Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

?enol G?ne? ?u an anl?k ba?ar? i?in en uygun T?rk isim mevcut kadroyu d???n?rsek. Yabanc? hoca gelecekse hem ba?ar?l?, hem kul?b?n mevcut ?artlar?na uyacak, hem de ilk sezonunda ?ampiyonlu?a ko?acak bir hoca bulmak zor maalesef.

Yorum Yap

Aslı Tufan Tokadc? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Berk G?lay tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      ?enol hocaya kar?? niye ?n yarg?l?s?n?z anlam?yorum. Adam trabzonda 80 k?s?r puan toplam??. Biz en son ne zaman 80 puan toplad?k ben hi? hat?rlam?yorum. Bursan?n ma?lar?n? izliyorum adamlar ?ahane futbol oynuyor. Feneri sara?o?lunda 3-0 yenmesi gerekiyorken 3-0 yeniyor. Finale ??k?yor. E yeteneksiz Burak Y?lmaz. Sel?uk inan . Tolga zengin onur k?vrak volkan ?en ozan tufan hepsini bu adam ??kard?. Biz de tam olarak potansiyeli ?ok y?ksek bir tak?m?z. Kerim Frei yi O?uzhan? Pedroyu Milosevici G?nay g?ven? i at?n? nukan ? en iyi ?ekilde oynataca??na eminim. Ne bu ?enol g?ne? d??manl??? ?
      Asl?nda ?enol G?ne? d??manl??? yok,Bilic gitmesin diye bulacak arg?man kalmad???ndan ?enol G?ne? ne yapm?? yeaa oluyor.
      Bana ?imdi Samet Aybaba'm? Bilic'mi deseler Aybaba derim o derece.

Hatta az daha kasarsam Adnan Aybaba'ya bile tav olabilirim.

Yorum Yap

?enol G?ne? gelirse ?ok i? yapar ama ?ampiyon yapar m? bilemiyorum. Ama Bielsa Benitez tarz? maceralardansa her t?rl? ?enol hoca derim.

Yorum Yap

Aslı Murat Keskin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Aslı Tun? Ye?illi tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Aslı G?khan ?zba? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Aslı Tun? Ye?illi tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Yeni hocam?z mustafa Denizli hay?rl? olsun
          Abi ne dediler kesin anla?m?? m?y?z
          Y?zde 70 anlasmisiz
          bir sezon daha bosa gidecek....
          Yanlis d???n?yorsun mustafa Denizli nin a??rl??? bile rakibi korkutur

Yorum Yap

sol a??k, sa? bek, defans birde ?enol hoca tamamd?r

Yorum Yap

yeni bi ba?l?k a?abilirmisiniz forza y?netimi

Yorum Yap

Avrupa'dan hi?bir kaliteli hoca gelmez. ?stedi?i kurguya y?nelik oyuncular? alamayacaks?n. Transfer b?t?esi veremeyeceksin. Uefa taraf?ndan k?s?tland???n i?in... Ligi ?ok ?ok iyi bilen bir isim getirilmeli. En az?ndan maliyeti y?ksek olmaz. Bence tek aday ?enol G?ne?. Be?ikta?'?n y?k?n? kald?rabilecek ve tecr?beli bir tek ?enol hoca var. Onun d???ndakileri ne G?khan ipler ne di?erleri

Yorum Yap

Aslı Tardu Ercan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  ?enol G?ne? ?ok kritik finaller kaybetti. Luce gibi de?il. M?tevaz? kadrolarda iyi i?ler yapan ama sonunu getiremeyen bir hoca.
                  D?nya 3.s? yapt? bizi. Daha ne olsun.

