Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

UEFA 2017-2018 ?ampiyonlar Ligi

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Adebayor kalitesi cok net!

Yorum Yap

Basaksehir iki saglam stoper alsa sevillayi elerdi hatta gruplarda iyi isler yaparlardi

HUAWEI NXT-L29 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Ba?ak gol? nas?l att? izleyemedim ?ansa m? organize mi

Yorum Yap

Aslı Mirsad ?braimi tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          cok fark ediyor mu samp. liginden alacagimiz para basaksehirin gelmesiyle ? ulke puani hatrina ve oynadiklari futbol icin cikmalarini destekliyorum basima bisey gelmeyecekse
          ?ok fark etmiyor ??nk? kullanam?yoruz o paray?

Yorum Yap

Aslı Cem Mert Ayd?n tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Pas, pas gol. Temiz gol. Ba?ar?l?.

55/45 topla oynamada da ?st?n Ba?ak.

Yorum Yap

Aslı Zeki Kutun tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Pas, pas gol. Temiz gol. Ba?ar?l?.

55/45 topla oynamada da ?st?n Ba?ak.
              ?ok geli?me kaydettiler ben bu kadar?n? beklemiyordum a??kcas? sayg?y? hak ediyorlar

Yorum Yap

Ahh ahh adebayor keske bizde olsa. Cok baska oynuyor adam

Yorum Yap

Tamamen organize.Adebayorun m?thi? kontrol? ve ara pas? vard?.Sa?dan ?ok iyi yerden orta ve Elian?n m?thi? ceza sahas? ko?usu ve vuru?u.Elia gibi bir kanat forvetimiz ve Adebayor gibi pivot santraforumuz yok maalesef. Gol d???nda da ?ok iyi oynuyorlar

Yorum Yap

Adebayor bizden Ba?ak'tan ald???n?n iki ?? kat?n? istemi? ve vazge?mi?iz haberleri vard? ilk T?rkiye'ye gelirken.
                    Sevilla'y? ne zaman g?rsem kanoute akl?ma geliyor.

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi

Yorum Yap

Aslı C?neyt T?rko?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Cenk Tosun'un Adebayor'a bak?p feyz almas? gerekiyor. Bir forvet nas?l oynamal? ders veriyor adeta. ?lla gol atmas?na gerek yok adam s?rekli oyun i?inde.
                      Cenk Demba ba ile gomez ile oynad? kendini gelistiremedide adebayor'a bakarak mi gelisicek

Yorum Yap

Aslı Halil Ibrahim Celtikcilioglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Adebayor bizden Ba?ak'tan ald???n?n iki ?? kat?n? istemi? ve vazge?mi?iz haberleri vard? ilk T?rkiye'ye gelirken.
                        Sevilla'y? ne zaman g?rsem kanoute akl?ma geliyor.

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi
                        2.5 milyon euro al?yor Ba?ak?ehirden,nas?l 2-3 kat?n? istemi?

Yorum Yap

kim eliyor b?yle biterse arkada?lar ?

Yorum Yap

Aslı Y?lmaz ?pek tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Aslı C?neyt T?rko?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Cenk Tosun'un Adebayor'a bak?p feyz almas? gerekiyor. Bir forvet nas?l oynamal? ders veriyor adeta. ?lla gol atmas?na gerek yok adam s?rekli oyun i?inde.
                            Cenk Demba ba ile gomez ile oynad? kendini gelistiremedide adebayor'a bakarak mi gelisicek
                            Gomez ve Demba'dan farkl? oyuncu ama Adebayor. Bahsettigim ?ey farkl?.

Yorum Yap

Aslı Cihan Yaman tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Tamamen organize.Adebayorun m?thi? kontrol? ve ara pas? vard?.Sa?dan ?ok iyi yerden orta ve Elian?n m?thi? ceza sahas? ko?usu ve vuru?u.Elia gibi bir kanat forvetimiz ve Adebayor gibi pivot santraforumuz yok maalesef. Gol d???nda da ?ok iyi oynuyorlar
                              Te?ekk?r ederim abi adebayorla elia ?ok can yakacak belli elia zaten her ma? at?yo okudu?um yorumlarda adebayorunda yapt?klar? ortada keyifli ge?ecek bu sezon

Yorum Yap

Aslı Ibrahim Bagcivandemir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                kim eliyor b?yle biterse arkada?lar ?
                                Sevilla eliyor abi dep fazla gol att??? i?in

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X