Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

UEFA 2017-2018 ?ampiyonlar Ligi

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Avrupa liginde bu Basaksehir i? yapar ..

Yorum Yap

Bu sene de rakip Ba?ak?ehir.

Yorum Yap

Vallahi helal olsun. Sayg?y? hak ediyorlar !

Yorum Yap

Helal olsun Ba?ak?ehir. B?y?k i? ba?ard?n?z ve sayg?y? hak ettiniz, tebrikler!

Yorum Yap

Ne yalan soyliyim son anlarda bizim maci izler gibi heyecanlandim.Keske eleseydi Basaksehir ama Avrupa Ligi daha gercekci bir hedef olur onlar icin.Orda da iyi sonuclar alacaklarini dusunuyorum.

Yorum Yap

vallahi ?z?ld?m elenmelerine, ?ok iyi direndiler, helal olsun Ba?ak?ehire.
              en ?nemlisi 40 y?ld?r ?L oynuyormu? gibi heyecan yapmad?lar, topu ayaklar?na dolamad?lar.
              stoperleri Atamah, d???n?n ?nceki sene Adanademirsporda ?nlibero oynuyordu.

Yorum Yap

ne yalan s?yl?yeyim ?ok ?z?ld?m ben ?ahsen.Tebrikler Ba?ak?ehir. Galatasaray yada Fenerbah?e'den biri olsa iki ma?tada peri?an olmu?lard?

Yorum Yap

Bi tarafta ?ster?uasdfdgj diye bir tak?ma elenen ama ne hikmetse iki transfer yap?nca g.t? kalkan bir de utanmadan kendine "Avrupa Fatihi" diyen cibiliyetsiz bir tak?m, bir tarafta Sevilla'ya k?k s?kt?ren Ba?ak?ehir... Valla helal olsun.

Yorum Yap

Ba?ak g?zel oynad?. Karakter ortaya koydu. Helal olsun.

Yorum Yap

?ok yaz?k oldu haketmi?lerdi ger?ekten

Yorum Yap

Baya iyi top oynad? Belediye. Ge?mi? olsun. Neyse biz i?imize bakal?m, gelsin paralar

Yorum Yap

Ba?ak?ehir i?in bir bak?ma hay?rl? bir elenme bu. Cl'de bir ?ey yapamazlar her ?ekilde d?md?z ederler ama avrupa liginde bu tak?m i? yapabilir.

?u oynad?klar? oyunun ?eyre?ini renkliler oynayamaz.

Yorum Yap

M?thi? m?cadele

Yorum Yap

Uefada yari final yapar bunlar. Hatta 1 saglam stoper alirlarsa finale bike gidebilirler.

HUAWEI NXT-L29 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

G?khan inler beni ?ok ?a??rt?yor. Sanki hi? antreman yap?yor. Bitik resmen.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X