Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

UEFA 2017-2018 ?ampiyonlar Ligi

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Acaba biz ?stanbul'da 2-1 kaybetseydik bu m?cadeleyi g?sterebilir miydik deplasmanda ?ok merak ediyorum, ?ok mu karamsar?m?

Yorum Yap

Para bize gelmeyecek olsa vallaha a??r? ?z?l?rd?m ?u ?ekilde elenmelerine. Yaln?z 37 lik Emre hala ligin uzak ara en iyi orta sahas?. Ozzie ?rnek als?n.

Yorum Yap

Hi? ?z?lmedim, babam elense ona da ?z?lmem. Ben Be?ikta?'a gelecek paraya bakar?m.

Yorum Yap

Aslı Mehmet Kele? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Acaba biz ?stanbul'da 2-1 kaybetseydik bu m?cadeleyi g?sterebilir miydik deplasmanda ?ok merak ediyorum, ?ok mu karamsar?m?
          Suan icin basaksehire yakin bir futbol oynamiyoruz. Gercek oyunumuzu gormek lazim

HUAWEI NXT-L29 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Aslı Ramazan T?len tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            ne yalan s?yl?yeyim ?ok ?z?ld?m ben ?ahsen.Tebrikler Ba?ak?ehir. Galatasaray yada Fenerbah?e'den biri olsa iki ma?tada peri?an olmu?lard?
            Galatasaraylilara sorsan bu sevillayi yenerdik diyorlar

Yorum Yap

Adamlar?n ?zellikle ?srarla pas oyunu yapmalar? m?thi? ger?ekten
              Avc? harbi harbi td olmu?. ?ddial?y?m biz dahil gs,fb,ts, ibfk aras?ndaki ma?larda en ?ok puan? bunlar al?r.
              Adamlar ger?ek?i oynuyor b?y?k ma?lar?.

Yorum Yap

6-7 milyondan ?ok, dalavereli i?leri + iktidar yalakal?klar?ndan dolay? desteklemedim..

Yorum Yap

Rakibin k?t?l???yle ?ansla vs. ile a??klanabilecek bir oyun oynamad? Ba?ak?ehir, sadece takdir edilir herkesin harc? de?ildi bu ak?am yapt?klar?. ?o?u ki?i i?in antipatik ve suni bir tak?m olmas?na ra?men acaba atsalar m? ???nc?y? dedirtmi?tir epey insana. Sonu? olarak karl? ??kt?k ekstradan 7-8 civar? para girecek kasam?za, UEFA'da yollar? a??k olsun ?ok iyi tak?m oldular.

Yorum Yap

Helal olsun Ba?ak?ehire. Karab?k ma??nda yedekleriyle ??kt?klar?nda ufak da olsa ?anslar?na inan?yorlar, ligin daha 2. haftas? telafisi var diye bak?p bu ?anslar?n? kullan?yorlar, sayg? duydum demi?tim.Beni yan?ltmad?lar ve ?anslar?n? sonuna kadar zorlad?lar.?u Ba?ak?ehirden, 2. haftadan Kas?mpa?a ma??ndaki puan kayb?ndan sonra ortal??? yang?n yerine ?eviren taraftarlar?m?z?n ders almas? gereken noktalar var.Biz Karab?k'e o ?ekilde yenilseydik ayn? ki?iler Sevilla da fark atar, bu sene ?ampiyon olamay?z derlerdi.?u Ba?ak?ehirin kadrosuna bak?n oynad??? futbola bak?n, ?imdi de bizim kadroya bak?n ve art?k tak?ma g?venin!

Yorum Yap

Volkan Babacan olmasa eleyebilirlerdi.

Bug?n yedi?i ikinci gol? yememesi laz?m bir kalecinin.

Yorum Yap

Aslı Y?lmaz ?pek tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Aslı Ramazan T?len tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        ne yalan s?yl?yeyim ?ok ?z?ld?m ben ?ahsen.Tebrikler Ba?ak?ehir. Galatasaray yada Fenerbah?e'den biri olsa iki ma?tada peri?an olmu?lard?
                        Galatasaraylilara sorsan bu sevillayi yenerdik diyorlar
                        Bu durumda ?stersunds 'da Sevilla'y? ele?e ?evirmesi gerekiyor o zaman

Yorum Yap

En az?ndan ?lke puan? getirdiler tebrikler

Yorum Yap

Sevilla'n?n tarz? bize ters gelebilir. Bakmay?n bug?n b?yle oynad?klar?na. H?zl? oyunda bizi zorlarlar. ?ahsen ?spanya'da puan alabilece?imizi pek d???nm?yorum. Evimizde ise Real dahil yenemeyece?iz tak?m yok.

Yorum Yap

kuponum yatt? ama gram ?z?lmedim Be?ikta??n ald??? para hepsinden ?nemli yemi?im ba?ak?ehiri

Yorum Yap

?? kuru?a forma al?yoruz da Kul?be faydam?z oldu diye gururlan?yoruz Sevilla i?in sinerji totem yaparak Be?ikta??ma milyonlarca lira ba???lam?? gibi hissediyorum kendimi... Acayip mutluyum
                                En son düzenleyen Mustafa Birin; 23-08-2017, 01:38.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X