Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2017 - 2018 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Samet Aybaba nin v?cut dili ger?ekten ?ok garipti

Yorum Yap

Aslı Mehmet.Y?ld?r?m tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      G?ztepe kesin puan alacak gibime geliyor .. gs kolay ??kamayacak oradan .. ulan Fener olmas?n diye gs ?ampiyonlu?u istiyoruz .. geri zekal? Volkan Babacan
      Valla ben FB olsun derdim. Bize sahadan ka?t?lar falan diyorlar da kendileri Akhisar'a bilerek elenip s?t liman bizim ma?a ??kt?lar. Yoksa bu trafikte haftaya bir de Fenerbah?e kupa ma??na ??kacaklard?. Gerilim, kart, motivasyon d????? vs. bu risklere girmeyip direk elenip ka?t? adam. Sonra da bug?n konstanstrasyon diye tweet at?yor. 1 ayda o kadar ?ey ya?ad?k fenerle ama benim nefretim gs. En az?ndan ??k?p a??k a??l y?zs?Zce a??klama yap?yorlar, ?ike yapt?k bile diyor adamlar. Gs gibi sinsi sinsi ilerlemiyorlar. Ama sonu? olarak ikisinin de amk

Yorum Yap

Aslı Mehmet K?se tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Mehmet.Y?ld?r?m tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Negredoooo!!!!
        Negredo ?ut ?z?rl?, kapasite bu yani daha fazlas?n? beklemek hata

Ama Lens her?eyi bat?rd?.
        Trabzon ve fener ma?lar?nda o pas? vermiyorsan ihanet demektir. Yana yuvarlasan bo? kaleye yuvarlayacak arkada??n...
        negredo daha gelmeden ?nce loser gelmesin demi?tim. en iyi oldu?u MC performans?n? ele ald?m youtubeden de izledim bir ka? kez. Sol ayakl? forvetler nadir yetenekli olur harry kane rivaldo luis adriano ( eski interli olan ) ?ok nadir sol ayakl? golc? ??kar yetenekli. NEGREDO yu istemememin sebebi att??? gollerin %70 %80 i ceza sahas? i?i tamamlama,karambol ve uzaktan ?utlard?. b?yle adam ge?ip iki ?? ki?iyi ipe dizip, topu al?p ceza sahas?na slalomlarla girip att??? goller eksikti.

?ut konusuna gelince iyi ?ut at?yordu ve ?ut ?ekerek att??? goller bir hayli fazlayd?. yani ?ut ?z?rl? denemez asl?nda.bizde bunu sergileyemedi.

ben forvette ilk arad???m ?zellik gol vuru?u,daha sonra adam ge?ebilme kabiliyeti,daha sonra s?rati. ( mario gomez adam ge?emezdi,a??rd? ama gol? koklama ve gol vuru?lar? o kadar iyiydiki,kapat?yordu bu eksi?ini ) di?er ?rnek ( abubakar gol vuru?lar? vasat, ama adam ge?me ?zelli?i ve s?rati kapat?yordu bu eksikli?ini ) negredo ise tamamen her a??dan yetersizdi.

bize her a??dan yeterli; bir ?zelli?i di?erinden ?st?n olmayacak bir golc? gelmeli.yada bir ?zelli?i m?kemmel di?erleri vasat golc?.

Yorum Yap

Ad?m gibi eminim ki biz gsyi ge?en hafta yenseydik bu hafta ibbnin puan kaybetme ihtimali bile yoktu. B?yle bir ligde oynuyoruz i?te. Allah belan?z? versin. O y?zden ge?en hafta yenseydik diye yaftalanmaya gerek yok bence.

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi

Yorum Yap

[MENTION=27938]Siret Uslu[/MENTION] bizde ?ut ?z?rl? i?te gomisin gol att??? kadar ?utu yok. ?sabeti gol? ge?tim...

Yorum Yap

Aslı Doruk Kaymak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Aslı Talha Karanfiler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Aslı Y?lmaz ?pek tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Aslı Halil Umut Eyaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Valla yar?n Gs puan kaybederse ?ikeciler ?ampiyon olacak bu gidi?le.
              Bence aziz gitmesin diye fenerin ?n?n? acicaklar gibi bir his var
              Fenerin zaten kalan ma?lar? ?ok kolay
              fener galiba 9-9 yapmis oluyor bu sekilde 3 macida kazanirsa....
              Valla o kadro ile m?thi? ba?ar?. Aykutla o kadar dalga ge?tik ama bu sene ligdeki en ba?ar?l? hoca

Yorum Yap

Aslı Siret Uslu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                daha puan kayb? olacak biz ligi ikinci bitiriyoruz sabredin
                Abi sende bi?eyler var

Yorum Yap

Abi sende bi?eyler var
                  Medyum veya muneccim degilse tamamen engel olunamayan polyanna duygulari

Yorum Yap

Abi sende bi?eyler var
                    VAR var olmaz olurmu ??len yazd?m ama detay veremem.ba?ak?ehirin puan kaybedece?ine ad?m gibi emindim ah ulan ?u VAR sistemi olsayd? ?ampiyonduk bee

Yorum Yap

Abi sende bi?eyler var
                      Polyanna m? Kolyannam? sezon sonu g?r???r?z

Yorum Yap

Abi sende bi?eyler var
                        VAR var olmaz olurmu ??len yazd?m ama detay veremem.ba?ak?ehirin puan kaybedece?ine ad?m gibi emindim ah ulan ?u VAR sistemi olsayd? ?ampiyonduk bee
                        Umar?m dedi?in gibi olur abi

Yorum Yap

Abi sende bi?eyler var
                          Polyanna m? Kolyannam? sezon sonu g?r???r?z
                          sene sonu sampiyon olursak sana yeni sezon formasi benden abicim. ister hediye edersin ister giyersin

Yorum Yap

[MENTION=1394]Doruk Kaymak[/MENTION] [MENTION=22345]Talha Karanfiler[/MENTION] 1-2 konusunda inanc?m tam.ama ?ampiyon kim olur bilemiyorum.ha mucize olursa formay? al?r?m o ba?ka.gelirim a?ka

Yorum Yap

@Doruk Kaymak @Talha Karanfiler 1-2 konusunda inanc?m tam.ama ?ampiyon kim olur bilemiyorum.ha mucize olursa formay? al?r?m o ba?ka.gelirim a?ka
                              yani sen diyorsunki abicim ligde bir sey olucak biz bir sekilde ilk 2 de bitircez ?

Yorum Yap

@Doruk Kaymak @Talha Karanfiler 1-2 konusunda inanc?m tam.ama ?ampiyon kim olur bilemiyorum.ha mucize olursa formay? al?r?m o ba?ka.gelirim a?ka
                                yani sen diyorsunki abicim ligde bir sey olucak biz bir sekilde ilk 2 de bitircez ?
                                yok ayarlama hi? olmayacak.biz bir ?ekilde ikinci olaca??z en az diyorum. ba?ak?ehir 1 ma? daha kaybedecek puan.fb de bir ma? kaybedecek puan diyorum.tahminim o y?nde ha benim beynimi a?an ?ift gs puan kayb? olurmu bilemiyorum tabi biz 3 te 3 yapt?k var say?yorum

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X