Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2017 - 2018 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Yalcin Cetin'i cekemiyorum.

Seveni de cok ama bana asiri itici geliyor.

Yorum Yap

Ofsayt kamerasindan golu vermiyolar hala

Yorum Yap

Aslı Turgay Akda? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        ?erefsiz burak y?lmaz? istemiyoruz diye tepki koyanlar nerdeler?

Bu adam do?u?tan ?erefsiz! Bize yak??m?yor!
        Napt? h?rs?z ?erefsiz?

Yorum Yap

Fener gibi bir tak?m bile ortasahay? kolay ve h?zl? ge?iyor. Alanya ortasahas? okadar k?t? yani

Yorum Yap

Aslı Atanur Mehmet Demir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Yalcin Cetin'i cekemiyorum.

Seveni de cok ama bana asiri itici geliyor.
            Neyi antipatik geliyor bilmiyorum ama ?ok efsane ma?lar?m?z? anlatt?.?lhan Mans?z?n 3 gol at?p gen?lerbirli?inden elendi?imiz ma?? efsane anlatm??t?

Yorum Yap

Gol ofsayt gostermiyo bein sports 😀

Yorum Yap

Vincent Anna Petrus Sebastian atm?? gol?. G?ztepe mac?na bakt???m icin g?remedim gol?.

Yorum Yap

10.kez ayn? a??dan veriyor gol?...

Yorum Yap

Gol ofsayt heralde bi turlu veremediler ofsayt kamerasindan

Yorum Yap

Aslı Kutbettin Kilic tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Aslı Mert Karamanc? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Ersun Fener ma??ndaki gibi oyunun gidi?ini seyretmekle yetindi. Adam Trabzon'u frenliyor acayip ?ekilde.
                      Ba?ak'?n onbiri belki bizden de iyi ama Avrupa Ligi devreye girince kadro darl?klar? a???a ??k?yor. Elenirlerse ligin ikinci yar?s?nda tekrar form tutarlar. Ben GS'nin ?n?ne Ba?ak'? koyar?m.
                      ????? Turkiye'de Besiktas'in ilk 11 veya ilk 22 kadrosundan daha kalitelisi yok. Nereden cikariyorsunuz bunu?
                      Ben mevkisinde en iyilerden 11 yapsak belki onlar ge?er demek istedim ki bu da ku?kusuz tart???l?r, 23 ki?ilik kadro a??s?ndansa durum zaten tart??maya kapal?.

Yorum Yap

Alanyali adam yerden gelen topa vuruyor top kornere gidiyor ya vursana sunu ileri ne kabiliyetsiz adamlar var ya

Yorum Yap

Alanyan?n forma sponsoru 80 lerden kalma uhlsport kaleci auman akl?ma geldi

LG-H860 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Aslı Kutbettin Kilic tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Ersun Fener ma??ndaki gibi oyunun gidi?ini seyretmekle yetindi. Adam Trabzon'u frenliyor acayip ?ekilde.
                            Ba?ak'?n onbiri belki bizden de iyi ama Avrupa Ligi devreye girince kadro darl?klar? a???a ??k?yor. Elenirlerse ligin ikinci yar?s?nda tekrar form tutarlar. Ben GS'nin ?n?ne Ba?ak'? koyar?m.
                            ????? Turkiye'de Besiktas'in ilk 11 veya ilk 22 kadrosundan daha kalitelisi yok. Nereden cikariyorsunuz bunu?
                            Ben mevkisinde en iyilerden 11 yapsak belki onlar ge?er demek istedim ki bu da ku?kusuz tart???l?r, 23 ki?ilik kadro a??s?ndansa durum zaten tart??maya kapal?.
                            ?arp b?l ??kar topla karesini al kesirlerine ay?r.. hangi i?lemi yaparsan yap Ba?ak?ehir'in kadrosunun bizimle kap??acak bir taraf? yok.

Yorum Yap

Alanyalilar 3 dk once penalti bekledi hala tekrarini vermediler

Yorum Yap

Mete Fb formas? giymeyi unutmu?. Gol hala ofsayt kameras?ndan g?sterilmedi. El pozisyonu hala g?sterilemedi. ?u Berkan denen herif Bal?kesir'den beri bu ligde oynar hayat?mda savunmas? bu kadar rezalet bi sol bek g?rmedim buna ?smail K?yba?? da dahil.

Bu arada Dirar sakatland? ??kt? Ekici girdi. Junior Fernandes ve Love bir?eyler yaparsa Alanya atar ama yer de daha ?u le? defans?yla.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X