Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

UEFA ?ampiyonlar Ligi 2013-2014 Sezonu ?ampiyonu: Real Madrid

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Bu tak?m? buraya getiren Ronaldo'ydu zaten. Tamam di?er oyuncular?n hakk?n? yiyemem ama,Ronaldo g?zel bir sezon ge?irtti tak?ma.
    Atletico Madrid'de b?t?n stratejisini Ronaldo'yu kilitleme ?zerine yap?nca,ister istemez bir ?ey yapamad?.
    Ki bu taktik,bir noktaya kadar da i?e yarad? yani.
    Sonras? zaten malum,Di Maria-Ronaldo-Bale-Modric-Carvahal(bu adam? bu ma?ta tan?yan adam direk h?cumcu der) h?cumuyla darma duman etti.

Kimisi diyor kapanmamal?yd?,kimisi diyor kontraya kalkmal?yd?.
    Abicim Real Madrid bu,?yle fenere gassaraya benzemez. En ufak bir a????nda,tek bir pozisyonda 2-3 tane gol atar sana ruhun bile duymaz.

Skor 0-1 iken ma??n 3-1 gibi bir skorla bitece?ini s?ylemi?tim,biraz uzun s?rd? ama gerekeni yapt?lar.
    ?zellikle 2. yar?daki futbol ile hak ettiler ma??.
    En ?ok g?ld???m ise,yanl?? hat?rlam?yorsam 3.golden sonra Ancelottinin rahatlay?p sak?z de?i?tirmesi oldu
    "Oooh,?imdi bi first naneli on numara gider" hesaaab?

Ya bir de s?ylemeden ge?emeyece?im ; hayat?mda g?rd???m en e?ek futbolculardan biridir ?u Benzema. Kul?b?n ba?kan?yla ya manevi,ya da cinsel bir m?nasebeti var kesin. Ba?ka bir a??klamas? yok bunun.

Yorum Yap

46 ma? 50 gol 17 asist yap?p avrupan?n en ?ok katk? veren futbolcu ortalamas? yakalayan ronaldo'ya ?i?irilme dendi ya hadi hay?rl?s? ...

Durun bakal?m daha neler g?rcez.

Yorum Yap

Atletico finale kadar hakederek geldi yar? finaldeki evinde oynad?klar? barcelona ma?? ola?an?st?yd? final ma??nda casillas?n hatas?yla bulduklar? gol hari? h?cumu hi? d???nmediler oynamaya istekli olan oynamaya ?al??an tak?m realdi bence hakedilmi? bir ?ampiyonluk oldu xabi alonsonun sakatl??? ortasahada ?ok etkiledi reali khedira sakatl?ktan ??km?? ma? eksi?i var oyundan ??kana kadar eksik oynatt? reali k?r?lmas? zor bir rekor ?ampiyonluk say?s? 10 oldu sonunda kazand?k kupay?

Yorum Yap

babam 2-1 biter dedi bende atletico 1 tane atar sonra real 3 tane atar 3-1 biter dedim 4-1 bitti olsun

Yorum Yap

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  IMG-20140525-WA0000.jpg
Görüntüleme: 1
büyüklüğ?:  72.7 KB

Yorum Yap

ke?ke atletico alsayd? kupay? yazk oldu .
              onca dayan dayan ama karde?im zaten tak?mda 2 tane kafac? adam var ronaldo ile ramos onlar? 2 ki?i 3 ki?i tutun ?ekin sar?n bi?ey yap?n vurdurmay?n.

Yorum Yap

bayern'in kazanmas?n? daha ?ok isterdim ama real'in almas?na atletico'dan daha ?ok sevindim.

kupay? kazand?ran adam marcelo oldu.
                oyuna girdi real t?m ataklar? oradan yapt? s?rekli marcelo'ya oynad? o da iyiydi ger?ekten.

atletico'ya 30 sene yeter lig ?ampiyonlu?u

Yorum Yap

D?nden beri sanki Be?ikta? son dakikada yemi? gibi ?zg?n?m

Yats?nlar kalks?nlar 5 dakika uzatma veren hakeme dua etsinler

Paran?n k?pekleri

Yorum Yap

Ronaldo mu ?i?irilmi?? Adam?n en b?y?k avantaj? g?c? ve haftalard?r sakat, ben ilk defa aya??na kramp girdi?ini g?rd?m bu y?zden do?ald?r k?t? oynamas?. 30 ya??na geldi yava? yava? d???? olacak v?cudunda hatta 2 3 sene i?erisinde T?rkiye ligine bile yolu d??ebilir ama ister sevin ister sevmeyin futbol tarihine ad?n? alt?n harflerle yazd?rm?? bir efsane olarak an?lacakt?r.

