Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

A Milli Tak?m?n Makedonya ve Kosova Ma?lar? Aday Kadrosu

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Forzada bile Arda gibi sonradan g?rme ego manya?? ??mar?k iti savunan arkada?lar var, harbiden okuduklar?ma inanamad?m.. Hakl? olsa yine bi ?ey demicem.. Olay neydi; Arda ve havarilerinin, rezil futbollar?n? 500'er bin ? primle ta?land?rmak istemeleri ve bunun haber yap?lmas?yd?.. Ne var abi bunda? Allah raz? olsun o habercilerden ki, o kutsal formay? giymenin gururunu onurunu ya?amay? unutan y?zs?zlerin, Suriyeli dilenciler gibi prim dilenmelerini T?rk Milleti'nin ??renmesine vesile oldular.. Bunu yapan Be?ikta?'?n top?usu bile olsa Allah belas?n? versin..

Arda Bey'imiz y?zs?zl?klerini afi?e eden 60 k?s?r ya??ndaki adama din iman ana avrat ?oluk ?ocuk k?f?r ediyor, bo?az?na sar?l?yor ve HAKLI oluyor ADAM oluyor.. Ne g?zel ?stanbul bee...

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  kralspor3986.jpg
Görüntüleme: 1
büyüklüğ?:  77.9 KB

Yorum Yap

A Milli Tak?m, askerlik gibi vatani g?revdir ve ?a?r?lan -hangi dal oldu?u farketmez- sporcu i?in onurdur. Ve bu g?rev i?in prim beklentisinde olanlar?n milliyet?ili?ini sorgular?m.
      Baz? futbolculara ?an/??hret/?n fazla geliyor ne yaz?k ki.
      Bir arda turan gider -bilerek k???k harfle yazd?m- Yusuf Yaz?c?lar gelir.
      Als?n tayfas?n? sog!

Yorum Yap

d?n ali ece tivibuda g?zel konu?tu.

"arda sen okul bah?esinde top oynarken d?nya kupas?nda oynaman?n , orda gol atman?n hayalini kurmuyor muydun ?. kariyerin bitti b?rak orda gol atmay? d?nya kupas?na bile kat?lamadan milli tak?m kariyerini bitirdin , sen hala neyin derdindesin "dedi

bence ?ok ?eyi ?zetledi. 2002 den beri d?nya kupas?na kat?lamad?k ve hala bu le? kargalar? milli tak?mdan ellerini ?ekmediler. mucizelerle kaza bela bir avrupa ?ampiyonas? oynad?k onda da prim alaca??z diye bir yerlerini y?rtt?lar. demek d?nya kupas? falan oynasak hamuduyla g?t?rmek isteyeceklerdi.

Yorum Yap

u?ur meleke de yazm??. g?zel yazm??.
          http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/...aptan-40483237

Yorum Yap

Okudu?um en iyi milli tak?m yorumu
            U?ur Meleke: B?yle federasyona b?yle hoca. B?yle hocaya b?yle milli tak?m. B?yle milli tak?ma b?yle kaptan

Yorum Yap

Aslı Cagdas Sezgin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              u?ur meleke de yazm??. g?zel yazm??.
              http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/...aptan-40483237
              Ger?ekten ?ok g?zel yaz? olmu?. Milli tak?mla benim ?ahsen y?llard?r aram yoktur. Bu Fatih Terimler, Emreler, Hakanlar ?etesi ele ge?irdi?inden beri beni temsil eden bir olgu olarak g?rm?yorum ama tabii ben az?nl?ktay?m. Fakat son olaylardan sonra ciddi say?da insan da ayn? hisleri dile getiriyor. Bu hi? normal bir?ey de?il. Gidi?at ?ok k?t? a??k?as?.

