Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2017 - 2018 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Bilali ald? oyuna ya salak bilalin gsye kar?? kasmayaca??n? t?m ?lke biliyor

Yorum Yap

Olcan hadi lan bug?n tv ye eski g?r?nt?leri g?sterdiler kalbimden olcan Gs ye ?aksada ge?ti.hadi lan olcan ad?n hadi ?ak gs ye hadi

Yorum Yap

Aslı Siret Uslu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        s?ralama 1 GS kesinle?ti 2. biziz. fb bursa ma??nda puan kaybeder diye d???n?yordum ama olmad?. ba?ak?ehirin ve fb nin 1 ma? puan kaybedip 2.olaca??z buna inan?yorum
        abi yanlis anlama,yasin da benden buyuk. her hafta birseyler yaziyorsun bunun benzeri,sanki gaipten ilham aliyormussun gibi. bir turlu evirip cevirip "dogruyu soyledim" dedirtiyorsun ama bence bosver,adminler de uyarir umarim artik

Yorum Yap

Aslı Mirsad ?braimi tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          s?ralama 1 GS kesinle?ti 2. biziz. fb bursa ma??nda puan kaybeder diye d???n?yordum ama olmad?. ba?ak?ehirin ve fb nin 1 ma? puan kaybedip 2.olaca??z buna inan?yorum
          abi yanlis anlama,yasin da benden buyuk. her hafta birseyler yaziyorsun bunun benzeri,sanki gaipten ilham aliyormussun gibi. bir turlu evirip cevirip "dogruyu soyledim" dedirtiyorsun ama bence bosver,adminler de uyarir umarim artik
          birader ?akam?s?n sen.ben b?yle inan?yorum seni ne rahats?z ediyor

Yorum Yap

Akhisar berabere bari kalsa. Son hafta her ?eye gebe.

Yorum Yap

Cl 'de gs yi delik de?ik ederler

Yorum Yap

Yaptigi penaltiya bakin te Allahim ya

Yorum Yap

Sinan her ma? yedekten giriyor d?nya katk? yap?yor.

Yorum Yap

ma?? izlemiyorum danny mi ve penalt?m? harbiden

Yorum Yap

linnes saka maka cok zeki cocukmus topu gecmis olmak icin defans topa dokunmasin diye ters tarafa s?rd? topu kendini adamin geli?ine saldi

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi

Yorum Yap

Gomis de yine kacirdi penaltiyi biz bu kadar kacirsak yerdik kesin

Yorum Yap

Bu iki renkli ?ampiyonlar liginde rezil olurlar..

Yorum Yap

Aslı Mirsad ?braimi tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            birader ?akam?s?n sen.ben b?yle inan?yorum seni ne rahats?z ediyor
                            bu forumda en buyuk saka sizsiniz malesef. umut veriyorsunuz bos bos soylemlere,cogu sacma zaten. ustune kac defa yanildiniz. beni bayagi rahatsiz ediyor bu safsata

Yorum Yap

Gomis abart?lm?? balon bir top?u mudur?

Yorum Yap

Bilalin son dakika cektigi suta gel. Gs cok panik son mac kaybederlerse sampiyonlugu sasirmam

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X