Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

AN? nin Bilic s?zleri do?ru mu acaba? Sabah gazetesi yazm?? ama. Konu Y?netim olunca malesef yaparlar diyorum. "Zemini s?k s?k g?ndeme getirmen futbolcular i?in mazeret, y?neticiler i?inde ele?tiri oluyor" diyerek serzeni?te bulunmu?.

Belki de, Zemini s?k s?k g?ndeme getirerek kafan?za monte etmeye ?al???yordur. O statta olmaz, art?k anlay?n ve bak?n ?aresine diye. Hi? ele?tiriye a??k de?iliz ya...

Yorum Yap

Aslı ?a?atay Utlu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      terimin kadro se?imi ve yapt??? salak sa?ma de?i?ikliklere bak?yorum da sen ?ok ?st d?zey bir hocas?n Bilic..Allah seni ba??m?zdan eksik etmesin
      ayr?ca basketbol ko?lu?unu da bizimkinden iyi yapaca??ndan eminim

Yorum Yap

Slaven Bilicin hastasiyim ya gercekten. Bu adami kaybetmemeliyiz, basari gelecek eminim.

Yorum Yap

Aslı Yasar Turkmen tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Slaven Bilicin hastasiyim ya gercekten. Bu adami kaybetmemeliyiz, basari gelecek eminim.
          Durduk yere bi anda noldu

Yorum Yap

Aslı Ramazan Kurtulus tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Aslı Yasar Turkmen tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Durduk yere bi anda noldu
            Genel dusuncem muhim bisi olmadi

Yorum Yap

Bu sene ?nemli ?ampiyonluk gelmezse is s?k?nt?

Yorum Yap

Adam T?rk medyas?nda ?teden beri var olan Be?ikta? d??manl???n? ?ok iyi kavram??. o patl?can burunlu ?mer G?ven?'e verdi?i ayar son derece yerinde ve isabetli. umar?m senelerce kal?r. ke?ke ona daha iyi bir kadro verilse.

Yorum Yap

Kariyerinde -hoca olarak en azindan- kupa veya sampiyonluk yok bildigim kadariyla. Bunun zorlugunu yasiyor ve zaman zaman yasatiyor.. bu sene sampiyonluk gelirse ondan sonra akar gider bu is.

Yorum Yap

Teknik Direkt?r?m?z: Slaven Bilic

En ?nemli konu istikrar. Yeni stad, b?y?k destek ile birlikte r?zgar? arkas?na al?r bence.

?ampiyonluk gelmese de fark etmez benim i?in, g?ren de 10 senedir ?st ?ste ?ampiyon oluyoruz san?cak.

Her anlamda seviyorum hocay?, her zaman da arkas?nday?m.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Bilic olay? ??zm?? , zaman?nda aziz Y?ld?r?m a ?n?n?'de devamli k?f?r ediliyordu. Azizde ?ikayet?i olmu?tu "bana her ma? k?f?r ediyorlar vs ... " o zaman ?unu s?ylemi?tim "k?f?r genelde hak edene edilir " ?ok kasinmayacaksin. Bilic i s?kl?kla antren?r l?k anlam?nda elistirmeme ra?men , ?ansal ?n daha ?nce laf? uzatmasinda kan beynime ??km??t?. Son 2 ma?ta g?sterdi?i performans ?n devam?n? diliyorum. Burada Bilic i elestirirken ki?ili?i i?in hi?bir negatif bir?ey s?ylemedim , art?k birilerinin bu camiayi bir yerlerlere getirmesi i?in dua ediyor ve dikkatli davraniyorum. Bilic te kar??s?ndaki insanlar? g?r?p anladigina g?re bizi sonuca ulastirmasinin olmazsa olmaz oldu?unu ve ge?en sene yapt??? hatalar? yapmamas? gerekti?ini biliyordur. Lig tv de programa kat?lma konusunda , oraya gidiyorsan bu tip tacizlere haz?rl?kl? olacaks?n .Tercihtir, gidip gere?ini yapt???nda benim i?in sorun yok . Ama gere?ini yapamazsan ben o zaman sana sorar?m orda ne i?in var . ?mer zibidisine caktigina g?re sorun yok .Ancak gitmemeliydin diyen arkada?lar? anl?yorum , dialogu azalt riski azalt , kendini ?zmemek i?in uzak dur sana ?amur atamalar?na m?saade etme deniliyor. S?k?nt? bunun soylenmesini bile hocan?n elestirilmesi olarak alg?layan var . Bu durum i?in de?il ancak bana g?re bu camia ya verilen en b?y?k zararlardan ?nde geleni ele?tirinin k?t? oldu?unun d???n?lmesi ve her ?artta destek bu hayat?n genel gecerine ayk?r?. I?te bu elestirememe durumunun yapt??? narkoz etkisi , kaybetmelerin siradanlasmasina yol a?makta . Ben son zamanda ??yle yapt?m 25 senelik Be?ikta? l? ?ocukluk arkadaslarmi ki bu adamlarla 1990 91 sezonundan beri Be?ikta? takip ederim bu elestirememe ve kaybetmeye alistiklari i?in iliskilerimi ask?ya ald?m. Heee bunun bir sebebide yat?p kalk?p fenerbah?e ??yle fenerbah?e b?yle . Ge?en sene Olimpiyat ta bursa ma?? ?ncesi otopark ta iciyoruz yakla??k 4 saat futbol konu?tuk 3 saatini fenerbah?e, yaa arkada? anlad?k fenerbah?e got ... ama benim ruhuma daral geldi sizin bu her laf?n sonunu fb ile baglamaniz. Konu nerden nereye geldi daha s?ylenecek ?ok ?ey var ancak di?er ba?l?klar?n birinde bir yorum vard? , td vizyonsuz futbolcu vizyonsuz y?netici vizyonsuzda , taraftar vizyon sahibi mi ? ?eklinde , bunu ben 10 y?ld?r s?yl?yorum. Adamlar yat?p kalk?p fenerbah?e konu?uyor , sonra beraber ma?a gidelim diyorlar .