Yorum Yap

Aslı Umit Gulek tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Aslı Murat Keskin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Aslı Umit Gulek tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Futbolcular aras?ndaki adaleti sa?layacak herhangi bir hoca yeterliydi. Bir de diyorki ''Snider kaliteli ayak, ?yle otuz gol? vard?r'' Sen ?nce kendi top?una g?ven.
                    demba banin gol? diregi siyirmaz iceri girerdi tamam haklisin....yemisim g?veni bilicten baska g?venilecek tdd bile yoktur belkide bu konuda...topcumu var elinde ya allah askina herkes messi ronaldo bilic sabri seviyesine d?s?rd? bunlari....yahu arkadas kadro kalitesinin gercegini g?r?n artik ya bilic de bilic...bilic kalmasin gitsin ama arkadasim bana sahada karekter g?sterecek adam g?ster g.antep macinda yada konya macinda YAHU BEYLER noluyoruz diyecek...
                    Evet Bilic tarihimizdeki en iyi hoca, top?ular ise en k?t?leri. Neyse gitmi? zaten kurtulduk. Rusya'dan o b?t?eyle tak?m? 9. yap?p geldikten sonra s?ylenmi?ti zaten her ?ey.
                    b?tce sampiyon yapmiyor potansiyel yapiyor futbolcularin ?st? olan bilic i sucluyorsun o zaman en bastakini suclayacaksin...y?netim,teknik direkt?r,futbolcu ?cgeninde en son suclu bilictir...anteple oynuyorsu kalmis 4 mac...kimi oynatirsa oynatsin hatali da olsun en k?t? 11 ide cikarsin...sosa dan baska oyun icinde karekter g?steren topcu yok...fb nin teknik direkt?r? m? var teknik direkt?r?ne karsi yinede 2. olabilen yine fb dir...adamin sayi saymasi bile yok ya...?nce futboldan anlayan y?netim sonra ligi bilen futbolculardan en y?ksek verimi alabilecek hoca ve sahada karekter g?sterecek topcu....

Yorum Yap

Aslı Tufan Tokadc? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Aslı Berk G?lay tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      ?enol hocaya kar?? niye ?n yarg?l?s?n?z anlam?yorum. Adam trabzonda 80 k?s?r puan toplam??. Biz en son ne zaman 80 puan toplad?k ben hi? hat?rlam?yorum. Bursan?n ma?lar?n? izliyorum adamlar ?ahane futbol oynuyor. Feneri sara?o?lunda 3-0 yenmesi gerekiyorken 3-0 yeniyor. Finale ??k?yor. E yeteneksiz Burak Y?lmaz. Sel?uk inan . Tolga zengin onur k?vrak volkan ?en ozan tufan hepsini bu adam ??kard?. Biz de tam olarak potansiyeli ?ok y?ksek bir tak?m?z. Kerim Frei yi O?uzhan? Pedroyu Milosevici G?nay g?ven? i at?n? nukan ? en iyi ?ekilde oynataca??na eminim. Ne bu ?enol g?ne? d??manl??? ?
                      Asl?nda ?enol G?ne? d??manl??? yok,Bilic gitmesin diye bulacak arg?man kalmad???ndan ?enol G?ne? ne yapm?? yeaa oluyor.
                      Aynen oyle.. stad yoktu da 2. arguman.. seneye de yarim en az yarim sezon stad olmayacak.. bilic efendi uzulmesin diye olelim biz o zaman.

Yorum Yap

?nol hoca geldi zaten.torey? sataca??z a.madride onun d???nda 1-2 sat?l?k 2-3 kiral?k oyuncu al?r?z fazlas?n? kimse beklemesin

Yorum Yap

Aslı Okan Demir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          ?nol hoca geldi zaten.torey? sataca??z a.madride onun d???nda 1-2 sat?l?k 2-3 kiral?k oyuncu al?r?z fazlas?n? kimse beklemesin
                          nerden biliyorsun okan, bu kadar emin konusuyorsun ama aydinlat bari bizi

Yorum Yap

Aslı Ferdi Taslac? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Aslı Okan Demir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            nerden biliyorsun okan, bu kadar emin konusuyorsun ama aydinlat bari bizi
                            biraz ?ncede m. denizli geldi dediler senin kayna??n ne

Yorum Yap

Aklimda Kerimi, Cenk'i, Oguzhan'i korelten, Atinc'a sans vermeyen bir hoca olarak kalacak.

Yorum Yap

?sterdim ki Bilic ?ok ba?ar?l? olsun. Ama olmuyorsa yapacak bir ?ey yok. ?nad?ndan vazge?memesi bu kadar tepki olu?mas?na neden oldu. Resmen intihar etti..

?st d?zey bir yabanc? gelmeyecekse ?enol G?ne? en do?ru isim olur. M. Denizli, Allah rahmet eylesin Aragones gibi geliyor ?u an bana. ?steksiz, heyecans?z...

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X