Yorum Yap

Yemin ediyorum ne Makedonya ma??ndan haberim vard? ne Kosova ma??n?n tarih ve saatini biliyorum. Bu kadar uza??m milli tak?mdan. Hem de futbolsuzlu?un tavan yapt??? ?u g?nlerde. ?nanm?yorum. G?venmiyorum. Hi?birine. Sevinemiyorum. Ne gole ne puana. Tek dile?im Be?ikta?l? futbolculara bir zarar gelmeden ma?lar?n bitmesi. Evet, biliyorum milli tak?m bamba?ka bir ?ey. Hepimizin ortak noktas?. Olmal?... Oluyor mu ? Olam?yor. Ne zaman zorlasam ya Terim ??k?yor ya Arda ??k?yor ya Demir?ren ??k?yor ya Emre Bel?zo?lu ??k?yor. ??k?yor da ??k?yor. Zaman?nda Ersun Yanal'? yiyen Hakan ?*k*r ve ?etesi vard?. Sonra Emre Bel?zo?lu ?imdi Arda Turan. Art?k bir gidin. Raz?y?m. En alttan ba?layal?m -ki zaten oran?n bir t?k ?st?ndeyiz- raz?y?m. Emre Mor gibi O?uzhan gibi Hakan ?alhano?lu gibi ?a?lar S?y?nc? gibi oyuncular?m?z oynas?n. Umudumuz olur hi? olmazsa gururumuz olur. Ama... Fatih Terim ve Y?ld?r?m Demir?ren sizler de gidin. ?u ?lkenin futbolundan elinizi aya??n?z? ?ekin. Ve son olarak. R?dvan Dilmen.... Futbolcu iken kendi kalene gol att???n? zannetmiyorum ama yorumcu iken ?ok pis bir gol att?n kendi kalene. O kadar pis ki bizim Recep'in d?mivole ile att???ndan ?ok daha pis. ??kmaz art?k bu gol. Ne yaparsan yap ne kadar k?v?r?rsan k?v?r...

Yorum Yap

Koca kafal? koca egolu bir gereksizden kurtulmu? milli tak?m, daha ne ?

Yorum Yap

?nce Fato?'un b?rakmas? laz?m. Fato?'un ge?mi?ini okursan?z Arda yan?nda rahibe gibi kal?r.

?lke futbolunun ba??ndakileri g?r?nce milli tak?m? nas?l destekleyeyim.Y?llard?r desteklemiyorum.

Yorum Yap

En ba?ta Y?ld?r?m Demir?ren olmak ?zere Fatih Terim, Arda, Caner, Burak ve G?khan G?n?l bir daha milli ta?m?n ?n?nden ge?memeli.

Yorum Yap

Aslı Halil Ozyildirim tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        ?nce Fato?'un b?rakmas? laz?m. Fato?'un ge?mi?ini okursan?z Arda yan?nda rahibe gibi kal?r.

?lke futbolunun ba??ndakileri g?r?nce milli tak?m? nas?l destekleyeyim.Y?llard?r desteklemiyorum.
                        b?rakmas?n ya. b?rak?rsa ilk d???necekleri adam ?enol G?ne? olacak biliyoruz bunu. Hocam?z?n akl?n? kar??t?rmak, bizim ?n?m?z? kesmek i?in her ?eyi yapacaklard?r. Nas?lsa hi?birimizin ya da b?y?k ?o?unlu?umuzun milli tak?m umrunda de?il. ister hocas? fatih olsun ister kaptan? arda olsun. ne halleri varsa g?rs?nler.

Yorum Yap

YD: Arda'n?n da benim gibi referandum s?recinde destek verdi?inden ?t?r? kasten ele?tirildi?ini biliyorum.

Birbirinizi sevin.

Yorum Yap

Aslı Semih Ba?kaya tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            YD: Arda'n?n da benim gibi referandum s?recinde destek verdi?inden ?t?r? kasten ele?tirildi?ini biliyorum.

Birbirinizi sevin.
                            Sana ve Fato?'a da o y?zden k?f?r etmi?tir.Aziz Nesin'in s?z? ?ok g?zel.Bu ?lkenin y?zde altm??? aptald?r.?stad ne g?zel s?ylemi?.

SM-N910C cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Arda muhtemelen R?dvan'?n ba?kanl???na oynuyor. YD'nin laf yemesi ve savunmas? bu y?zden olabilir. Tamamen politik.

Yorum Yap

Twitter'da yay?lan Fatih Terim flood'u. Hep bir gizli el korumu?

https://twitter.com/_Deniz_1/status/872351970396393472

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X