Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

UEFA ?ampiyonlar Ligi 2013-2014 Sezonu ?ampiyonu: Real Madrid

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Ramos alem adam ya ?erez niyetine sar? kart yedi gene

Yorum Yap

C?neyt penalt? ?alacakt? az kals?n ekranda g?r?nd?. ??i gidiyodur simdi, ah orta hakem olsaydimda ne penaltilar ne kirmizi verirdim diye

Yorum Yap

Aslı Azmi Eroglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Bu atletico nun 2 sene ?nceki chelsea den ne fark? var o zaman chelsea ?ampiyon olmas?na ra?men ele?tiriliyordu

LG-P895 cihaz?mdan g?nderildi
        ?ki kadro aras?nda da?lar kadar fark var atl de y?ld?z diyebilice?in 3 tane oyuncu sayabilirmisin ?

Yorum Yap

O de?ilde bizim ?smail'den ne zaman Gareth Bale yarat?caz

Yorum Yap

g?n?n birinde bale gibi bir top?umuz olur in?. Adam deh?et

Yorum Yap

100 milyon ? luk adam?n ka??rd???na bak yaa, bide Almeida ya k?z?yoruz

tamam tamam ?aka yapt?m

Yorum Yap

Bale nin ka??rd??? pozisyonda Sergen geldi akl?ma, b?yle gider atard? doksana

Yorum Yap

Atletico att?

Yorum Yap

kalende niye durmazs?n casillas?

Yorum Yap

Atletico att? harbi diyorum helal olsun in? al?caklar kupay? hayat?m boyunca reali tuttum ama bugn atletico als?n real hep gelir buralara

Yorum Yap

Casillas'tan Runje terk bi hareket

Yorum Yap

Bu stadyumda Nasi ses cikiyo abi Nasi bi akusti?i var bu luz stadinin ya...

Yorum Yap

Atletico inan?lmaz m?cade ediyor ?ok diri tak?m ronaldo bale sahada yok

Yorum Yap

Aslı Bilal Pay tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              ?ki kadro aras?nda da?lar kadar fark var atl de y?ld?z diyebilice?in 3 tane oyuncu sayabilirmisin ?
                              Arada fark olabilir ama da?lar kadar de?il. Bir futbol seyircisi olarak Atletico nun ma?lar?ndan keyif alm?yorum. Euro 2014 yunanistan gibiler

LG-P895 cihaz?mdan g?nderildi

Yorum Yap

Yemin ederim sadece ve sadece Diego Simeone i?in Atletico kazans?n istiyorum. ?n?allah bizim de bir g?n bir efsanemiz b?yle teknik direkt?r olur. ?yle bir ?ey s?ylemi?ti ki ?ampiyon olduktan sonra " Bu ?ampiyonluk k?rm?z?-beyaz?n gelece?ini kurtaracak, art?k madrid sokaklar? daha fazla k?rm?z? - beyaz olacak" i?te bu mentaliteye kurban olurum.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X