Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Sergen Pervance tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    ben az kazanan bir adam?m. ?yle ak?ll? telefonum filan yok. ge?en ?irketin evra?? teslim etmek i?in cevahir'e gittim. daha ?nce de birka? kez yine ayn? sebeple gitmi?tim. neyse laf? uzatmayay?m kendisini orada g?rd?m.

imza m? istesem, foto mu ?ektirsem diye d???nd?m. en iyisi ?l?ms?z bir an? olan foto ?ektireyim dedim. dedim dedim de ben de ak?ll? telefon yok ama bilic de orada. bir daha nereden g?rece?im onu deyip yan?na gittim.

derdimi tarzanca-ingilizce anlatt?m. k?rm?z? kapakl? samsung telefonumu g?sterdim; ''but i want photo with you'' dedim tarzanca olarak. utanmadan bir de dedim ki; ''take photo with your phone than e-mail to me, ok?''

akl?mca; ''senin telefonunla ?ekelim bana e-mail ile g?nder olur mu?'' demek istedim. adam zeki tabi, ?ak diye anlad?. ben olur mu ?yle ?ey len filan deyip k?zaca??n? d???n?yordum ''okey'' dedi, beraber selfie ?ekindik. sonra e-mail'imi ald?. te?ekk?r edip tokala?t?k.

sonra ben ?irket evra??n? teslim ettim. sonra i?e yeninden d?nd?m. d?n?? yolunda; ''iyi ?ekindik de bu bana g?ndermez ki hac?'' diye d???n?yordum, neyse ?ekildik mi ?ekildik diye kendimi avutuyordum. yol bunu d???nerek ge?ti. yeniden masam?n ba??na oturdum, e-maillere bir heyecanla bakt?m. yoktu.

neyse, g?ndermezse can? sa?olsun dedim. o g?n bilic'ten gelen giden yoktu. ertesi g?n de yoktu, ondan sonra da yoktu. olmad?. art?k ben vazge?tim. i?ten i?e de biraz k?zg?nd?m, sonra art?k umudumu kaybettim. yakla??k 10 g?n sonra tan?mad???m bir adresten e mail geldi, ??phelendim ama yok ya art?k gelemez dedim. heyecans?z bir ?ekilde a?t?m. bir bakt?m bilic'le ikimizin foto?raf? ve bir de antrenmana davet mektubu.

k?t ingilizcemle bunu anlad?m ama bir arkada?a kesin olsun diye terc?me ettirdim. evet, ?n?m?zdeki per?embe beni davet ediyordu. ?n?mdeki 4 g?n? bir bayram? bekler gibi bekledim, allem edip kallem edip patrondan izin ald?m ve be?ikta? antrenman?na gittim.

bu sefer haz?rl?kl?yd?m, bir arkada??n foto?raf makinesini yan?mda getirmi?tim. binlerce foto ?ektim. sa?ol bilic, bana ?ok g?zel bir per?embe sabah? ya?att?n.

https://eksisozluk.com/entry/4614480...lic&utm_term=0

Skickat fr?n min GT-N7105 via Tapatalk
    Ya sen ne g?zel bir adams?n

Yorum Yap

Sosa yerine Mustafa'y? alman ,

Veli'yi yedek b?rakman.

Olcay'a rotasyon ?ans? tan?man ...

??te bu hocam ya. Kaybedeceksende b?yle kaybet. Oynatma ?u veli'yi falan kurban olay?m.

Yorum Yap

Aslı G?kay G?kdo?an tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Sosa yerine Mustafa'y? alman ,

Veli'yi yedek b?rakman.

Olcay'a rotasyon ?ans? tan?man ...

??te bu hocam ya. Kaybedeceksende b?yle kaybet. Oynatma ?u veli'yi falan kurban olay?m.

Donem donem Veli de oynayacak ama ?al???p formay? almas? laz?m.Ge?en sene belli d?nemlerde ?ok iyi oynuyordu.O forma ula?mas? laz?m.Ama ne olursa olsun bize o b?lgede oynayacak ?ift yonlu bir oyuncu laz?m.Bence sa? bekten bile daha ?ncelikli..

