Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

ne kaybettiysek bu duygusall?ktan adam?n 0 ba?ar?s? var arkas?ndan a?lan?yor

Yorum Yap

Kendini geli?tirip ileride tekrar gelecektir. Bas?nda rahat etmi?tir sonunda g?nderdiler.

Yorum Yap

bir d?nem daha kapand?. bakal?m ?imdi kim gelecek. lucescudan a??a??s? beni kesmez. ne yap?p edip getireceksin lucescuyu...

Yorum Yap

Cok g?zel adams?n be hocam yolun a??k olsun in?allah ilerde yollar?m?z bidaha kesi?ir ve bu sefer zafere beraber y?r?r?z

Yorum Yap

adaml???na laf yok ama hocal??? vasat.tart??mas?z ba?ar?s?zd?.do?ruya do?ru.

Yorum Yap

[ATTACH]7124[/ATTACH]

yumruklar havada...ba?imiz dik... Ho??akal comandante bili?...

Yorum Yap

5 y?l lucescu sonra tekrar bilic olur umar?m. bilic ?u an bizi aya?a kald?racak kapasitede de?il.

Yorum Yap

Aslı Okan Arcan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Aslı Onur Aygunes tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Okan Karcan,
                  S?yledikleriniz ?ok do?ru tespitler.
                  Ancak ?u da var ki ben Slaven Bili?'in o ma?larda tamamen kendi avrupa piyasas?n?
                  garanti alt?na almak,bir g?n premier lige tekrar d?nebilme ihtimalini s?cak tutmak
                  ve ingiliz tak?mlar? taraf?ndan g?z ?n?nde kalmak ad?na tak?m? ve kendisini ?zel haz?rlad???n?
                  d???n?yorum.
                  Maalesef ?zellikle ligin 2.yar?s?ndaki ma?larda o motivasyonun 3 te 1 ini g?remedik.
                  Zaten ben ve benim gibi d???nen insanlar?n en ayar oldu?u k?s?m budur..
                  Kendisinin katk?lar? tart???lmaz ve inkar edilemez.
                  ?stikrar sa?layamad? ve d????? engelleyemedi.
                  Bu y?zden bazen gitmek yeni ba?lang??lar?n ?n?n? a?makt?r.
                  Umar?m herkes i?in hay?rl? olur.
                  Yani Bili?'in tak?m? istedi?i zaman 10 numara haz?rlayabilme gibi bir becerisi var bunu ?ngiliz tak?mlar? ile oynarken farkedilmek ad?na kullanabiliyor ama misal UEFA finaline ??k?p daha da dikkat ?ekme veya ligi ?ampiyon bitirip de "bak?n ben kul?p tak?mlar? ile de ba?arabiliyorum" deme ?ans? varken bu ?zelli?ini kullanmad? m? demek istiyorsunuz?

?u "?ngiliz hayranl???" saplant?s? neden olu?mu? bilemiyorum ama do?rudur ben de Teknik Direkt?r olsam ben de Premier Lig'de ?al??mak isterim ama hi? bir Teknik Direkt?r kazanma gibi bir motivasyonu varken bunu "?u ma? kullanay?m, bu ma? gerek yok" diye se?mez...

??i d??? bir; haks?zken haks?zl???n? a??k a??k itiraf etmi? bir adama b?yle "sabotaj"a do?ru kayan tespitler yapman?z bana g?re do?ru bir ?ey de?il ama yine de siz bilirsiniz...
                  Hay?r demek istedi?im ?u :
                  Bili?'in premier lig dendi?i zaman on kaplan g?c?nde olmas?.
                  Zira ayn? motivasyonu brugge ma??nda g?remedik siz de takdir edersiniz ki.
                  Burada elbette bir kas?t yok,hocan?n bunu bilin?li ve artniyetli yapmayacak kadar
                  karakter sahibi oldugndan kimsenin ??phesi yok.
                  Mesele ingiliz hayranl??? de?il.Bili?'in bir g?n premier lig e tekrar d?nmek istedi?i
                  zaten biliniyordu ve hyanl?? hat?rlam?yorsam birka? s?yleminde de hafif?e ima etmi?ti.
                  Siz yanl?? anlam?zs?n?z hocam burada sabotaj diyen yok.
                  Burada anlat?lmak istenen Bili?'in asl?nda yapabilecekleri s?n?rl?.
                  Bahsetti?imiz ma?larda kapasitesinin ?ok ?ok ?zerine ??kt? ve hepimizi yanl?tt?.
                  Hepsi bu..
                  Kimse insanl???na adaml???na laf s?yleyemez.
                  Ama winner hoca olmak demek iyi bir insan olmak demek de?ildir sadece.

