Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Kayhan Y?lmaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    son 4 haftaya lider gir..3 ma?ta 3'?nc? olarak zar zor ??k. akl?m fikrim alm?yor!
    bende anlayamad?m..bu i?in i?inde bi i? var acilen ara?t?r?lmal?..kim Be?ikta?'?n aya??n? kayd?rd?? ?ampiyonlu?a giden tak?m,lider olan tak?m nas?l oluyorda 4 haftada bu kadar puan kayb? yapabiliyor? mucize

Yorum Yap

Aslı Huseyin Kurt tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Su adama 6 aylik hoca muammeleis yapmayin lutfen.
      2 senedir takimin basinda kadroyuda kendi kuruyo her sene basinda.
      Basarili olamamasitir o yuzden gidiyor bu kadar net.
      ?nder ?zen'in gitmesi, Stadyumun olmay???, oyuncular?n paralar?n? alamamas?... Hi?biri etken de?il tabi Bili? de s?permen zaten.
      Mali durumu bizim gibi olan ve stadyumunu yapt?ran tak?mlara bi bakmak laz?m. Gs stadyumunu yapt?r?yorken 7. olmu?tu.

Yorum Yap

Kim kaydiracak bilic ! Bir takim bu kadar mi hazirlanmaz sacma sapan degisikler yapar!!!!

Hakemler eywallah ama elimize verdik resmen lucescu hatta hatta denizli olsaydi sampiyonduk son 4 hafta

Yorum Yap

son 6-7 hafta tak?m?n ba??nda Luce-Denizli gibi Lider karakterli tak?m? haz?rlamas?n? bilen bir hoca olsayd? ?imdi ?ampiyonluk turunu biz at?yorduk malasef hoca zay?f kald? hemde Hamza ve ?smalin oldu?u yerde zay?f kald? as?l d???nd?r?c? olan bu.

Yorum Yap

Aslı Birkan Birlik tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Aslı Huseyin Kurt tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Su adama 6 aylik hoca muammeleis yapmayin lutfen.
            2 senedir takimin basinda kadroyuda kendi kuruyo her sene basinda.
            Basarili olamamasitir o yuzden gidiyor bu kadar net.
            ?nder ?zen'in gitmesi, Stadyumun olmay???, oyuncular?n paralar?n? alamamas?... Hi?biri etken de?il tabi Bili? de s?permen zaten.
            Mali durumu bizim gibi olan ve stadyumunu yapt?ran tak?mlara bi bakmak laz?m. Gs stadyumunu yapt?r?yorken 7. olmu?tu.
            Ya gs de gs stadinin olmasi sadece hakemi baski altina alir ekstra olarak hatta oyuncularimizda daha cok baski olurdu! Su stad lafi ne yazikki bahane. Evet zor ama zaten hakemler bizi kollamiyor lobi lazim lobi onun icin. Gsyi ornek veriyoruz adamlar mancini-prandelli- hamza dongusunde bir yilda sampiyonluk cikardi ha hakemlerle ama besiktas olsa 7. Bitirirdi bu dongude . O yuzden bilic yetersiz bu hamzayi ismaili gommeliydi!

Yorum Yap

Yeni td kim olmali basligi neden kapandi ? Gelen mi belli oldu yoksa

Yorum Yap

Stadimiz varken oyuncularin cikip kendi evimizde baski altinda hissediyoruz dediginide gorduk zamaninda.
                Bizim oyuncularda bahane bitmez.
                Gs sezon basi hoca degisikligi avrupada madara olmasi 2 kere yonetim degisikligi secim gecirmesi.ekonomik problemler.
                Fenerbahce de ismail kartal faktoru.
                Bunlarida sayalim ozaman bir bizimmi derdimiz var.

Yorum Yap

Teknik Direkt?r?m?z: Slaven Bilic

Bence ge?in stad? abi zaten bu sene gs de fb de bombo? tribunlere oynad?lar. Ki biz doldurmad?k m? 80 bin kisi olimpiyat ?ile stadyumunu!

Yorum Yap

Vasat insanlar bahane sunar ba?ar?l? insanlar ise icraat yapar.

Yorum Yap

Bir kere son haftalar? y?netemeyen Bili? kadar bir de y?netim var ortada..hakemler bizi yakt?k?a..hakemlerimiz iyidir diyen bir y?netim..buradan da defalarca ma?lar ?ncesi uyard?k..bir ?ey olacak ve siz bunu ?nceden ?nleyemez iseniz sonradan ah vah etmeyin dedik..dedi?imiz oldu mu? oldu..

Bili? gitti ?imdi ?enol hoca Mustafa hoca vs.biri gelecek..seneye di?er renkli 4. y?ld?z? takacak..ne diyeceksiniz..?enol veya Mustafa hocan?n su?u de?il..durum bu..havanda su d?venler var..bir de ger?ekleri g?renler..

