Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

UEFA ?ampiyonlar Ligi 2013-2014 Sezonu ?ampiyonu: Real Madrid

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Adam bizim konya'ya yapmaya ?al???p yapamad???m?z? real'e yapmaya ?al??t? da yemedi..aradaki farka bak yaa..

Ma? boyunca real'i destekledim..ama atletico'nun g?n?m?z sermaye egemen futbolunda buraya gelmesi bile mesele..bu y?zden atletico olsun ge?en seneki dortmund olsun kaybetseler bile kupay? kazanm??lard?r benim g?z?mde..

Yorum Yap

Sonunda kazand?rd?k R.Madrid'e kupay? Di Maria ile Ramos harika oynad?lar.

Yorum Yap

Di Maria bu sene m?thi? Modric zaten belkemi?i olmu? tak?m?n. Adamlar ligden koptu?undan beri bu ma?? bekliyorlard? Atletico yine iyi dayand?.

Yorum Yap

Di Maria ve Marcelo m?thi? oynad?.

Hala Madriiiiidddd

Yorum Yap

?u ronaldo hayranlar?na soruyorum ne oynad? ?imdi bu d?nyan?n en b?y?k top?usu

?ok yaz?k oldu atleticoya o korneride ??karsalar kupay? kald?racaklard? ne kadar paran?n k?pe?i tak?m varsa a.

Yorum Yap

Aslı Fahri Capci tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

?ok yaz?k oldu atleticoya o korneride ??karsalar kupay? kald?racaklard? ne kadar paran?n k?pe?i tak?m varsa a.
              1 ma?la m? karar verdin abi O zaman bu mant?kla Messi'ye de ??p diyelim(bu sene i?in)

Adam 17 gol att?.Makina gibi tak?r tak?r getirdi tak?m? buraya...Helal olsun reyize...

Not:Ronaldo'yu da Messi'yi de severim.

Not2:Ayr?ca ge?en bir arkada?(ismini hat?rlam?yorum)d?nyan?n en b?y?k kul?pleri Barcelona,Manu,Miland?r.Real Madrid ise ?i?irilmi? bir balondur yazm??t?.Real Madrid balonsa di?erleri kapats?n gitsin d?kkan?...
              En son düzenleyen Bu?ra Gen?er; 25-05-2014, 02:27.

Yorum Yap

Dostum Ronaldo oynayaca??n? oynam??, tak?m? buraya kadar getirmi? Bi ma?? da onun etkisi olmadan kazans?nlar

Yorum Yap

Atletico i?in ?ok k?t? bir final oldu. Ma?tan ?nce d???nselerdi b?yle bir son ak?llar?na gelmezdi san?r?m. 90+3 ve ?st?ne uzatmalarda 3 gol daha... Yaz?k oldu!

Yorum Yap

3 sene sonra avrupa'ya damga vuran teknik direkt?r zidane olur

Mourinho,ancelotti,pellegrini gibi hocalarla ?al??t?.

Real de ancelotti sonras? onu getirece?ini a??klam??t?. Barcelona'n?n yine yap?lanmaya gitmesi laz?m ?uanki misyon tamamland?.

Yorum Yap

o bir ma? dedi?iniz CL finali adam?n 2 ?zelli?i var bitanesi iyi s??r?yo di?eri iyi aban?yo

bence ?ok ?i?irilio artiss, defans bilen defans oyuncular? kar??s?nda da b?yle ap???p kal?yo

?ayseye hatrick yapar tabi

Yorum Yap

T?rkiye de fb neyse avrupada da real madrid o

Hepsi para k?pe?i , yinede helal olsun atleticoya

O son gol? atan ?ovmen yats?n kalks?n bu sene sakat olan messi ye dua etsin p.? kurusu

Yorum Yap

o bir ma? dedi?iniz CL finali adam?n 2 ?zelli?i var bitanesi iyi s??r?yo di?eri iyi aban?yo

bence ?ok ?i?irilio artiss, defans bilen defans oyuncular? kar??s?nda da b?yle ap???p kal?yo

?ayseye hatrick yapar tabi
                          ?i?iriliyo Gece gece iyi g?ld?m sa? ol

Yorum Yap

Ma?a do?rudan etki ettim 80. dakikada izlemeye ba?lad?m 1-0d?.
                            Sonra bir bakt?m real ?at?r ?utur 4-1 oldu.
                            Be?ikta? ma?lar?nda b?yle olmuyor arkada?, onuda ??zersem tamamd?r :P
                            Arda'ya kapak oldu ya o yetti.

Yorum Yap

Aslı Cihan Saglam tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              ?i?iriliyo Gece gece iyi g?ld?m sa? ol
                              steroit kullaniyor olabilir

Yorum Yap

Ronaldo'nun v?cudu bug?nlere nas?l geldi?inin kan?t?,?al??ma azmi onu 1 numara yapt?.Atletico'ya gelince yenilmeyi hakettiler berbat futbollar? kupay? haketmiyordu.Futbolculardan 100 milyon euro edecek birisi varsa o ki?i Di Maria.Real gibi tak?m?n kadro yap?lanmas? bu kadar k?t? olmamal?.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X