Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

10 ki?i kald?k, adam ?ift forvet oynatt?. Herkes yapamaz! Taraftar? ?o?turmak i?in elinden geleni yapt?. Rakip tak?m oyuncusuyla ?akala?t?. Elinde k?s?tl? kadro olmas?na ra?men tak?m? ikincilikte tutuyor ve ?ampiyonlar Ligi'ne gitmek i?in var?n? yo?unu ortaya koyuyor, sava??yor. Dilinde ise ''Biz Be?ikta?'?z, bizi ?ld?remezler!!! ?yi ki vars?n Slaven Bilic!

Yorum Yap

Seviyoruz hocam seni
      #Bizi?ld?remezler

Yorum Yap

Hoca yanl?? yapt? ama k?zam?yorum ??nk? bu hoca adam.

Hocaya gelene kadar k?z?lacak ?ok kravatl? var.

Yorum Yap

Adamlar tek net pozisyonu gole ?evirdi.
          Bizim nerden baksan en az 3 net pozisyonumuz var.
          Kaliteli h?cum oyuncular? laz?m bize,bu ?ok net.

Yorum Yap

Aslı Mehmet Ali Bulut tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Hocam ke?ke G?khan T?re'yi oyunda tutup Olcay'? ??karsayd?n neyse nasip b?ylemi? sagl?k olsun
            Mehmet Ali
            10 Ki?i kald???m?z Bursa ma??nda bile G?khan'a dokunmam?? olan adam bug?n neden ??kard? bir d???n?n ?

Yorum Yap

seni seviyoruz Slaven Bili? yaln?z ?n?m?zdeki sene a??rl???n? koy
              Ben diego yu istiyorum de gomisi istiyorum de
              param?z yok alamay?z gibi s?ylemlere kanma a??rl???n? koy ve bu transferleri yapt?r
              tek iste?im y?netimin kuklas? olma orda

Yorum Yap

Haz?rl?k kamp? ge?irmemi? bir Jones hakk?nda net yorum yapmak zor.
                Ama kaliteli kuma?? var,bu ma?a bakarak de?erlendirmemek gerekir.
                Jones,Atiba,Veli bizim ?n libero ihtiyac?m?z? hayli hayli kar??lar.

Ek olarak bek s?k?nt?s? her ge?en g?n kendini g?stermeye devam ediyor.
                Ya ?smail'i kazan?p yabanc? haklar?m?zdan birini sa? bekten yana kullan?caz,
                Ya da Motta ' n?n bonservisini al?p sa? beke yerli aray???na devam edicez.
                Ki benim ?nerim Erciyes formas? giyen Cenk Ahmet.

Yine ek olarak yabanc? stoper gereklili?i ?ok net,Alves,Zago tarz? agresif d?v??en bir stoper ihtiyac? kesin.
                Bir de yerli kanat oyuncusu ve yabanc? forvet gereklili?i var.

Gerekli takviyeleri yapamad?ktan sonra ayn? senaryoyu izler dururuz,?zellikle derbi ma?lar?nda.

Yorum Yap

Aslı Ozan Omrak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  seni seviyoruz Slaven Bili? yaln?z ?n?m?zdeki sene a??rl???n? koy
                  Ben diego yu istiyorum de gomisi istiyorum de
                  param?z yok alamay?z gibi s?ylemlere kanma a??rl???n? koy ve bu transferleri yapt?r
                  tek iste?im y?netimin kuklas? olma orda
                  Staddayd?m baya yorulmu?um d??arda yed?g?m k?fte midemi bozdu cok zevk alamad?m ma?dan

Kat?l?yorum dostum.. Diago ribas ve Gomis bu tak?m? ucurur... Birde yan?na ?st d?zey bir stoper ald?km? s?per olur, 4 yabanc?y?da iyi tutturursak ozaman s?per olur..

Peki yerli olarak k?m al?n?r acaba

Yorum Yap

Aslı Tufan Tokadci tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Almeida'n?n ma??n ba??nda ka??rd??? gol? Sow veya Kuyt g?z? kapal? atard?, Emenike de en k?t? kaleye vururdu.. Bu y?zden kat?l?yorum sana.. Ayr?ca ilk sezonda hi? derbi kazanamad? Bili?, bu konu seneye muhakkak g?ndeme gelir, b?y?k ma? kazanma al??kanl???n? ??retmeli bu tak?ma..

Yorum Yap

Aslı Tufan Tokadci tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Aynen y?zde 1 milyon hakl?s?n

Yorum Yap

Aslı Mehmet Ali Bulut tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Aynen y?zde 1 milyon hakl?s?n
                        Mehmet topalin kale ?n?nde vuramadigi var

Yorum Yap

Aslı Metin Vardarbas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Almeida'n?n ma??n ba??nda ka??rd??? gol? Sow veya Kuyt g?z? kapal? atard?, Emenike de en k?t? kaleye vururdu.. Bu y?zden kat?l?yorum sana.. Ayr?ca ilk sezonda hi? derbi kazanamad? Bili?, bu konu seneye muhakkak g?ndeme gelir, b?y?k ma? kazanma al??kanl???n? ??retmeli bu tak?ma..
                          2004-2005 Sezonundan beri derbilerde rezilleri oynuyoruz. (skor anlam?nda)
                          ?lhan,Ahmet,Nouma'l? kadronun bozulmas? ve toplama tak?m yap?lmas? bunun en b?y?k etkenleri.
                          ?yle veya b?yle ma? kazand?racak h?cum oyuncu eksikli?imiz var.
                          Hele Almeida'n?n hep en kritik d?nemlerde sakatland??? ortadayken,yabanc? golc?,
                          ek olarak yerli kanat oyuncusu ve kreatif bir orta saha oyuncu o kadar laz?m ki.
                          Sa? beki,stoperi,Motta'n?n bonservisi ...
                          Baya eksik bir kadroya sahibiz.
                          ??imiz zor :/

Yorum Yap

Ba?ka tak?m?n ba??nda olsayd? ?ok k?skan?rd?m.
                            Daha ?ampiyon oldu?umuz zaman gitar ?alacak tak?ma..

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  slaven.jpg
Görüntüleme: 1
büyüklüğ?:  58.6 KB

Yorum Yap

Hocal?g?n? begendi?im s?ylenemez ama cok g?zel insan ya valla k?zmaya k?yam?yorum.

Yorum Yap

Kimse bilice su? bulmas?n ay?p etmi? olur

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X