Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Okan Akdeniz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Pektemeki bize birak , kendin cek git. Oh hayat ne guzel
    pEKTEMEK Benim himayem altinda adam edicem s?z veriyorum

Yorum Yap

edin terzic in veda notunu da ?uraya b?rakal?m

https://instagram.com/p/3oKNJIOvjU/?taken-by=edinhio11

Yorum Yap

Verdiklerin ve ald?klar?n i?in te?ekk?r ederim

Yorum Yap

?mzalam?? hoca west ham'la.Y?ll?k 3m sterlin,bizde ald???n?n 2 kat?ndan daha fazla

Yorum Yap

Ba?ar?lar hocam, yolun a??k olsun...Comandante Bilic...

http://www.whufc.com/News/Articles/2...-appoint-Bilic

Yorum Yap

De Marke @demarkesports
              Bilic: "West Ham'a d?nd???m i?in ?ok mutluyum. Buras? ?zel bir kul?p. T?pk? daha ?nce ?al??t?rd???m Be?ikta? gibi."

Yorum Yap

Ben y?llar sonra Bilic ile tekrar ?al??aca??m?z? d???n?yorum.

Yorum Yap

Yolun a??k olsun hocam.

Yorum Yap

dandik avrupa ligi i?in ?ok kritik puanlar kaybettik, eski?ehir ma??nda ??kard??? tak?m ortada, r?dvan ve sinan zaten bilic ingiltereye gidecek diye tutturdular adamlara sall?yorduk birde, neyse yolun a??k olsun al??k?n?z malca ?ampiyonluk kaybetmeye.

Yorum Yap

Mustafa ve necibi west hamda g?rmek isteriz hocam, onlar senin vazge?ilmezlerin.

Yorum Yap

Seni severdim ger?i
                        B?g?nl?k arriveder?i.
                        Eh be hoca insan bi derbi kazanmadan gider mi.

ST25i cihaz?mdan Tapatalk 2 ile g?nderildi

Yorum Yap

ingiliz medyas?nda ??kanlara g?re ilk sene hedefi ilk 10 a girmek ikinci sene hedefi avrupa kupalar?na direk kat?l?m olacakm??.westham taraftarlar? da baya heyecanl? .

Yorum Yap

Westham kumeye duser [emoji3]

Verzonden vanaf mijn iPhone met behulp van Tapatalk

Yorum Yap

Oynatmad??? Ozzie,At?n?,Frei teklif var diyorlar oynatt??? Necip,Pektemek,Olcay'dan ses seda yok. Tak?m?n kalitesi yerlerde diyorduk belki en fazla futbolcu bonservis teklifi alan tak?m?zd?r. Bu sene kurdu?umuz kaliteli kadroyla bir tane kupa alamad??? i?in ?mr?m boyunca affetmem bu adam?.

Yorum Yap

Aslı Merter Erhuy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Oynatmad??? Ozzie,At?n?,Frei teklif var diyorlar oynatt??? Necip,Pektemek,Olcay'dan ses seda yok. Tak?m?n kalitesi yerlerde diyorduk belki en fazla futbolcu bonservis teklifi alan tak?m?zd?r. Bu sene kurdu?umuz kaliteli kadroyla bir tane kupa alamad??? i?in ?mr?m boyunca affetmem bu adam?.
                                Olur mu abi romantiklere g?re bizim kadromuz ??p. Onu diyenleri transfer konusunda ibretle izliyorum. Kermeste tezgah a?m??lar sanki ?e?it ?e?it futbolcu g?nderme derdindeler.

Dedik bu kadro iyi kadro ama k?t? idare ediliyor diye. Korkum seneye bu kadroyu bulamamak.

Sa?ma bir r?zgar esiyor herkesi satma derdinde millet. Sezon ba?lay?nca kafalar? dank eder.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X