Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2017 - 2018 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Alanya d??erse ?z?l?r?m.
    ?yi futbol oynayan nadir tak?mlardan.

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi

Yorum Yap

Aslı Erkan ?nsalan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Ma?? izleyemedim, hakem ne yapt??
      ma? 2-2. alanya kar?? kar??ya kald? muslera iti adam? indirdi son adam k?rm?z? penalt?. Yandaki kahpe evlad? ofsayt ?ald?. Adam 1 metre geriden ??k?yor. G?z?ne soktumunun iti ?ok iyi g?rd?.

Yorum Yap

Aslı Mehmet Evrim Talan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı A.Sefik Cokgungor tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Kahpelerin forveti at?yor kalecisi tutuyor.
        ?yi oyuna m?cadeleye ihtiya? yok
        neyi at?yor hocam ya. Alanya IRZLARINA GE?T?. a??zlar?na s??t?. bakt? olmuyor hakem al dedi ben yard?mc? olay?m.
        Hocam isterse tecav?z etsin o golleri atamad?ktan sonra ne i?e yarar. ?
        Kalecileri bug?n belkide ?ampiyonlu?u getirdi adamlara
        Karaktersizin tak?m?n?n ?ansta yan?nda zaten

Yorum Yap

Ulan su gs kazan?nca b?z yen?lm?s g?b? moralm bozuluyor.bunlar? samp?yon yapmamal?y?z.b?z olam?yorsak bunlarda olmamal?

Yorum Yap

Kendimi bildim bileli ma? izlerim, hi? bu kadar ?o?kulu bir ?ekilde taraf tutan hakem g?rmedim.Formas? eksikti.Adam ligin alt?na,?st?ne,gelecek haftaya etki etti.Gs lehine verdi?i kararlarda g?zlerinin i?i g?l?yordu.Aykut Kocaman Be?ikta?,Be?ikta? a?laya a?laya Gs ve Akbilspor mal? g?t?rtt?.

Yorum Yap

Aslı Mehmet Kartal Kara tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Abi hakem hakem denadam penalt? verdi alanyaya adam art niyetli olsa penalt?y? vermez
              Yan hakem diyoruz

Yorum Yap

Kahpelerin forveti at?yor kalecisi tutuyor.
                ?yi oyuna m?cadeleye ihtiya? yok
                neyi at?yor hocam ya. Alanya IRZLARINA GE?T?. a??zlar?na s??t?. bakt? olmuyor hakem al dedi ben yard?mc? olay?m.
                Hocam isterse tecav?z etsin o golleri atamad?ktan sonra ne i?e yarar. ?
                Kalecileri bug?n belkide ?ampiyonlu?u getirdi adamlara
                Karaktersizin tak?m?n?n ?ansta yan?nda zaten
                kaleci falan ?ampiyonluk getirmedi. ?mit denilen soysuz ile yan hakem gayet yapt?lar g?revlerini

Yorum Yap

ya o penalt?y? ?al?yorsan k?rm?z?y?da c?karacaks?n b?lader allah a?len?zden colugunuzdan cocugunuzdan cikars?n ?nsallah be emek h?rs?zlar?

Yorum Yap

ma? 2-2. alanya kar?? kar??ya kald? muslera iti adam? indirdi son adam k?rm?z? penalt?. Yandaki kahpe evlad? ofsayt ?ald?. Adam 1 metre geriden ??k?yor. G?z?ne soktumunun iti ?ok iyi g?rd?.
                    Sonradan kald?rd? it

Yorum Yap

Bug?n?n tarihi not edilsin. ?ampiyonlu?umuz net olarak ?al?nm??t?r. 4-3 e ?evirseler dahi haftaya kalede Erayla evire ?evire yenerdik bunlar?.

Yorum Yap

Sadece o olsa iyi ilmik ilmik ; ince ince dokudu.

Yorum Yap

Hakem Allah belani versin...

Yorum Yap

Yedi s?lalenden ??ks?n emek h?rs?z? k?pek. D?zen devam ediyor arif hakan gidiyor yerine ?mit kemal geliyor. Allah topunun belas?n? versin. S?lalelerinden ??ks?n

Yorum Yap

Aslı Tayfun Polat tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Sadece o olsa iyi ilmik ilmik ; ince ince dokudu.
                              daha s?ylerim de cezalar 6 aydan ba?l?yor ma??n avrad?na t?k?rd? ?yle diyeyim. bir adam her pozisyonda gaylere ?al???r m? ya

Yorum Yap

Aslı Yasar Serbest tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Aslı Ramazan Midilli tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Ba?ak gibi akbilci yalaka ?erefsiz tak?m de?il biss?r? taraftar? olan gs fb olsun onlar daha onurlu diyen arkada?lar bak?n ma?? onurlu gs nas?l ald?

"SizdeLigiKoyacakY?rekYokNaparsan?zYap?nB?kt?rd?n? zArt?k"
                                Senin o dedi?ini burda m? dediler? gs veya fb ?erefsizine onurlu diyenin serefinden ??phe duyar?m ben...
                                dediler hocam dediler arda al?nd???nda akbil belediye yalaka tak?m filan derken k?zg?nl?klada olsa dediler malesef

"SizdeLigiKoyacakY?rekYokNaparsan?zYap?nB?kt?rd?n? zArt?k"

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X