Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Bir bilicsever olarak kals?n diyemeyece?im bir durumda. Tek temennim Fikret Orman y?netimininde gitmesi. Onlar da gitmedikten sonra ha bilic ha ba?ka biri hoca olmu? farketmez.

Yorum Yap

Bernd Schuster!

Yorum Yap

Schaaf g?revinden ayrilmis..

Yorum Yap

Bir de not; winner hoca demek, ba?ar?ya al??k?n, stres y?netimini, sakin tutmay?,finalleri derbileri becerebilen hocad?r ayn? zamanda.. Oynatt??? topu be?ensem de, ?enol G?ne? bence winner hoca de?il, ?rne?in Mustafa Denizli winnerd?r.. ?enol G?ne?in elinde y?kselen bir kupa hat?rlam?yorum..
          Winner olma kriteri ?zerinden konu?uyorum, onun yerine bu gelsin manas?nda de?il..

Yorum Yap

http://youtu.be/uVUgXSzbpIY

alin size 70 yasinda luce ulan bir guzel dover hakemleri buraya gelirse

Yorum Yap

Aslı Mehmet Uluer tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

pozisyonda da hi? bir?ey yok haa

Yorum Yap

Aslı Huseyin Ozkoc tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Aslı Mehmet Uluer tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

pozisyonda da hi? bir?ey yok haa
                Aynen burda adam dover bunlari kesin neyse baktilar olay oluyor calmayi keserler belki luce masaya yumrugunu vurur!

Yorum Yap

?nce baskan degissin sonra yeni hocayi getirelim.
                  Serdal Adal? baskan olsa
                  Luceyi getirse
                  3 yilda 5 kere sampiyon oluruz 😄

Yorum Yap

Aslı Deniz.Guler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Schaaf g?revinden ayrilmis..
                    ?ok iyi olur. Bizim tak?m yerli de?il. Kafadan 5-6 oyuncu almancay? t?rk?eden daha iyi konu?uyor

Yorum Yap

Nitelikli y?netim nitelikli hoca getirir. T?rkiye'de y?neticilerin ?o?u kul?pleri reklam ama?l? kulland?klar?ndan futbol tak?mlar?na kaliteli de?il de laf dinleyecek hoca getirme derdindeler. Y?neticilerin geri planda kald??? bir ortam i?lerine gelse bu kadar paralar harcanan ortamlara iyi hocalar da getirmek m?mk?n olur.

Yorum Yap

Aslı Mert Hazar tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Aslı Mustafa Bilgic tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        ?rneklemelerde pek ba?ar?l? de?ilimdir..uyar m? bilmem ama belki meram?m? anlat?r?m..

Patron bir ?al??an tutmu? al ?u hortumu ?u varile bir saat i?inde rakip patronlardan daha ?ok su doldur..o da hortuma bakm?? suya bakm?? yapar?m patron demi?..hortum fena say?lmaz, bir iki ince s?z?nt? deli?i var ama ben onar?r?m ve olur demi?..

Di?er patronlarda benzer ?eyler ile bu yar??a kat?lm??..kiminin hortumu daha iyi kiminin ki dar ama tazyikli, kiminin geni? ama debi siz falan herkes varilini doldurmaya ba?lam??...

Bizim varil biraz su hacmi ile ?ne ??k?yor..fakat arkadan bizim vanay? birileri k?s?yor..di?erlerinin vanay? ise biraz daha a??yor..ve bir t?rl? fark a??lm?yor..hep bir dengeye getiriliyor..Baz? seyirciler patronu uyar?yor..patron hile yap?yorlar uyan?k ol..patron yapmazlar ben onlara g?veniyorum diyor..

Son be? dakikada ise senin vanay? iyice k?s?yorlar..variline de alttan gizlice bir delik a??yorlar..kendi vanalar?n? da sonuna kadar a??yorlar..a?t?r?yorlar..bizim patron hala seyrediyor..?al??an bir ?eyleri fark ediyor ama ?aresiz..ve i?ler tersine d?n?yor..kaybediyor..

Her ?eyin fark?nda olan seyircilerin bir k?sm? ?al??an? su?luyor hortumu do?ru tutmad? bilmem ka? cc su kayb? oldu vs..

Bir k?sm? da diyor ki patron patron ?al??an?n kabahati yok..rakipler senin varili deldi..vanay? k?st?..i?i bitirdi..sen gene uyudun..