Yorum Yap

Yeri gelir Veli-Atiba-Ozzy oynar yeri gelir Veli-Atiba-Sosa oynar yeri gelir Veli-Atiba-Sosa-Ozzy hepsi birlikte oynar. Ben hi? bir zaman Bilic'in tak?nt?l? kesin ?izgileri olan bir hoca oldu?unu d???nmedim.

Franco'nun yar?m sezon ?ans bulamama konusu var s?rekli dile getirilen. Bu konuyu ?nder ?zen'de Bilic'de bir ?ok kez anlatt?. Franco ilk kez ?lkesi d???na ??k?yor uyum sorunu var, fizik olarak yetersiz her g?n salonda ?al???yor diye s?ylendi her seferinde. Franco'nun ge?en sezonun ilk yar?s?nda oynad??? Buca kupa ma?? var ?ok net hat?rl?yorum ?ok ?ok k?t?yd? herkes a?z?na geleni s?ylemi?ti Franco ile ilgili. Mutlaka oynayacak duruma gelmesi beklendi haz?r hale gelmeden sahaya s?r?lmek istenmedi. D?nyan?n bir ucundan ?b?r ucuna transfer olmu? ilk kez ?lkesi d???nda top oynayacak olan fizik olarak yetersiz bir adam? direk sahaya s?rmektense oynayacak duruma gelmesini bekleyip bug?nk? halini ortaya ??karmak ?ok daha ?nemli.

Yorum Yap

Hocam iyi gidiyorsun da su tek gol atma sorununa bir cozum bul lutfen

Yorum Yap

Sosa'nn yoklu?unda Mustafa Pektemek'e forma ver hocam. G?khan-Atiba-O?uzhan-Olcay-Mustafa-Demba Ba. Ta? gibi tak?m. Allah nazarlardan saklas?n.

Yorum Yap

cenk tosun 2 haftad?r kesik yiyor. onun da bi ?ekilde tak?ma monte edilmesi laz?m.

Yorum Yap

Elbette hatalar? var, ama daha iyi olaca??na, Bilic ?zerinde ?srar edilmesi gerekti?ini d???n?yorum.
                  ?u an ligin en iyi hocas?.

Yorum Yap

Ben d?n Veli'yi ?ok be?endim. Oyuna girdikten sonra, bizi rakip sahada tuttu, kontra yememizi ve topun Bal?kesire ge?mesini engelledi.

Yorum Yap

Aslı Cetin Ozbilen tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Ben d?n Veli'yi ?ok be?endim. Oyuna girdikten sonra, bizi rakip sahada tuttu, kontra yememizi ve topun Bal?kesire ge?mesini engelledi.
                      Veli'nin yapmas? gereken de o zaten orta sahay? diri tutmak kontra yememizi engellemek rakip orta sahas?n?n bask?s?n? sindirmek. Tam dakikas?nda do?ru bir de?i?iklikle ald? oyuna Veli de yapmas? gerekeni yapt?.

?ift ?n libero ba?lamad??? ma?larda ?ne ge?tikten sonra son 20 30 dakika Veli'nin o konuda ?ok yard?m? olur kesin. Ama ilk 11 oynad??? ma?larda gol atman gerekti?i zamanlarda h?cum g?c? k?s?tl? oldu?u i?in ?ok s?r?t?yor.

