Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Serhat Bayat tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    ?enol g?ne? hangi tak?m? ?ampiyon yapt? da isteniyor bu kadar ne ba?ar? yakalam?? yoksa d???nceleri sempatik geliyor diye mi isteniyor
    2011 de Trabzon'u yapt? hem de i?eride d??ar?da bizi ve Gs'yi yenerek, Fb'yi de i?eride yenerek ve o kadroyu neredeyse t?m?yle kendi eme?iyle yaratarak, kazmalar? golc? , Kar??yaka kalecisini ?lkenin en ?nemli kalecisi , U?ur ?nceman ayar?ndaki adam? T?rkiye'nin Xavi'si yaparak yapt?. Bug?n introsunda Bilic "Umudun Ad?" d?r diyen Forza o g?n "2010-2011 sezonu ?ampiyonu Trabzonspor'dur" diyordu hat?rlarsak. Ayr?ca d???ncelerinden ?t?r? sempatik olan ?enol G?ne? de?il Bilic'tir.

Yorum Yap

?enol g?ne? hangi tak?m? ?ampiyon yapt? da isteniyor bu kadar ne ba?ar? yakalam?? yoksa d???nceleri sempatik geliyor diye mi isteniyor
      D???nceleri sempatik geliyor diye istenen Bilic galiba... yoksa bu kadar rezil bir performansa ra?men nas?l kalmas? isteniyor anlam?yorum. Adam tarihimizde ilk defa 1 sezonda derbilerden puan alamad???m?z bir sezon yaratacak bize. M?thi? hoca Bilic.

Yorum Yap

Aslı Devrim Sur tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        keyifli olmad??na kat?lr?m oyunun. Ama bunda oyuncu kaliteside ?nemli tabiki. Yoksa sistem olarak modern bir oyun.

Bili? ma? sonlar?nda sorumlulk benim dedi. Bu s?ylemesi gerken bir?ey. Sorumluk onda olmasa bile. Fakat ayn? sorumlulu?u y?netimde g?remedik. No post almamak i?in bi?ey demiyece?im belli ?l??lerde yazd?m daha ?nce fakat kabahatin b?y?k b?l?m? y?netimdedir bu s?re?te.
        Y?netim konusunda hemfikiriz, buradaki herkeste hemfikirdir zaten.
        Ben sadece y?netime ra?men bir teknik direkt?r?n iyi k?t? tak?ma bir pozitif etki vermesini beklerim.
        Kemir?renle ?ampiyon olduk yahu
        Bu seneyi de?erlendirince, biraz daha dikkat, macerac?l?ktan ka??nma ve oyunu okuma ile 15 puan ekstra alabilirdik (belki daha fazla), y?netime ra?men.

Yorum Yap

O zaman biz kimi ?ampiyonlu?unu kutlad?k Forza olarak? Bu tak?m?n hocas? ?enol G?ne? de?il miydi?http://www.trabzonhaber.com.tr/image...%87ARSII++.gif

Yorum Yap

?enol G?ne? ismini duyunca bi' link vard? "Bili? kals?n" diye imza isteniyordu, kals?n dedim, imzalad?m.
            Gelen gideni arat?rm??...

Yorum Yap

Vay be
              100. y?l?m?zda t?m derbileri gol yemeden kazanarak ?ampiyon olan tak?mdan
              T?m derbilerde gol atamadan yenilen tak?ma
              Eme?i ge?en herkesin ta ...

Yorum Yap

Aslı Huseyin Ozkoc tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Aslı Doruk Ko? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Valla Doruk ??enmeden yazm??s?n eline sa?l?k.
                Abi dellendirdiler
                D?nden beri g?zel s?zlerin var hakk?mda, eyvallah kere eyvallah yeri gelmi?ken...

Ne demek bilirsin severim seni ve yaz?lar?n?. Senin gibi y?netime en muhalif insan?n bile Bilici yetersiz g?rmesi objektifliktir. S?rf burada y?netimi sevmedi?i i?in bilic kals?n diyenler oldu?undan bunu belirtmek istedim.
                Yoruma bak ya.

