Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2017 - 2018 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Atanur Mehmet Demir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Yalcin Cetin'i cekemiyorum.

Seveni de cok ama bana asiri itici geliyor.
    ben de hi? sevmiyorum.

Yorum Yap

Medya federasyon yorumcular kim varsa bizden ba?ka bizim ?ampiyonlu?umuzu istemiyorlar. Bu ?lkede istikrarl? bir ba?ar? istiyorsan sadece tak?ma yat?r?m yapmayacaks?n. Medya MHK Yay?nc? kurulu? Federasyon PFDK ve tahkim kuruluna da yat?r?m yapacaks?n. Bu engelleri d???n?nce bizim bu sene ?ampiyonluk ger?ekten ge?en iki y?ldaki ?ampiyonlu?a nazaran ?ok daha zor. ?yle bir sistem kurulmu? ki ka?ar yorumcular ka?ar hakemler ka?ar y?neticiler... Bu engelleri a?acak g?c?m?z varsa abartm?yorum bu tak?m ?.L de en az ?eyrek final bile oynar. (Bar?a Real PSG Bayern Juventus tan biri ile kar??la?mazsak)

Yorum Yap

Bein muhabiri diyorki. Taraftarlar giluiano i?in arad???m?z orta sahay? bulduk diyorlar. Kendisi ne d???n?yor. ? La b?t?n fenerliler bu adama s?v?yor. Adiler resmen renklileri motive etmeye ?al???yorlar.

Yorum Yap

Bein muhabiri diyorki. Taraftarlar giluiano i?in arad???m?z orta sahay? bulduk diyorlar. Kendisi ne d???n?yor. ? La b?t?n fenerliler bu adama s?v?yor. Adiler resmen renklileri motive etmeye ?al???yorlar.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorum Yap

Medya federasyon yorumcular kim varsa bizden ba?ka bizim ?ampiyonlu?umuzu istemiyorlar. Bu ?lkede istikrarl? bir ba?ar? istiyorsan sadece tak?ma yat?r?m yapmayacaks?n. Medya MHK Yay?nc? kurulu? Federasyon PFDK ve tahkim kuruluna da yat?r?m yapacaks?n. Bu engelleri d???n?nce bizim bu sene ?ampiyonluk ger?ekten ge?en iki y?ldaki ?ampiyonlu?a nazaran ?ok daha zor. ?yle bir sistem kurulmu? ki ka?ar yorumcular ka?ar hakemler ka?ar y?neticiler... Bu engelleri a?acak g?c?m?z varsa abartm?yorum bu tak?m ?.L de en az ?eyrek final bile oynar. (Bar?a Real PSG Bayern Juventus tan biri ile kar??la?mazsak)

Yorum Yap

Haftaya deplasmanda bunlara topu verelim, kontra oynayal?m. Aptal olsunlar.

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi

Yorum Yap

Aslı Ozan Caner Pirim tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Aslı Atanur Mehmet Demir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Yalcin Cetin'i cekemiyorum.

Seveni de cok ama bana asiri itici geliyor.
                    ben de hi? sevmiyorum.
                    Yaln?z degilsiniz

Yorum Yap

TS ma??nda 2 k???k ?ocu?un formas?n? ??karan g?revlinin taaa..

Yorum Yap

Emro Bol apa?isi ??kmi? haftaya Fener alicak ma?i diyor..Ya ?unlara nefes aldirmican nefes

SM-G610F cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Derbiye kim verilecek bakal?m, Halil Umut Meler hakediyor da derbiye verirler mi bilmem.?u ana kadar kararlar?nda hi? bir art niyet sezmedi?im tek hakem.Ba?ka bir ?lkede olsayd? d?nyan?n 1 numaral? hakemi olurdu fakat T?rkiyede olunca yutkunarak s?yl?yorum.

Yorum Yap

Haftaya bizimkiler porto mac? gibi konsantre olursa darmaduman ederiz bunlar? tek etkili isimleri Valbuena oda g?c? bi yere kadar.
                            Hakem performans? ve Pe?indeki Leipzig mac?da etken olur ama ilk defa A??r favori olarak gidece?iz kad?k?ye uzun y?llar sonra.

Yorum Yap

Aslı Ahmet Emre Balci tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Haftaya bizimkiler porto mac? gibi konsantre olursa darmaduman ederiz bunlar? tek etkili isimleri Valbuena oda g?c? bi yere kadar.
                              Hakem performans? ve Pe?indeki Leipzig mac?da etken olur ama ilk defa A??r favori olarak gidece?iz kad?k?ye uzun y?llar sonra.
                              Karde?im ke?ke her derbi porto gibi olsa rakibin ?irkef olmas?n hakem ?erefli olsun eyyam yapmas?n yeter.
                              Ama maalesef bu ?lkede derbiler b?yle olmuyor.
                              Haftaya kazanmak i?in ?erefsizler her?eyi yapacak.
                              Ellerinden hi? bi?ey gelemzse aziz hakem soyunma odas?n? basar

Yorum Yap

Ge?en sene 1 puana gidip alm??t?k ama bu sene geni? kadro sebebiyle acimaz ?enol hocam bunlara.
                                ?ok b?y?k bir hakem rezaleti olmaz ise en az 3 atar?z.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X