Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

G?ntekin Onay da m? hi? bilmiyor adam her f?rsatta dile getiriyor Bilic ile ?ampiyon olamay?z bir tak?m 2 sene ?st ?ste son 5 6 hafta bu kadar oyundan d??emez teslim olamaz rakibine birde t?rk yard?mc? hoca almama tak?nt?s? var o ba?l? ba??na sorun

Yorum Yap

T?rk milli tak?m?na d?nya kupas? ???nc?l??? ya?atan adam efsane de?il, Liverpool ve Totenham'? eleyen hoca efsane. Carvalhal Stoke City denen tak?m? ge?mi?ti O'nu da yar?m efsane yapal?m.

Yorum Yap

Yarin tesislere gidilsin Bilic'e destek olmaya yalniz hissetmesin kendini

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Aslı Devrim Sur tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Aslı Halil Umut Eyaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          ?enol Hoca ve rakibi bo?an, seri paslarla oyunu a?an resmen rakibin kafas?n? kald?rmas?na m?sade etmeyen futbolunu izleyece?iz in?allah.
          Bu bahsetti?in tak?m ligde be?inci olan tak?m de?il mi [emoji38]

Daha ?nce de s?yledim ?imdi de s?yl?yorum. Bu y?l Bursay? d?rd?nc? yapmay? ba?arabilirse alk??layaca??m ve tek kelime etmeyece?im onun hakk?nda. Pop?list bir adam i?in b?y?k ba?ar? ??nk?.
          Ya abi adam Bursa'n?n ba??nda Bursa. Bar?a de?il Bursa. O tak?m bizim hi? bir Tsl tak?m?na oynamad???m?z futbolu her hafta oynuyor yeri geliyor 7 tane at?yor yeri geliyor Arena'da 10 tane ka??r?yor. Biz futbol falan oynam?yoruz aylard?r kimse kendini kand?rmas?n.

Yorum Yap

Ben Abdullah Avci derim..

Yorum Yap

Senol gunes gelir insallah

Yorum Yap

Aslı Devrim Sur tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Aslı Halil Umut Eyaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                ?enol Hoca ve rakibi bo?an, seri paslarla oyunu a?an resmen rakibin kafas?n? kald?rmas?na m?sade etmeyen futbolunu izleyece?iz in?allah.
                Bu bahsetti?in tak?m ligde be?inci olan tak?m de?il mi

Daha ?nce de s?yledim ?imdi de s?yl?yorum. Bu y?l Bursay? d?rd?nc? yapmay? ba?arabilirse alk??layaca??m ve tek kelime etmeyece?im onun hakk?nda. Pop?list bir adam i?in b?y?k ba?ar? ??nk?.
                Hakl?s?n abi Bursa her sene ?ampiyonlu?a oynar zaten. En k?t? derecesi de 3.l?kt?r. 3. olan hocalar?n? da kovalar her sezon.

Bizim Bilic'te bo?una Bursa ma?lar?na derbi demiyor zaten. Bir bildi?i var adam?n

Yorum Yap

?enol G?ne? tercihi intihardan ?teye ge?mez.

Bursaspor ligin en iyi top oynayan tak?m? diyorlar, bir hafta 3 at?yor ertesi hafta 5 yiyor. Ne yapay?m b?yle g?zel futbolu ?

Bence Bilic hafta sonundaki ma?? kazan?rsa kals?n, en az?ndan ?zerindeki derbi ?anss?zl???n? ?zerinden atm?? olacak ve seneye yeni stat ve birka? transfer ile daha ba?ar?l? bir sezon ge?irecektir.

Bu y?l belki ?ampiyon olamad?k ama yar??mac? kimli?i kazanm?? oldu tak?m. "Sonunda ?ampiyon olmad?ktan sonra neye yarar" diyeceksiniz ama yeniden yap?lanan tak?mlar bu ?ekilde kademe kademe yukar? ??karlar.

Ge?ti?imiz y?la oranla daha ba?ar?l?yd?k, ?n?m?zdeki sezon da daha ba?ar?l? olaca??m?za inan?yorum.

Yorum Yap

Ergin abi g?zel yazm?? ( yaz?n?n bi k?sm?n? kestim )

"En b?y?k sorun hoca olsa, son 6 y?lda 6 tane de?i?ti skorlar de?i?medi. En b?y?k sorun futbolcular olsa son 6 y?lda 100 tane de?i?ti, skorlar yine de?i?medi... Sonra ba?kalar? geldi yerine, onlar da gitti... Sonra ba?kalar?, ba?kalar?, ba?kalar?... Hepsi gittiler.

Gitmeyen sadece birileriydi. Gitmeyen, bitmeyen o zihniyetti... Benim m?cadelem ?ah?slarla de?il, Orman gider, H?seyin gelir, H?seyin gider Haldun gelir, farketmez... ?Kendimden ?nce Be?ikta?? denmedik?e bu i? olmaz. ??nce ben kendimi bir kurtaray?m, ?u koltu?un keyfini s?reyim, havas?n? atay?m, nimetlerinden faydalanay?m? dedi?iniz s?rece 50 y?l da ge?se bir ?ey de?i?mez...

