Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Yabanc? hakem transfer edebiliyor muyuz acaba, bence yabanc? hakk?m?z? HAKEMden yana kullanal?m

Yorum Yap

sakin biyere gitme reyiz, burasi artik senin evin.

Yorum Yap

Hocam biz al??k?n?z teknik direkt?rlerin kovulmas?na ?imdi s?zle?me yenileme gibi bir olayla ilk defa kar??la??yoruz acemiyiz g?z?n? seviyim bizi b?rakma

Yorum Yap

4 g?n ?nce burada senin kelleni isteyenler vard? hocam.
          O zaman da dedik, bu tak?m ?ok farkl? bir kimli?e b?r?nd? ve ba? mimar? sensin.
          Her daim arkanday?z, ?ampiyon olmasan da, s?radaki turda elensen de helal olsun sana.
          Seviyoruz seni Slaven Bilic!!!

Yorum Yap

Aslı Necmettin Firat Ozkan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            B?y?k ma? kazanam?yor dedi?imiz hoca ki bende onlardan biriydim, liderlik ma??nda tottenham'? yendi.. liverpool'u eledi.. ?stelik rakipleri ezerek.. derbi kazanamamas?n?n en b?y?k sebebi Tr. ligi hakemleri.
            Aynen ?yle hakemlerin yav?akl?klar? fb ma??ndan ?nce t?reyi at ma?ta olcay? at gs ma??ndan ?nce atibay? at ma?ta veliyi at verilmeyen penalt?lar kartlar fauller avantajlar falan saym?yorum bile yav?ak o?lu yav?aklar

not: yav?ak=bit yavrusu olup hakaret niteli?inde de?ildir.

Yorum Yap

Hep diyorduk sabirli olmak gerekiyor, inandigimiz bir teknik adama sabredilmeli ki istikrar saglayalim... Bilic ile bu isi basarabiliriz, daha hen?z yolun basindayiz ama simdiye kadar kat ettigimiz yol takdir edilesi.

gs'nin her mac icerde disarda 4 yedigi ortamda biz ingiliz takimlariyla 6 mac yapip sadece 3 gol yedik (hatta penaltiyi saymasak 2) bu olagan?st? bir istatistik.

Yorum Yap

Bana o kadar ?ok umut veriyorsun ki Hocam, sak?n bizi b?rakma... ?ampiyonlu?a hi? bu kadar inanmam??t?k.

Yorum Yap

Helal olsun be hocam. Son zamanlarda formsuz oldu?unu d???n?yodum ama bug?nk? zaferde en b?y?k pay senin. Arsenal ve Tottenham'dan sonra Liverpool'dan da Olimpiyatta gol yemedik ve ?st?n taraf bizdik. Bizi gururland?rd?n sonsuz te?ekk?rler...

Yorum Yap

Aslı Cihan Saglam tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Piyasas?n? da yapt? art?k ?ngiltere'ye gider Adams?n hocam, aynen devam.
                    17 tanesine daha kafa tutal?m. Ligin tamam?na piyasa yapm?? olsun.

Yorum Yap

Aslı Necmettin Firat Ozkan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      B?y?k ma? kazanam?yor dedi?imiz hoca ki bende onlardan biriydim, liderlik ma??nda tottenham'? yendi.. liverpool'u eledi.. ?stelik rakipleri ezerek.. derbi kazanamamas?n?n en b?y?k sebebi Tr. ligi hakemleri.
                      Abi bug?n ma?ta dikkat ettim, bizimkiler sertli?in dozunu ka??rd???nda adamlar ayakta kalmaya ?al??t? ?o?unlukla.

Ligde mesela alper potuk'a o m?dahalelerin yar?s?n? yapsan ?? takla at?yor.

?ok pislik var ligimizde.

Yorum Yap

Hocam gurur duyuyorum seninle beee. Sana a?z?na geleni say?p bugun sevinenler, 1 hafta sonra sana gene sallayacak bu topicte. Sen bildi?in yolda devam et arkanday?z!

Yorum Yap

Hoca 4 g?n ?ncede dedim 400 g?n ?ncede dedim seni seviyoruz sana g?veniyoruz sa?ol be hoca

#sabret

Yorum Yap

Bilic gitmeli Sergen gelmeli diyenler online m? ?

Yorum Yap

Yenmek yenilmek ?nemli de?il,
                              Skor taraftar? olmad?k hi?bir zaman.
                              Sadece bu Galibiyet baz? ger?ekleri g?rmelerini sa?layan arkada?lara gelsin.
                              Ben senden raz?y?m hocam
                              Allah'ta senden raz? olsun..

Yorum Yap

Aslı Can Gulduren tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Bilic gitmeli Sergen gelmeli diyenler online m? ?
                                burdaki sergen gelmeli diyenler Be?ikta??n iyili?i i?in diyo emin ol
                                tv lerde s?rf reyting i?in yada tak?m?n k?t?ye gitmesi i?in sergen gelmeli diyen renklilere sormak laz?m online m?s?n?z diye.

bili?i her ele?tirenleri BJK d??man? diye etiketlendirmekten vazge?in art?k.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X