Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

NTVSpor program?n tamam?n? siteye y?kler mi acaba... 35 dakikal?k bir video var yukarda, program o kadar s?rmedi de?il mi?

Yorum Yap

tvyo sitesine kay?t oldu?unuzda spora girin orada direk ??k?yor 70 dk lik video.

Yorum Yap

program tam bir g?r?lt? kirlili?i olmu? yaln?z. ya tek tek ?evirin. yada sesi k?s?n komple ne biliyim. bu nedir arkada?. ingilizceler de kolay anla??labildi?i i?in t?rk?e kelimelerle kar??t? hep. beyin loblar?m birbirine girdi anas?n? satay?m

Yorum Yap

http://www.tvyo.com/spor/bilicden-sezon-degerlendirmesi

Yorum Yap

NtvSpor'da tekrar? var ?u an.

Bu adam bizim en b?y?k ?ans?m?z. En az 5 y?ll?k biz s?zle?me imzalanmal?.

O konu?tuk?a ben mest oluyorum.

Yorum Yap

?zledi?im program? tekrardan izletiyor gece gece.

Ger?ekten ?ok akl? ba??nda,T?rkiye ?artlar?n? ?ok iyi analiz etmi? ve kar??m?zda her?eyden daha ?nemlisi i?ine s?ms?k? ba?l?,tutkulu bi adam vard?. Her?ey istedi?in gibi olsun g?zel adam,bu sene in?allah y?z?m?z g?lecek buna inan?yorum.

Yorum Yap

adam ya d?n keyifle izledim

Yorum Yap

burada musa muhammed ile ilgili twitterda sa?ma sapan haberlere inan?p y?netime sallayanlar ne d???n?yor acaba ?

Yorum Yap

hocam ?ok ?ok ?ok ?z?r dilerim senden hakk?n? yedim ge?en sene.Sende,tak?mda ve bizlerde kendimizi geli?tiricez bu ?ekilde.Yetersiz oldu?unu d???n?yordum yine eksiklerin yok mu var ama e?er bir sir'?m?z bi wengerimiz olacaksa bu sen olmal?s?n hocam.Seninle s?rekli ba?ar?lar yakalayaca??m?za olan inanc?m tam hocam.

Yorum Yap

Hocam sana ?ok g?veniyordum ama d?n bir kez daha mest ettin beni
                      Taktiksel a??dan biraz zay?f oldu?unu d???nen benim gibi arkada?lar?m vard? umar?m onlar? da tatmin etmi?ssindir
                      Kal?plara s??mayan yap?n, s?rekli sorgulay?c? yakla??m?n ve ara?t?rmac? ki?ili?inle ba?ar?y? yakalayaca??ndan eminim
                      #Commandante

Yorum Yap

Adam gibi adam Slaven Bili?

D?n ?ok begendigim kelimesi Be?ikta? formas? ag?rd?r herkes giyemez demesiydi

Yorum Yap

bu sene tak?m? in?allah ?ampiyon yapacaks?n hoca. e?er olamazsak ta gitmemelisin bu tak?m?n ba??ndan.

Yorum Yap

Uzun zamand?r forumda bir teknik adam?n bu kadar kalmas?n? isteyen, bu kadar benimseyen, bu kadar bizden biriymi? gibi g?rd???m?z? hat?rlam?yorum. ?stelik ligi 3. bitirmemize ra?men.
                            Yani verseler bu adam? evimde saklar?m valla : ))

Bide ge?en sezonki Sivas ma??n? anlat?rken adamlar 3-0 ald? derken bi el hareketi vard?. O hareketi tam g?remedim ya. Napt? orda

Yorum Yap

Aslı G?khan G?r?r tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Uzun zamand?r forumda bir teknik adam?n bu kadar kalmas?n? isteyen, bu kadar benimseyen, bu kadar bizden biriymi? gibi g?rd???m?z? hat?rlam?yorum. ?stelik ligi 3. bitirmemize ra?men.

Bide ge?en sezonki Sivas ma??n? anlat?rken adamlar 3-0 ald? derken bi el hareketi vard?. O hareketi tam g?remedim ya. Napt? orda
                              karde?im geldi?i g?nden beri arkas?nday?z ama 2 ma?lubiyet burada sallayan ?ok olur diye korkuyorum..

Yorum Yap

Aslı G?khan G?r?r tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

buras? san?r?m

https://vine.co/v/OzO6vMleOBh

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X