Biz ?ok teknik adam g?rd?k. Hep geldi gitti. Bir ??rp?da Be?ikta??ta ?al??t???n? hat?rlad???m 15-20 tanesini sayabilirim. Di?er kul?plerde de durum farkl? de?il... Peki, bug?n?n orta ya?l? bir taraftar? yakla??k 20 teknik adama ?ahit olmu?ken, ka? tane ba?kan hat?rl?yor dersiniz? Bir elin parmaklar?n? ge?er mi? M?mk?n de?il... Son d?neme bir g?z atal?m. 6 y?lda 6 teknik adamla ?al??mak i?lerin k?t? gitti?inin en b?y?k g?stergesidir. Gelen de ?are olamad???na g?re, as?l sorun teknik adam da de?il demek ki. Sorunun kimde oldu?u daha A?IK nas?l s?ylenebilir ki?

Meziyet hoca ya da futbolcu getirmekte de?il, s?reci i?/d?? iyi y?netmekte... ?Y?netici? s?fat?n?n a??l?m?, ?y?neten, y?netebilen?dir... Peki kim gelecek... Yok ki? Yok ettiler, uzakla?t?rd?lar, ka??rd?lar... Blok ?yeler yap?p, kendi adamlar?n?n aidatlar?n? ?dediler. Kendi d?zenlerini kurup, Be?ikta??? ?ocukluk arkada?lar? olarak ellerinde frizbiye ?evirdiler. Ondan ona ondan ona...

R?yalar?nda g?remeyecekleri rakamlara imza at?p, kenara ?ekilen y?ld?z top?ular?,

Herhafta Be?ikta??a hakaret edilen spor programlar?nda deme?leriyle ?aklabanl?k yapan b?y?k futbolcular?,
                    ?ki sezonda ?amp.Ligi?ni elinin tersiyle itip Be?ikta???n 50 milyon Euro?suna kan do?rayan Maradonalar?,
                    K???mseyerek, Kayseri?ye elenerek ?lkedeki 2 kupadan birinden rahat?a vazge?en Peleleri,
                    4 y?ld?r burada forma giyip, 4 sezonda 0 kupa kald?r?p, 4 kat fazla s?zle?melere imza atan ?brahimovi?leri unuttum mu?
                    Unutmam... Unutmam unutmas?na da, daha bir ?ey ba?armadan onlar? ?v?p, ?Bu tak?m bu oyuncularla buralara geldi? deyip, onlara bu rahatl??? verenler ba? m?sebbiptir.
                    "

Yorum Yap

Aslı Tumay Kurtulus tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Ben Abdullah Avci derim..
                      aman diyim abi o k?l kuyruk gelmesin..konu?mas? ses tonu bile beni rahats?z ediyo

Yorum Yap

yahu anlayal?m ?unu art?k futbol ger?ekten iyi futbolcular ile oynanan bir oyun... evet iyi futbolcun var diye ba?ar?l? olaca??n?n garantisi yok ama e?er kadron kaliteli de?ilse ba?ar?s?zl???n garanti malesef.

bizim bu kadroya mourinho gelsin inan?n ?ampiyon olma ihtimalimiz di?er iki renkliden malesef daha az. tamam bili? bencede ancak idare edebilecek bir hoca ama bizim kadro kalitemiz bili?in kalitesininde

alt?nda... bununda bir numaral? sorumlusu f.o ve onun ?aps?z y?netimi. evet bili? gitsin ama onunla birlikte f.o y?netimi ve yetene?i ile bu kul?pte oynmay? hak etmeyen futbolcularda gitsin.

yoksa tek ba??na bili? gider ve biz bu ?ekilde y?netilmeye devam edersek seneye bu zamanlarda burada yine ayn? ?eyleri tart???r?z.

kald?ki samet aybabay? bu tak?ma hoca yapan zihniyet bili?i g?nderdi?inde yerine getirece?i winner!!! hocay?da az ?ok tahmin edebiliyoruz...

Yorum Yap

Donunda sallanan neredeyse yerin dibine sokulan ?enol G?ne?'in kariyerine bakal?m bi:

21. Yy?n en b?y?k 51 . Teknik direkt?r?.

2002 y?l?n?n da Uefa taraf?ndan D?nyada y?l?n teknik direkt?r?.

2002 de T?rkiye ile D?nya ???nc?l???

2011 de neredeyse yar?m as?r sonra Trabzon ile lig ?ampiyonlu?u

Bilic 70 ya??nda bu kariyere ula?amaz ,?enol Hoca 58 ya??nda bunlar?n hepsine ula?m??t?.

