Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

A Milli Tak?m?n Makedonya ve Kosova Ma?lar? Aday Kadrosu

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

?yi de milli takimin basina gecince kulubunden istifa etmene gerek yok ki, cm03-04 te oyleydi en azindan 😂

MI 5 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Ozan'?n oynad??? Milli Tak?mda Necip cok daha fazla hakediyor.

Yorum Yap

Neden Burak anlatsana Fato??

Yorum Yap

Kosova bizden iyi oynuyor bence en az?ndan ne yapt?klar? felan belli 2-1 ?ndeyizde 2 golde rastgele att?k herhangi bir h?cum organizasyonumuz yok atak yapam?yoruz

Yorum Yap

Adamda ya? 70 e geldi hala ego. Forvette burak?n kendi tak?mlar?nda kadroya giremeyip g?nderilecekler listesinde olan volkan ve ozan?n banko 11 de oldu?u milli tak?m i?in bir gram hevesim yok o?uzhan?da zoraki oynatm?yorsa zaten 2. Yar?da al?r. Benim milli tak?m?m Be?ikta? gerisi yalan

LG-H860 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Ba?kan izliyodur umar?m ma??. Burak iyi Be?ikta?l?d?r falan demez heralde bundan sonra

Yorum Yap

?u ?a?lar'? hi? be?enmiyorum hem ?ok kademe hatas? yap?yor hem de a??r? panik.

Yorum Yap

Oguzhanda kayboldu macta.

Yorum Yap

Aslı Halil Umut Eyaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    ?u ?a?lar'? hi? be?eniyorum hem ?ok kademe hatas? yap?yor hem de a??r? panik.
                    Tam bir balon.

Yorum Yap

Semih Kaya m? yedek stoper [emoji1][emoji1][emoji1][emoji1]

Yorum Yap

H?rs?z sar? kart g?rerek cezal? duruma d??t? sonraki ma? i?in 😀

Yorum Yap

Aslı C?neyt T?rko?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Tam bir balon.
                          harikalar yaratm?yormu almanyada, spiker ?yle demi?ti..

Yorum Yap

Aslı Sercan Mert Pulurlu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Aslı C?neyt T?rko?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Tam bir balon.
                            harikalar yaratm?yormu almanyada, spiker ?yle demi?ti..
                            Valla Bundesliga'y? Wolfsburg d???nda hi? takip etmedim bu y?l, Freiburg iyi bi sezon ge?irdi ama ?a?lar nas?ld? bilmiyorum. Ben genel oyuncu yetene?i ?zerinden yorumlad?m.

Yorum Yap

5 tane bitik adam var. Bir tane ya?l?, bir tane sald?rgan... Tam 7 defolu kadro olur mu arkada??

?a?lar, Topal, Ozzy, Cengiz d???nda hi?birinin 11'de olmamas? laz?m.

4 tane ?apa ile orta alan? tutam?yor tak?m. Rakip atak yaparken merkez bombo?.

Yorum Yap

Aslı ?lker Uysal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Oguzhanda kayboldu macta.
                                Ozzy, Sel?uk'la eziliyor. Top da??tma g?revi Sel?uk'a ba?lanm??. Ozzy ancak ?nde bulursa servis yap?yor. Volkan'a ?ok iyi pas att?. Ama Volkan topa vurduktan sonra kafay? ?evirince topun y?n de?i?tirece?ini san?yor. Zeka da laz?m yaw!

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X