Yorum Yap

Her ?ey ba?ar? de?il, gitmesi kesinlikle do?ru kalmas? i?in duygusall?k g?stermeyi do?ru bulmuyorum ama gidi?ine o kadar k?zg?n olmama ra?men o kadar ?z?ld?m ki, bu insani bi?eydir Bilici ?yle yada b?yle sevdik, gitmeyi hakediyor ama sevilmeyi de hakediyor.

Yorum Yap

Bir g?n tekrar g?r??mek ?zere, emeklerin i?in te?ekk?rler B?L?C ..

Yorum Yap

Bilic, Per?embe g?n? saat 14.00 u?a??yla Sabiha G?k?en'den T?rkiye'ye veda edecek.

Skickat fr?n min SM-G920F via Tapatalk

Yorum Yap

Slaven Bilic "en guzel an?m tesislerimizde emekcilerle,futbolcularla selamla??p kahve icmek " .. "Yeni bir sayfa a??l?yor ve Be?ikta???n Vodafone Arena?ya ??kmas?n? sab?rs?zl?kla bekliyorum?

"S?ylemi?lerdi seni ka? ki?inin kar??lad??? de?il ka? ki?inin u?urlad??? ?nemli diye ben olumlu ayr?ld???m? d???n?yorum" vs vs ..

Adaml???nla bir ?ok ?eyi ba?ard?n slaven hocam.. bana kal?rsa teknik adaml???nda bir o kadar ba?ar?l? bunu ilerde g?rece?iz tekrar g?r??mek dile?iyle ;

Her ?ey i?in te?ekk?rler comandante !

Yorum Yap

Aslı Huseyin Ozkoc tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Aslı Ozgur Coskun tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Aslı Huseyin Ozkoc tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Nesampiyonlu?u yahu b?r derb? al?p y?ne ucuncu yapsa aratmaz ?stat?sl?k olarak
                            Size bol menemenli g?nler ....bu hakemlere bok derbi kazan?r?z stad a??lmad??? s?rece...

sen menemeni felan kar??t?rma bilicin bu sezonuna bakarsak derbide bir gol att?r?p, TR kupas?nda ceyrek oynatan, yine tak?m? 3. yapan hoca bilicden basar?l? olurmu olmazm??

haa siz romantikler sevmezseniz karakterini ozaman bilic basar?l?yd? dersiniz.

Ben karaktere de?il sonuca bakarak 2y?l kalmas?na ra?men ba?ar?s?zd? ve tak?ma bir ad?m yol ilerletmedi diyorum.

konya mac?nda a?lam?? da sipikere atar yapm??da veda konu?mas?nda a?lamakl? olmu?da geciniz efendim i?ini yapayd?da a?lamak yerine hep beraber sevinelim.

Shusteri, DelBousqueyi, tiganay? arar?m ama bu adam? asla ve asla aramam.
                            liverpool arsenal tottenham gibi tak?mlara kar?? ka? kere b?yle iyi oyun izledin de tur atlad?n?

lig yar???nda en son ne zaman 30. haftaya lider 32. haftaya ?ampiyonluk hala ?ampiyonluk ihtimaliyle girdin?

20. hafta ligden kopanla son haftalarda ?ampiyonlu?u kaybeden ayn? derecede mi ba?ar?l?d?r?

bi dahaki sezon ?ampiyon olma ihtimallleri ayn? m?d?r o 2 hocan?n?

hele bi de adam bunlar? stads?z yapm?? , son y?llardaki en bariz hakem hatalar?n? ya?am???z rakipler de en bariz kollanmay? ya?am?? hala s?ylediklerinize bak?n ya.

bunlar? okuduk?a o o.? hakemlere daha da s?v?yorum , adil kararlar olsayd? da bu ?artlarda ?ampiyon olsayd?k ?imdi neler diyor olacakt?n?z,

en ba?ta siz alm??t?n?z omuzlara.

Yorum Yap

Be?ikta??ma verdi?in emekler i?in te?kk?rler yolun a??k olsun

Yorum Yap

Sambade'de gidiyor heralde

https://twitter.com/JSAMBADEC/status/604575425172500480

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X