Patron; yok yok onlar iyi ?ocuklard?r ben g?veniyorum..?al??an? de?i?tirip yar??a ?yle girece?im..

Uysa da yazd?m uymasa da yazd?m..Arif olan anlar..
                        Can?m abim, bence benzetmen gayet net ve anla??l?r ama; bu sefer de d?? etmenlere ba?lamayal?m. ?apkam?z? ?n?m?ze koyup d???nelim. Biz 4 hafta kala, ayn? musluklarla vanalarla liderdik.. Yapmam?z gereken ka??t ?st?nde basit 1-2 ma?? kazan?p Gs ile fianl oynamakt?.
                        Ama TD'miz maalesef stresi y?netemedi, futbolcular? sakin tutamad?, aksine kendi de f?tt?rd?. Tolgay'? ??kar?p Pektemek'i ald??? dakikalardan sonra maalesef benim g?venim kalmad?..
                        Mert karde?im tamam masaya koyduk ?apkay? ve d???nd?k..ne yapmal?y?z? somut ?neriler bekliyorum..

Bu hakemler ile liderdik olduk cevab?n?z? inanarak yazd???n?z? d???nm?yorum..e?er b?yle ise hala baz? ?eylerin tam olarak fark?na varamam???z demektir..Sanl? kaptan da ?yle konu?uyor..hakem oyunlar?n? s?yl?yor s?ral?yor ama biz ne yapt?k diyor..evet biz ne yapt?k..bu soru oyun anlam?ndan ?nce hileleri engellemek anlam?nda sorulmal?..te?hisi koy ama ??z?m? ba?ka yerde ara..biz ne yapt?k..o kadar hakem oyunlar?n? s?ralad?ktan sonra sorulmas? gereken soru;hakem oyunlar?n? engellemek ad?na biz ne yapt?k olmal?..sahada biz ne yapt?k de?il..??nk? sahada bir ?ey yapt?rm?yorlar...yapt?rmayacaklar..bu durumda hoca ne yapt? sorusu anlams?z bir soru oluyor..?n?m?ze bakal?m diyorsunuz..tabi ki bakal?m..ama b?yle ?n?m?ze bakarsak sonu? de?i?meyecek..daha ?nceki senelerde de ?n?m?ze bakt?k..gene tekere ?omak soktular ta? koydular..bizim ?ncelikli sorunumuz futbolun bu pisli?ine kar?? bir tutum ve tav?r y?kseltmektir..bunu kabullenmi?lik bizim i?in en b?y?k tehlikedir..yap?lan da budur..onlar?n istedi?i de budur..te?ekk?r ederim..

Yorum Yap

Aslı Ali Belindir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Bernd Schuster!
                          +1903

tekrar gelse ke?ke.

Yorum Yap

Lucescu hata olur.

Yorum Yap

...
                              Y?netimimiz uzun s?redir batmadan sadece suyun ?st?nde y?zmeyi, hayatta kalmay? hedefliyor. Son iki ma??n? kazansa bu hafta ?ampiyonluk ma??na ??kabilecek olan bir tak?m bir anda pes ediyor ve servis d??? kal?yor ??nk? ba?ta ba?kan?m?z olmak ?zere bu tak?m, bu y?netim, bu hoca ?ampiyonlu?u kendisine LAYIK g?rm?yor, sadece hayatta kalmaya ?al???yor.
                              Bizi en zor g?nlerimizde onurlu bir ?ekilde hayatta tutan bu d???nceye ne kadar minnettar oldu?umuzu belirterek te?ekk?r edip, art?k VEDALA?MALIYIZ. Be?ikta? art?k bu d???nceyi geride b?rakmal?. Bu kul?b?n ba??nda ?ampiyonluktan ba?ka hi?bir alternatifi kabul etmeyen yeni bir ak?l egemen olmal?. Her ?e?it mutevazi duru?tan vazge?ip yeni statla birlikte b?y?k devrimler yaparak b?y?k bir d?nya kul?b? olmal?y?z.YAN?;Yeni Stat, Yeni Ak?l, Yeni Y?netim ve Kendisine ?ampiyonlu?u LAYIK G?ren Yeni Bir Vizyon laz?m bize.Birol G?ven / HABER1903

Yorum Yap

Aslı Burak.Demir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Aslı Ali Belindir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Bernd Schuster!
                                +1903

tekrar gelse ke?ke.
                                Dayanamam a?lar?m sevin?ten

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X