Y?netim k?t?, hakemler de bir s?r? puan?m?z? ?ald? dedikten sonra, son ?? haftada ne oldu?unu sormak gibi bir mant?k dehas? olabilir mi ?
                      O zaman, ''hakemler bizi do?rad?'' eyvallah demenin bir esprisi kal?yor mu? do?rad? ve i?i bitirdi..Bili?'in iyi mi k?t? m? de?erlendirmesi bu ?artlarda ne kadar sa?l?kl? olabilir..eyvallah hakemler yakt? dedikten sonra, ama Bili?'te ??yle yapt?..diyerek ba?layan s?zler bo?tur..oyuncu de?i?iklikleri ile hoca tartmak bo?tur..

Hocam?z, ?smail'den ve Hamza hocadan daha m? k?t? diye soranlar..sorunun cevab? sorunuzun i?inde ama g?rm?yorsunuz i?te..hala renkliler ile biz e?it ?artlarda imi?iz gibi de?erlendiriyorsunuz..sordu?unuz soru adamlar?n a??k kayr?ld???n? g?steriyor zaten..

Bu sorunla ba? edecek olan hoca de?il y?netimdir..

Ge?mi?te o zaman ?u hocalar? niye g?nderdik? iyi de o yanl?? idi ise bunu niye tekrarl?yorsun? yanl??, yanl?? ile ?rt?lm?yor..onu o zaman ki y?netimlere soracaks?n..

Her ?ey normal ve adil geli?se bile bu ba?ar?s?zl?k olabilirdi..g?c?m?z yetmezdi veya Bili? k?t? bir performans ile ba?ar?s?z olabilirdi ve Bili? gene gidebilirdi..gene iyi hoca veya yeterli bir hoca olmayabilirdi..iyi g?zelde..bu kadar k?t? bir hocay? da y?netim, iyi hoca diye getirmedi mi?

Yani bir ?ok savunma mant?k d???nda kal?yor..yani kafaya koymu?uz bir hoca o gelmeli..gelsin..Bili? de tu kaka edilmeli..edilsin..zaten gitti..bari senelerdir yapt???m?z hatalar? tekrar tekrar yapmayal?m..hoca ba?ar?s?z ise gider..do?ru mu? ilk bak??ta do?ru..ama mutlak do?ru yoktur..her durumda gitmez..gitmemeli..veya hoca ba?ar?l? ise kal?r..do?ru mu ? do?ru..ama her durumda de?il..

Eyvallah diye hem kabul etti?iniz hem de arkas?ndan s?yledikleriniz ile yok sayd???n?z ''masa ba?? ?ampiyonluklar tayini'' olay?n? ne yapaca??z..nereye koyaca??z..buna ra?men ?ampiyon olamazs?n..sen istedi?in i?in ?ampiyon olamazs?n..ancak onlar isterse ?ampiyon olursun..bu mudur Be?ikta? vizyonu..

Bili? yetersiz..iyi..son 20 y?lda gelen t?m hocalarda m? yetersizdi..?ampiyonluk say?na bak..de?i?tirdi?in hoca say?na bak..sorunlar?n ??z?m?n? yanl?? yerde ar?yoruz..

Futbol kriti?ini hocal?k egomuz ile yapt???m?z s?rece..taktik kadro ve oyuncu de?i?ikli?inden ?te hi? bir ?eyi g?remeyeceksiniz..bir k?s?m ?ununla oynamal?yd? bir k?s?m di?eri ile oynamal?yd? diyecek ve olay? ??zeceksiniz..y?llard?r ??zd???n?z gibi..

Bili? kimsenin babas?n?n o?lu de?il..iyi insand? bize uyacak bir hoca idi..ama ne zaman biz iyi bir trend yakalayal?m..birileri ??k?p o s?rece ?omak sokmu? hep bozmu?tur..biz de bu tezgahlara her seferinde gelmi?izdir..Luce b?yle harcand?...hakemler eliyle yarat bir ba?ar?s?zl?k..ard?ndan da ver alg? operasyonunu..tehlike g?rd???n ki?iyi de g?nah ke?isi yap..ard?ndan yeni hoca r?zgar? ve yeni hayaller yarat..futbolun pisli?i gene g?rmezden gelinsin..at? alan ?ampiyon olsun..biz gene taze taze umutlanal?m koca bir sezon ve gene h?sran..pes do?rusu..pes..
                      En son düzenleyen Mustafa Bilgi?; 26-05-2015, 14:21.

Yorum Yap

bitti demediniz mi lan?

Yorum Yap

S?leyman Hurma Trabzona gidiyormu? iyi oldu bu haber..

Yorum Yap

?rneklemelerde pek ba?ar?l? de?ilimdir..uyar m? bilmem ama belki meram?m? anlat?r?m..