Yorum Yap

Aslı Burak Kocabas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Aslı Sergen Pervance tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        ben az kazanan bir adam?m. ?yle ak?ll? telefonum filan yok. ge?en ?irketin evra?? teslim etmek i?in cevahir'e gittim. daha ?nce de birka? kez yine ayn? sebeple gitmi?tim. neyse laf? uzatmayay?m kendisini orada g?rd?m.

imza m? istesem, foto mu ?ektirsem diye d???nd?m. en iyisi ?l?ms?z bir an? olan foto ?ektireyim dedim. dedim dedim de ben de ak?ll? telefon yok ama bilic de orada. bir daha nereden g?rece?im onu deyip yan?na gittim.

derdimi tarzanca-ingilizce anlatt?m. k?rm?z? kapakl? samsung telefonumu g?sterdim; ''but i want photo with you'' dedim tarzanca olarak. utanmadan bir de dedim ki; ''take photo with your phone than e-mail to me, ok?''

akl?mca; ''senin telefonunla ?ekelim bana e-mail ile g?nder olur mu?'' demek istedim. adam zeki tabi, ?ak diye anlad?. ben olur mu ?yle ?ey len filan deyip k?zaca??n? d???n?yordum ''okey'' dedi, beraber selfie ?ekindik. sonra e-mail'imi ald?. te?ekk?r edip tokala?t?k.

sonra ben ?irket evra??n? teslim ettim. sonra i?e yeninden d?nd?m. d?n?? yolunda; ''iyi ?ekindik de bu bana g?ndermez ki hac?'' diye d???n?yordum, neyse ?ekildik mi ?ekildik diye kendimi avutuyordum. yol bunu d???nerek ge?ti. yeniden masam?n ba??na oturdum, e-maillere bir heyecanla bakt?m. yoktu.

neyse, g?ndermezse can? sa?olsun dedim. o g?n bilic'ten gelen giden yoktu. ertesi g?n de yoktu, ondan sonra da yoktu. olmad?. art?k ben vazge?tim. i?ten i?e de biraz k?zg?nd?m, sonra art?k umudumu kaybettim. yakla??k 10 g?n sonra tan?mad???m bir adresten e mail geldi, ??phelendim ama yok ya art?k gelemez dedim. heyecans?z bir ?ekilde a?t?m. bir bakt?m bilic'le ikimizin foto?raf? ve bir de antrenmana davet mektubu.

k?t ingilizcemle bunu anlad?m ama bir arkada?a kesin olsun diye terc?me ettirdim. evet, ?n?m?zdeki per?embe beni davet ediyordu. ?n?mdeki 4 g?n? bir bayram? bekler gibi bekledim, allem edip kallem edip patrondan izin ald?m ve be?ikta? antrenman?na gittim.

bu sefer haz?rl?kl?yd?m, bir arkada??n foto?raf makinesini yan?mda getirmi?tim. binlerce foto ?ektim. sa?ol bilic, bana ?ok g?zel bir per?embe sabah? ya?att?n.

https://eksisozluk.com/entry/4614480...lic&utm_term=0

Skickat fr?n min GT-N7105 via Tapatalk
                        Ya sen ne g?zel bir adams?n
                        Yaln?z kurgu imi? bu. Ama eleman?n da dedi?i gibi kimse " hadi ordan "
                        demez

Yorum Yap

huc?mlar?m?z tamamiyle spontan geli?iyor.
                          dahala nas?l hucum edicez bilmiyoruz.
                          kapanan tak?mlara kar?? bireysellikten ba?ka bi ?aremiz yok.
                          hocan?n bu konu hakk?n da baya bi ?al??t?rma yapmas? gerekiyor.
                          ba?ka t?rl? hep 1-0 la lig bitmez.

Yorum Yap

Hocam Mustafa y? bence hi? kesme tak?mdan ne kadar dengesiz de olsa Mustafa b?y?k enerji kat?yor, iyi kar??t?r?yor oralar?. Seni seviyoruz hocam. ?yi ki vars?n. Hep ol. Kendin gibi ol, bizim gibi ol.

Yorum Yap

Aslı Kivanc Turhan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              cenk tosun 2 haftad?r kesik yiyor. onun da bi ?ekilde tak?ma monte edilmesi laz?m.
                              Allah korusun ne zaman oyuna girse yol yiyoruz.

Yorum Yap

Kerim Olcay T?re ileri 3 l?s? denense ke?ke.Arkadan da oyunu ozzy kursa ..

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X