Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2017 - 2018 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

adamlar gol yemiyor bir de gs oyununu boyle degerlendirmekte fayda var abartisiz soyluyorum biz eyupsporla icerde oynasak gol yiyoruz tosic hata yapiyor, penalti oluyo, carpan top gol oluyor bilmem ne ama oluyor sampiyonlugun anahtari gol yememektir

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi

Yorum Yap

Aslı Mustafa Emir Can tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      adamlar gol yemiyor bir de gs oyununu boyle degerlendirmekte fayda var abartisiz soyluyorum biz eyupsporla icerde oynasak gol yiyoruz tosic hata yapiyor, penalti oluyo, carpan top gol oluyor bilmem ne ama oluyor sampiyonlugun anahtari gol yememektir

Yahu tosic beyinsizi var defansta. Gol yememek m?mk?n de?il. Yemesek bile o beyinsiz gelir bizim kaleye atar

Yorum Yap

Gs'de 8 haftadir ne kirmizi kart goren var ne sakatlanan, biraz da sans olacak yani..Adamlar son 3 haftadir iyi oynamiyorlar ama bir sekilde kazandilar..

Yorum Yap

D?n oynanan rezil futboldan sonra kimse inanmayan g?lge etmesin ayaklar? yapmas?n ilk ?nce senin top?un kendine ?eki d?zen verecek

Yorum Yap

Aslı Selim Yaman tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            8 puan biz onde olsak burda kendimizi sampiyon ilan ederdik birakalim polyannayi biraz ceki duzen verelim

SM-G600F cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi
            Ge?en sene, hem de son d?zl??e girerken b?yle bir fark vard? ama burnumuzdan gelmi?ti Bursa ma?? bitene kadar hat?rlarsan?z... Daha 8. hafta kimse ?ampiyon olmu? de?il.

Ama en acilinden toparlanmam?z laz?m tabiki!

Yorum Yap

Haftaya fb puan almal? biz de kazanmaliyiz. Oldu sana 6 puan. ??erde gs yi yendik mi oldu 3 puan. Oda kapan?r. Bu arada ben ibb Alanya ve g?ztepe ma?lar?ndan 9 puan ??kmaz diyorum. Gs fb yi yenerse maalesef b?y?k bir avantaj elde eder ...

Gesendet von meinem SM-G930F mit Tapatalk

Yorum Yap

Aslı ?a?da? Ula? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Gs'de 8 haftadir ne kirmizi kart goren var ne sakatlanan, biraz da sans olacak yani..Adamlar son 3 haftadir iyi oynamiyorlar ama bir sekilde kazandilar..
                Taraftar? dua etsin avrupada yoklar bu kadroyla hayatta gidemezlerdi.

Yorum Yap

Lig bitti. Dunde yazdim simdide yaziyorum. Lig bitti. Ister inanin ister inanmayin. Bu serefsizler nisanda sampiyon olur.

Yorum Yap

S?per Lig 8. Hafta Ma?lar?

gs fbyi neden yenemesin peki biraz da bunu dusunelim herifler abartisiz kardes oldu ucuncu buyuk istemiyorlar bu kadar bariz iki buyuk sadece twitter hikayesi degil resmen bir strateji pastayi iki kulup paylassin bize daha her turlu daha cok ekmek cikar diyorlar ki haklilar. guclu bir Besiktas pastayi 3 e degil 5 e bolduruyor cunku bu sefer para cok harcayamiyorlar ve trabzon basaksehir bile rekabete ortak oluyor.

Yorum Yap

Arabeske gerek Yok tak?m ma? se?iyor avrupa da ayr? lig de ayr? oynuyor galatasaray haftada bi ma? yap?yor bu kadro da yeterli olur onlara bence gayet kaliteli kadrolar? var ve isi g?t?recek gibi duruyorlar.Bizde inan?lmaz bi ??k?? var d?n resmen hoca ve futbolcular ispat etti bunu.Bu sene hedef Avrupa ne kadar ileri o kadar iyi Avrupa ligine kal?rsak final kovalamamiz lazim.

Yorum Yap

GS 37 puan Banko toplar. Be?ikta? Trabzonspor Ba?ak?ehir ve Fenerbah?e ma?lar?nda toplad?klar? puan ka? olur bilmiyorum ama bu ma?lar?n d???nda ki 5 ma?ta 5 galibiyet alacaklar.