Yorum Yap

Aslı Talha Karanfiler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Aslı Halil Nuri Yurdakul tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Aslı D?nya Bar?? Alpt?rk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Aslı Mehmet Dedeler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  adam?n elinde necip serdar ismail u?ur boral ersan veli pektemek gibi yeteneksizler ordusu var. elinde geriye ka oyuncu kal?yor.
                  direk 11 e koyabilece?i kaliteli oyuncular al?n?rsa ben ?ok daha farkl? olaca??n? d???n?yorum.
                  Bu yeteneksizleri oynatan da kendisi ama se?enekleri varken.

Misalen Pektemek'e verilen s?re Cenk Tosun'a verilemez miydi?

Ligin ilk yar?s? niye Sivok hi? ?ans bulamad??

Sa? bekte Necip'i oynatarak (Erciyes ve FB ma?lar?nda) 6 puan?n gitmesine de sebep oldu.

Yani tamam kadro ?st d?zey de?il de Bilic de iyi bir hoca olma ????? da yok.
                  stad?n yok
                  paran yok
                  hocana 3 tane ?sted?g?n oyuncuyu al d?yem?yorsun ded?g?n zaman sosa gel?yor
                  bursan?n savunmas? olsa b?le kotu say?lacak savunman var
                  b?r tane ma?? tek bas?na alacak alex hag? sergen sne?jder g?b? oyuncu yok
                  forzada hemf?k?r oldu?umuz tek konudur tak?ma en az 4-5 oyuncu gerekiyor
                  y?ne hemf?k?r oldu?umuz sek?lde en az 10 puan?m?z gaspedildi
                  fb kadro olarak ac?k ara onde
                  gs bence y?ne onde ama muhte?em b?r kalec?ler? ?le aray? ac?yorlar b?r defa k?rm?z? g?remeyecek kadar b?r lob?ler? var
                  k?yt?r?k B?l?c?n kenarda korudugu kadar b?le hakemler kars?s?nda BE??KTASIN hakk?n? savunamayan b?r yonet?m var ve son 4 haftaya kadar samp?yonluk ?dd?am?z vard?
                  bu yeterince ???k olmuyor mu mesela
                  d?nyan?n h?cb?ryer?nde tak?m?nda net 4-5 eks?g? olan hocaya yeters?z denmez tak?m? yeters?z cunku...
                  olcay oynamas?n ker?m oynas?n pektemek oynamas?n Cenk oynas?n Tolgay ??kmas?n...bunlar mevzuysa ve sen sormu?sun kardes?m bende sana Lucescunun Den?zl?n?n yapt??? deg?s?kl?kler? hat?rl?yormusun d?ye soray?m...
                  hoca sa?bek ?st?yormu ?st?yor stoper ?st?yormu ?st?yor bu eks?kl?kleri g?der yonet?m olarak sonra ersan?m? nec?p?m? oynat?yor d?ye hep beraber elest?rel?m
                  o zaman eger seneyede hocanin istedigi gerekli transferler yapilmayacaksa kalmasinin bir anlami yok yine 3 olacak.. BU kadroyla t?rk bir hoca deneyelim ?enol G?ne? mesela
                  Ufak bir ayr?nt? ama stad?m?z olacakm??
                  bu kadroyla stadsiz son 4 e gelen stadla daha iyi olurda benim mant???m o zaman niye yenisini deneyelim

Yorum Yap

?enol G?ne? az kals?n T?rkiyeyi ?ampiyon yap?yodu.Trabzonla olanlar malum.Onun d???nda Fb yada gese de mi ?al??t? kimi ?ampiyon yaps?n?