Yorum Yap

Aslı A.Sefik Cokgungor tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      D?nden beri sanki Be?ikta? son dakikada yemi? gibi ?zg?n?m

Yats?nlar kalks?nlar 5 dakika uzatma veren hakeme dua etsinler

Paran?n k?pekleri
                      http://www.ntvspor.net/video-galeri/...d-41-uzun-ozet

Video'da 3.48 saniye ...

90 + 2.44. saniye'de gol geliyor.

Bir final ma?? i?in 3 dk uzatma verilmesi de yard?rganamaz heralde ?

Hakemlik bir?ey yok , maalesef atleticonun g?c? yetmedi dayanamad?lar , yasland?lar yasland?rlar ve bir ?ekilde gol? yediler. Pe? pe?e sa?l? sollu o kadar ?ok orta oldu ki birinden biri muhakkak gol olacakt? sonunda.

Real bu sene bu kupay? hak etti.

Yorum Yap

Ronaldoyu veya Bale'i bir kenara at?n. Sergio Ramos diyorum.

Yorum Yap

Aslı G?kay G?kdo?an tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          http://www.ntvspor.net/video-galeri/...d-41-uzun-ozet

Video'da 3.48 saniye ...

90 + 2.44. saniye'de gol geliyor.

Bir final ma?? i?in 3 dk uzatma verilmesi de yard?rganamaz heralde ?

Hakemlik bir?ey yok , maalesef atleticonun g?c? yetmedi dayanamad?lar , yasland?lar yasland?rlar ve bir ?ekilde gol? yediler. Pe? pe?e sa?l? sollu o kadar ?ok orta oldu ki birinden biri muhakkak gol olacakt? sonunda.

Real bu sene bu kupay? hak etti.

2.44 te atletico topu belki ileride tutuyor olurdu , 5 dakika ile 3 dakikan?n psikolojisi ?ok farkl?

Real madrid hak etti de atletico(ispanya ligi ?ampiyonu...!!!!) hak etmedi mi

Yorum Yap

Atletico da hak etti tabiki... Bu kadrosu ile b?yle bir yap?lanma , bu emek bo?a gitmemeli kupay? kazanmal?yd? ama olmad? dayanamad?lar.

Ancak 5 dakika uzat?nca topu ilerde tutamayanlar?n 3 dakika uzat?nca topu ileride tutmas?da ?ok ?topik bir olay.

Son 20 dakikay? baz al?rsak benim i?in gol s?priz olmad? , gol geliyorum diye ba??rm??t? ve geldi.

Demek istedi?im real de bo?a almad? bu kupay? 13 ma?ta 43 gol att?lar g?zel bir performans sergilediler bu sene

Yorum Yap

Aslı G?kay G?kdo?an tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Atletico da hak etti tabiki... Bu kadrosu ile b?yle bir yap?lanma , bu emek bo?a gitmemeli kupay? kazanmal?yd? ama olmad? dayanamad?lar.

Ancak 5 dakika uzat?nca topu ilerde tutamayanlar?n 3 dakika uzat?nca topu ileride tutmas?da ?ok ?topik bir olay.

Son 20 dakikay? baz al?rsak benim i?in gol s?priz olmad? , gol geliyorum diye ba??rm??t? ve geldi.

Demek istedi?im real de bo?a almad? bu kupay? 13 ma?ta 43 gol att?lar g?zel bir performans sergilediler bu sene

Evet gol geliyorum demi?ti , ama d?nya futbolu i?in atleticonun almas? daha iyi olacakt? k?smet

Yorum Yap

aynen basssm??? amino asidi bu artissin yerine 4o kere ibray? tercih ederim

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X