Gesendet von meinem SM-G930F mit Tapatalk

Yorum Yap

Aslı Mustafa Zeybek tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Aslı Tayfun Polat tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Aslı Mustafa Zeybek tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Aslı Tayfun Polat tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Gomis-Negredo olay?nda da ?enol G?ne?'e vurdunuz bravo.
                          Nerden biliyorsunuz Gomis'in bizim kadroda olsayd? Cenk'i oynataca??n?.
                          Gomez varken Cenk'i mi oynat?yordu hoca.
                          S?re ald??? ma?larda gol atam?yorsa Negredo hoca m? su?lu .(Negredoya k?t? demiyorum)
                          Ayn? ?eyler Medel ve Lens i?in de yaz?l?yordu.?imdi
                          Medel ve Lens yedek kalmakta hakl?ym?? diyorlar.
                          Benim g?rd???m Negredo Cenk'i kesemez.
                          Hele Leipzig ve milli ma?lardaki Cenk'i.
                          ma?ta Cenk ve Negredo'nun su?u yok ama Gomez olsayd? ?apkadan tav?an? ??kart?rd?.Ya da Abu bir delilik yapard? atard? gol?.
                          Ele?tirin ama torpilcilikle su?lamay?n son 2 senenin ?ampiyon tak?m?n hocas?n?.
                          Ele?tiriyorsan?z Lepzig ma??ndan da sonra ele?tirin skor taraftar? olmay?n.
                          Negredonun oynadigi dakikalarda skor neymis, kacinci dakikalarmis ve kimlerle oynamis? Takimin rakip kaleye gitmek istemedigi dakikalarda forvete Messiyi koysan ne olur.

Aksi durumlarin hepsinde de takima gereken katkiyi yapmistir Negredo.

SM-N910C cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi
                          Yazd?klar?m? anlayarak bir daha oku karde?.
                          Ben anliyorum seni "kardes".

Negredo gol atamiyorsa evet suclu hoca.

Senin gordugun Negredo hangi sartlarda oynadi o da ortada. Ayni sartlarda Messi'yi gorsen o da kesemez Cenk'i.

Bi de sen istersen anlayarak oku "kardes".

SM-N910C cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi
                          ?yi misin
                          Ben aram?zdaki 15 ya?l?k farkla b?yle hitap ettim.
                          Zoruna gittiyse ,bozulduysan de?i?tireyim .
                          Benim kullanmamdaki ama? sayg? ve sevgiydi.
                          Ne ?yle ayra? i?ine almalar falan.
                          Tamam Mustafa Bey Negredo s?per golc?.
                          ?enol G?ne? de su?lu.Tez gide yerine menemenci veya gitarc? biri gelsin.
                          Negredo hi?bir zaman k?t? demedim.

Yorum Yap

Aslı Sinan ?z tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Ligin bitti?ine inananlar sezon sonu gelsin madem. Bu ki?ilerin ?o?u ge?en sezon 27. hafta fener'le cimbomla 10'ar puan fark varken, ilk puan kayb?m?zda onlar? potaya sokaca??m?z? d???nen ki?iler. Daha 26 ma? var oynanmayan. ?nanmayan g?lge etmesin. Bilerek mi yap?yorsunuz?
                            adamlar her ma?? kazan?yor..bu ma? kaybeder diyoruz ama ?yle ama b?yle kazan?yorlar..en ?nemlisi bizden daha ?ok istiyorlar sampiyonlu?u.

Yorum Yap

Feneri rahat yener gs fenerde hicnir sey yokp

Yorum Yap

Gs iyi top oynam?yor kadrolar? da bizden iyi de?il ama....

Adamlar ?ampiyonlu?u bizden ?ok daha fazla istiyor.. Bizimkilerin napt??? belli de?il.. Sezon ba??nda ele?tirenlere kar?? ??k?yordum. Toparlar?z diyordum ama yok aga daha da geriye gittik..
                                Baz? polyanalar?n uyanmas? i?in bi ka? hafta daha laz?m. Lig bu hafta bitti.. ?n?allah ben ve benim gibi d???nenler yan?l?r?z

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X