Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Erdinc Elevli tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Bu bili? ?fkesinin ?ok do?ru olmad???n? d???n?yorum.... Do?rudur son derece ba?ar?s?zd?r ama maalesef ??plere dolu kadromuz varken seneye bu zamanlarda da ayn? filmi izleyece?imize eminim.....
    Kadro ??p falan de?il abicim. Hoca ?srarla en ??p olanlar? oynat?yor.

Tosun'u oynatm?yor Pektemek'i oynat?yor.

Necip'te ?srar ediyor Tolgay'? s?rekli oyundan al?yor.

Kerim diye bir futbolcumuz vard? abi bug?n izledin dimi. Bu ?ocuk heba edildi bu sezon.

Yorum Yap

Futbol Arena@FutbolArenaTR 3m3 minutes agoView translation
      Siyah beyazl?lar ayr?ca kul?p tarihinde ilk kez bir sezonda hi?bir derbide puan alamad?.

Yorum Yap

Senin y?z?nden pektemekten nefret etti bu taraftar. Hepimiz severdik adam?. birici?in pekteme?ini de al git ne olursun bili?.

Yorum Yap

Aslı Mehmet K?se tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          kendisinden nefret ederim ama 2 haftadir Fatih Terim'in gelmesini istiyorum.
          yok art?k daha neler

Yorum Yap

derbilerde gol atamad?k bundan k?t? bir?ey olabilir mi ?

Yorum Yap

Arkada?lar abilerim nolur yapmay?n bizim bu seneki kadromuz ?ok k?t? de?il kerim-sosa-t?re-dembaba 4 l?s? iyi bir hocan?n elinde inan?lmaz olabilir ?u isimler terim ve ?enol hocan?n elinde bamba?ka boyuta gelirler

Yorum Yap

Aslı Mehmet K?se tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                kendisinden nefret ederim ama 2 haftadir Fatih Terim'in gelmesini istiyorum.
                Valla yalan yok bende burdan arkada?lara bir haftad?r s?yl?orum bunu.

Ben ba?ar? istiyorum art?k gerisi umrumda de?il.

Yorum Yap

Helal olsun.. Ma?? pazartesi g?nk? a??klamanla vermi?tin de bu ma?taki kadro ve oyuncu de?i?ikleri ile iyice kesinle?tirdin..

Helal olsun

Yorum Yap

Tarihe ge?tin...

Yorum Yap

?ok karizmatiksin falan dedik ama sen Sinsinin ?nde gidenisin Bilic sezonun en zor ma??na en co?kulu deplasman?na akl?n s?ra rezil etmek i?in sezon boyu oynatmad???n Kerim'i O?uzhan'? At?n?'? oynatt?n. Bu ?ocuklarda ?at?r ?at?r topunu oynad?. Ama tak?m tak?r tak?r top oynarken Mustafa a?k?n tuttu birden sonras? malum. Bir insan bu kadar inat?? olamaz olsa olsa art niyetli olur. Sene boyu kanattan gelmeyen tak?m son 5 ma?t?r ?srarla kanattan oynamaya ?al???yor gol atam?yor. Tolgay? ??kard???n hangi ma?ta ma?? kazand?k da hala Tolgay? ??kar?yosun. 4 Derbide gol atamam???z daha da konu?maya gerek yok.

Yorum Yap

Tolgay-------->m.pektemek

Yorum Yap

En hafif tabirle git art?k.

Necip nedir, Mustafa nedir ya ?

Bu kadar m? bilgisiz, bu kadar m? hatalar?ndan ders almazs?n.

Hi? iddiam?z olmayan ma?ta bile ??ld?rtt?n ya tebrikler.

Yorum Yap

Tarih yazd?n bravo

Yorum Yap

Bili? son 5 haftaya 12 puan farkla ?nde girse ?ampiyonluk verebilece?ini kan?tlad? bana. Sezon sonunu oynayamad???n?,en ufak bask?da da??ld???n? g?sterdi. Bili? ?mr? boyunca ba?ar?l? olam?cak bir teknik adam. Hi? kupa almadan kariyerini bitirse ?a??rmam.

Yorum Yap

Ekonomik olarak iyi durumda olsaydik ve istedigimiz bir hoca getirme sansimiz olsaydi, hangi hocayi isterdiniz? Ben mesela Lucien Favre'yi isterdim

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X