Patron bir ?al??an tutmu? al ?u hortumu ?u varile bir saat i?inde rakip patronlardan daha ?ok su doldur..o da hortuma bakm?? suya bakm?? yapar?m patron demi?..hortum fena say?lmaz, bir iki ince s?z?nt? deli?i var ama ben onar?r?m ve olur demi?..

Di?er patronlarda benzer ?eyler ile bu yar??a kat?lm??..kiminin hortumu daha iyi kiminin ki dar ama tazyikli, kiminin geni? ama debi siz falan herkes varilini doldurmaya ba?lam??...

Bizim varil biraz su hacmi ile ?ne ??k?yor..fakat arkadan bizim vanay? birileri k?s?yor..di?erlerinin vanay? ise biraz daha a??yor..ve bir t?rl? fark a??lm?yor..hep bir dengeye getiriliyor..Baz? seyirciler patronu uyar?yor..patron hile yap?yorlar uyan?k ol..patron yapmazlar ben onlara g?veniyorum diyor..

Son be? dakikada ise senin vanay? iyice k?s?yorlar..variline de alttan gizlice bir delik a??yorlar..kendi vanalar?n? da sonuna kadar a??yorlar..a?t?r?yorlar..bizim patron hala seyrediyor..?al??an bir ?eyleri fark ediyor ama ?aresiz..ve i?ler tersine d?n?yor..kaybediyor..

Her ?eyin fark?nda olan seyircilerin bir k?sm? ?al??an? su?luyor hortumu do?ru tutmad? bilmem ka? cc su kayb? oldu vs..

Bir k?sm? da diyor ki patron patron ?al??an?n kabahati yok..rakipler senin varili deldi..vanay? k?st?..i?i bitirdi..sen gene uyudun..

Patron; yok yok onlar iyi ?ocuklard?r ben g?veniyorum..?al??an? de?i?tirip yar??a ?yle girece?im..

Uysa da yazd?m uymasa da yazd?m..Arif olan anlar..
                            En son düzenleyen Mustafa Bilgi?; 26-05-2015, 14:51.

Yorum Yap

Aslı Mustafa Bilgic tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              ?rneklemelerde pek ba?ar?l? de?ilimdir..uyar m? bilmem ama belki meram?m? anlat?r?m..

Patron bir ?al??an tutmu? al ?u hortumu ?u varile bir saat i?inde rakip patronlardan daha ?ok su doldur..o da hortuma bakm?? suya bakm?? yapar?m patron demi?..hortum fena say?lmaz, bir iki ince s?z?nt? deli?i var ama ben onar?r?m ve olur demi?..

Di?er patronlarda benzer ?eyler ile bu yar??a kat?lm??..kiminin hortumu daha iyi kiminin ki dar ama tazyikli, kiminin geni? ama debi siz falan herkes varilini doldurmaya ba?lam??...

Bizim varil biraz su hacmi ile ?ne ??k?yor..fakat arkadan bizim vanay? birileri k?s?yor..di?erlerinin vanay? ise biraz daha a??yor..ve bir t?rl? fark a??lm?yor..hep bir dengeye getiriliyor..Baz? seyirciler patronu uyar?yor..patron hile yap?yorlar uyan?k ol..patron yapmazlar ben onlara g?veniyorum diyor..

Son be? dakikada ise senin vanay? iyice k?s?yorlar..variline de alttan gizlice bir delik a??yorlar..kendi vanalar?n? da sonuna kadar a??yorlar..a?t?r?yorlar..bizim patron hala seyrediyor..?al??an bir ?eyleri fark ediyor ama ?aresiz..ve i?ler tersine d?n?yor..kaybediyor..

Her ?eyin fark?nda olan seyircilerin bir k?sm? ?al??an? su?luyor hortumu do?ru tutmad? bilmem ka? cc su kayb? oldu vs..

Bir k?sm? da diyor ki patron patron ?al??an?n kabahati yok..rakipler senin varili deldi..vanay? k?st?..i?i bitirdi..sen gene uyudun..

Patron; yok yok onlar iyi ?ocuklard?r ben g?veniyorum..?al??an? de?i?tirip yar??a ?yle girece?im..

abi bu ba?ar?s?z ?rneklemense ba?ar?l? olan? g?rmek isterdim. m?thi?

Yorum Yap

Aslı Mustafa Bilgic tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Can?m abim, bence benzetmen gayet net ve anla??l?r ama; bu sefer de d?? etmenlere ba?lamayal?m. ?apkam?z? ?n?m?ze koyup d???nelim. Biz 4 hafta kala, ayn? musluklarla vanalarla liderdik.. Yapmam?z gereken ka??t ?st?nde basit 1-2 ma?? kazan?p Gs ile fianl oynamakt?.
                                Ama TD'miz maalesef stresi y?netemedi, futbolcular? sakin tutamad?, aksine kendi de f?tt?rd?. Tolgay'? ??kar?p Pektemek'i ald??? dakikalardan sonra maalesef benim g?venim kalmad?..

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X