Yorum Yap

Aslı Burak.Guven tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        bizim kartal yuvasi sirf Bilic in sozlere calissa pra basicaklar haberleri yok. hemen bu sabah bi fuck that t-hsirt u basicaklardi, biz de nispet yaparcasina giyecektik ama nerdeeeee !!!
                        olurmu yahu , "koyduk mu " diye t-shirt ??kartmak gibi bir ?ey,

Yorum Yap

''fuck them'' demi? hakkaten

bunun dillendirilmemesine sas?rd?m..

Yorum Yap

Aslı Halit Taner Uckac tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Aslı Burak.Guven tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            bizim kartal yuvasi sirf Bilic in sozlere calissa pra basicaklar haberleri yok. hemen bu sabah bi fuck that t-hsirt u basicaklardi, biz de nispet yaparcasina giyecektik ama nerdeeeee !!!
                            olurmu yahu , "koyduk mu " diye t-shirt ??kartmak gibi bir ?ey,
                            evet abi,bence koyduk mu! t-shirt ?n?n de ??kmas? laz?m

Yorum Yap

Ne hasta bekler sabah?
                              Ne taze ?l?y? mezar!
                              Ne de ?eytan bir g?nah?
                              Benim "c'mon give me a break" ti??rt?n?
                              Bekledi?im kadar

[emoji1]

GT-I9300 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Edin Terzic'in konusu bulamad?m buraya koydum r?portaj?

Slaven Bilic'in sa? kolu Edin Terzic, Yetkin Etkin'e ?zel a??klamalar yapt?. "Dortmund dibi g?rm??t?? ?al??ma ?ekilleri tamamen de?i?ti... Yakalanan ba?ar? asl?nda mucize de?il. Be?ikta???n ?u anki durumu Dortmund?un durumuna ?ok benziyor. Biz de o yolda gidiyoruz."

BE??KTA? Teknik Direkt?r? Slaven Bilic?in sa? kolu olan Edin Terzic, Lig Radyo?da Yetkin Etkin?e ?zel a??klamalar yapt?. Dortmund?ta J?rgen Kloop?un yard?mc?l???n? da yapan H?rvat as?ll? Alman antren?r, Be?ikta???n da BVB yolunda ilerledi?ini s?yledi:

B?L?C S?YLED?KLER?M? ?NEMS?YOR

- Slaven Bilic ile nas?l bir diyalog i?indesin. Nas?l bir ?al??ma ?ekliniz var?

Benim i?imin ?ok ?nemli noktas? ileti?imdir. Hocalar?n her birinin ayr? fikri var ve hepsinin aralar?nda kendi bildikleri var. Bu yo?unlukta birbirleri ile ?arp??mas? ve ?at??mas?ndan da gayet olumlu sonu?lar ??k?yor. Genel olarak bir teknik adam 50 ile 100 fikir aras?nda se?im yapmas? gerekiyor. Do?al olarak bu konuda yard?m almas? da gerekir. Bilic ileti?imi ?ok g??l? biridir ve s?ylenenleri ?ok ?nemser. Bilic ile tan??t???m?zda ona, 'Ben Alman gibi d???n?p kalp olarak Bosnal? ve H?rvat gibi ya??yorum' dedim.

Sayfa kaymas?n diye hepsini koymad?m. devam? > http://www.aksam.com.tr/spor/besikta...z/haber-346207

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X