Yorum Yap

Aslı Halit Taner Uckac tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Aslı Merter Erhuy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Aslı Mehmet Kele? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      ?enol G?ne?, D?nya Kupas? ma?lar?nda Hakan ??k?r'? ?lhan Mans?z'a tercih eden hoca m??
                      ?enol G?ne?'in oynatt??? futbolu ?ok seven biri olarak s?yl?yorum yapt??? en b?y?k hatayd?. Hatta tak?m ?ift forvet ??kmak i?in hocayla g?r??m?? ama hoca reddetmi?. Hakan ??k?r ne kadar formsuz olursa olsun kesilmesi imkans?z bir oyuncudur benim g?z?mde. Gs bile o r?ya tak?mda bu adam olmadan puan kaybediyordu. ?ift forvete d?nse Brezilya'y? yenebiliriz de diyemiyorum ??nk? o tak?m?n kadrosunu herkes biliyordur. Zaten ???nc?l?k ma??nda ?ift forvete d?nm??t?. Benim as?l istemem sebebim ?ampiyon oldu?u sene oynatt??? futbol. Serkan Balc? gibi bir adam? oynatt? ve co?turdu. Anadolu tak?mlar?na ?yle 1:0 da b?rakm?yordu. Sadece konsantre bir ?enol G?ne? bu tak?ma ?iir gibi top oynat?r buna ad?m gibi eminim ama ?ampiyonluk al?r m? buna emin de?ilim bu adam?n arkas? yok. Denizli'in arkas? bu adamda olsayd? al?r derdim. Bilic'i istemememin tek nedeni oynatt??? futbol. Lucescu defansif oynat?yor derlerdi i?eride d??ar?da 5 at?p keserdi. Bilic ile zay?f tak?mlara kar?? y?reklerimiz a?z?m?za geliyor.
                      Valla bence o zamanlar i?in i?inde siyasetinde oldu?u zamanlard?, bence hakan?n oynamas?nda siyasetinde etkisi vard?.

?ahsi d???ncem tabi kan?t?m yok
                      Abi T?rk futbolunun gelmi? ge?mi? en b?y?k golc?s?nden bahsediyoruz. Yi?idi ?ld?r hakk?n? ver. Yukar?da karde?imizin de yazd??? gibi Pektemek'i oynatmad? sonu?ta.

Yorum Yap

Seneye ba??mizda Bilic olursa bugun kar?? ??kanlar en ufak hatada burayi yangin yerine, kalmaz ba?kasi gelirse de Bilic kalsin diyenler ayni seyi yapacak. Ve medyanin federasyonun hakemlerin ydnin f.ormanin azizin aldulrahimin istedigi olacak. Bunu gormez cok zor degil.

Allah bize sabir versin.

Yorum Yap

Aslı ?brahim ?n?z? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Aslı Doruk Ko? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Valla Doruk ??enmeden yazm??s?n eline sa?l?k.
                          Abi dellendirdiler
                          D?nden beri g?zel s?zlerin var hakk?mda, eyvallah kere eyvallah yeri gelmi?ken...

Ne demek bilirsin severim seni ve yaz?lar?n?. Senin gibi y?netime en muhalif insan?n bile Bilici yetersiz g?rmesi objektifliktir. S?rf burada y?netimi sevmedi?i i?in bilic kals?n diyenler oldu?undan bunu belirtmek istedim.
                          Yoruma bak ya.

Ne varm?? neyini be?enmedin? Yalanm? ayr?ca ?

Yorum Yap

Bu ak?am Fb-Bursa ma?? var , bi ma?? izleyin bak?n ?enol Hoca'n?n tak?mlar? nas?l top oynuyor, bizim gibi ?rkek mi yoksa kendisi Bursa rakibi Fb olmas?na ra?men b?y?k tak?m gibi mi? Sonra yine tart???r?z A y? B yi C yi.

Yorum Yap

Ek?i s?zl?k g?nlerdir anlatmak istediklerimize terc?man olmu?..art?k uzun y?llardan beri kronik hastal?k halini alm?? ba?ar?s?z ise gitmeli zihniyetini k?rman?n zaman? gelmi?tir..bu denemeleri onlarca kez yapt?k ger?e?in bu olmad???n? hayat bizim surat?m?za defalarca ?arpt?..hala bunda inat eden futbol ulemalar?n?n bu ezberlerini bozmal?y?z..

Yorum Yap

Aslı Medet ?zer tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Seneye ba??mizda Bilic olursa bugun kar?? ??kanlar en ufak hatada burayi yangin yerine, kalmaz ba?kasi gelirse de Bilic kalsin diyenler ayni seyi yapacak. Ve medyanin federasyonun hakemlerin ydnin f.ormanin azizin aldulrahimin istedigi olacak. Bunu gormez cok zor degil.

Allah bize sabir versin.
                                Yok valla abi ben kals?n diyorum, lakin giderse yeni hocay? da ?yle daha sabretmeden ele?tirenlere kar?? savunanlardan olaca??m s?z veriyorum.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X