Yorum Yap

Aslı Onur Essizoglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Aslı ?brahim ?n?z? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Aslı Onur Essizoglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            B?t?n bu say?lan k?t? sonu?lar?n sebebi Bilic ise, futbolcular?m?zda hi? bir kusur ve eksiklik g?r?lm?yorsa. Y?netimde hi? bir yanl??l?k fark edilemiyorsa. Ligdeki kurulmu? adice d?zene kar?? verilen bu m?cadele bu kadar k???mseniyorsa. Ben ?imdiden seneye kim gelirse gelsin ge?mi? olsun diyorum. Ne de olsa hepimiz burada oluruz. Bu m?thi? kadroyla seneye kupalardan kupalara ko?aca??m?za inan?yorsunuz galiba arkada?lar. Tek su?lu Bilic mi? ??nk?. Kadroda hi? bir eksiklik yok yani. Neyse konu?tuklar?m?z?n nereye ??kt???n?n fark?nda de?iliz galiba.
                            Onur zaten g?nderildi adam, g?nderilmese bile bu kadar y?prat?ld?ktan sonra hay?r gelmez zaten bu i?ten.

S?ylediklerinin hepsine kat?l?yorum bu arada.
                            Yok ben de kat?l?yorum, Bilic bu noktadan sonra kal?rsa art?k hata olabilir, ??nk? dedi?in gibi ??kt? her a??dan. Son ma?larda yapt??? Tolgay de?i?ikli?i bende zaten bu intibay? b?rakt?. Normal de?ildi bu hamleler. Bu tarz ?eyleri Lucescu da yapt?, Denizli de yapt?, Schuster de yapt?. Bu ya?an?n insani kar??l???n? ben ?ok iyi biliyorum. Koca bir sezonu o 3 ma?taki duruma g?re de?erlendiremem. Ama sonu?ta Bilic pes etti, art?k Bilic ile g?zel bir veda umut etmekten ba?ka bir ?ey yok elimizde.

Lakin Bilic gidince ?ok iyi bir ihtimal gelece?ine inanmak ve eldeki kadroyu yeterli g?rmek en b?y?k handikapt?r. Ben y?netimin de bu yola ba?vuraca??n? d???n?p onlar? ele?tirirken buradaki akl? ba??nda arkada?lar?m?z?n hocadan ?nce kadrodaki bu zaafiyete vurgu yapmas?ndan yanay?m. ?enol G?ne? i getirip de al bunlarla bizi idare et demelerini istemiyorum. Yalandan iki ma? kazan?p herkesin ?ampiyonluk bizim me?aleleri yak?n kafas?na transit ge?i? yapmas?n? istemiyorum. Bu kadro ne olursa olsun kim gelirse gelsin bu ligde bu y?netimle en fazla 3. l?k g?r?r. ?tesi yok karde?im. Alg? yaratacaksak ?ncelikle y?netim ve kadro ?zerinden yaratal?m. Hoca zaten gitti dedi?in gibi gelen hoca da bu kadroya raz? olmas?n art?k yeter.
                            Yazd?klar?n?n hepsine kat?l?yorum.

Bu y?netimin kendilerinden beklemeyece?im ?ekilde en az?ndan "??k" ayr?lma yolunu se?ti Bili?'le. Belki arkas?nda ba?ka sebep(ler) vard?r ama en az?ndan bu ?ekilde daha ??k olaca?? kesin.

orman?n ba?kanl???nda bu sa?ma sapan y?netim kurulu "ne ?ld?r?r ne g?ld?r?r".

Yorum Yap

Lucescu gelmez. Hatta hi? bir yabanc? hoca ?u ortama gelmez. Adamlardan biri koca sezon boyunca hi? k?rm?z? g?rmemi?. Di?eri ise "Hedef 1 milyon penalt?" dalgas?na konu olmu?. Burda Atiba ?izgiye bast? diye adam at?l?yor. Yabanc? hoca k?r m? gelecek tak?m?n ba??na? Yeni hoca yerli olur. ?enol G?ne? b?y?k olas?l?kla. ?enol Hoca'n?n ?uan ki tak?m?na g?z atal?m. ?lk 5 s?radaki tak?mlar aras?nda en fazla gol? (68 ) atan tak?m. En yak?n rakibi gs (57). ?lk 5 s?radaki tak?mlar aras?nda en fazla gol? yiyen tak?m yine bursa. (44) En yak?n rakibi Be?ikta?. (29) ?ki tak?m?n da averaj? +24 ancak Be?ikta? 3. Bursa 5. s?rada. Arada 13 puan fark var.

Be?ikta? ile bursa'n?n aralar?ndaki ma?larda bu sezon ilk ma?? deplasmanda oynam???z ve 1-0 galip gelmi?iz. ?kinci ma?? olimpiyatta oynay?p 3-2 galip gelmi?iz.

En ?ok dillendirilen ba?ar?s? milli tak?m ile d?nya 3. l???. Eledi?imiz tak?mlar; ?in, G?ney Kore, Japonya, Kosta Rika, Senegal.
                              En son düzenleyen Alper G?rer; 21-05-2015, 02:18.

Yorum Yap

15 sene ?nce Japonya'y?, ?in'i eleme ba?ar?s? g?sterdi diye dahi olmu? ?enol g?ne?.

?stelik elindeki kadro da T?rk futbol tarihinin yak?n zamandaki en potansiyelli tak?m?yd?.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X