Beyinsiz Sosa k?rm?z?yi yedi..Gs bu sezon ?ok ?ansli abi olmaz bu kadar ya

Yorum Yap

Sosa zaten fazla bile kald? trabzonda

Yorum Yap

Sosa, ikinci sar?dan k?rm?z? kart g?rd?.
                        En son düzenleyen Mehmet Kele?; 21-10-2017, 21:05. Sebep: T?rkiye kupas? varm?? :)

Yorum Yap

?orum ma??nda ?ekecek cezas?n?.

Yorum Yap

Aslı Mehmet Kele? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Sosa, ikinci sar?dan k?rm?z? kart g?rd?.
                            Tr kupas? var , gs de oynar

Yorum Yap

Sosanin kafa tsde degil haftaya oynamasa daha iyi olur. Yusuf yaziciyi 10 numara cekse en iyisi

Yorum Yap

Sosay? insallah oynatmaz gs macinda cok kotu oynuyo , ?orum macinin olmasi bizim icin ?anss?zl?k oldu...

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X