Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Mustafa Canbolat tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    giderse ne de?i?ecek hakemler yanl? ma? y?netimini b?rak?p adil sistememi ge?ecek federasyon kollamay? b?rak?p adil sistememi ge?ecek schusterde de ayn?s? oldu yine ayn?s? olacak bilic gidecek yeni hoca yeni tak?m yine 2 sene ?ampiyonluk yok hoca gidecek yeni hoca gelecek yeni tak?m yine 2 sene ?ampiyonluk yok bu k?s?r d?ng?den kurtulmam?z laz?m ama bilic ile ama bilicsiz yeni bir hoca gelecekse bile zaman verilmeli yeter art?k bu k?s?r d?ng?den kurtulamad???m?z s?rece borumuz ?tmez...
    D?n hamzao?lu tolgaya ?nlem almak i?in oyuncu de?i?tirecekti b?y?k ihtimalle sneijder ??kacakt? ama bili? erken davrand? dur hamzac?m sene sonu gidiyorum ben sana bi k?yak yapay?m dedi ??kard? tolgay? hamzada sneijderi ??karmaktan vazge?ti o adamda 2. gol? att?

Yorum Yap

?ok sevmi?tik seni Bili? ama Necip, Pektemek ?srar?n Brugge ma??nda yapt???n komik hatalar kredini bitirdi. O?uzhan' ? kazanmay? ba?aramad?, kritik anlarda kritik hamleler yapamad? kesinlikle bir winner de?ildi.

Sa?l?k olsun diyelim umar?m ?enol G?NE? gelir oturmu? tak?ma yeni bir ivme kazand?r?r.

Yorum Yap

Aslı Olgan Saricalik tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        bu saatten Bilic'in kalmas? diye bir ihtimal yok zaten. Adam?n hastas? falan da de?iliz zaten ama giden ?ampiyonlu?un sebebi 10% Bilic ise 1000% hakemlerdir, yetersiz kadrodur. Melo ?ahs? koca seneyi k?rm?z? karts?z ge?irdi. Buna ??z?m bulabiliyor muyuz? yok o zaman haydi td g?mmeye, ona g?c?m?z yetiyor ??nk?. y?netimin de i?ine geliyor. temiz sayfa mis gibi.
        Olgan karde? sana kat?lm?yorum. bilicin sucu %60?n alt?nda de?il. Gecen sene destek verirken ne dedik inad?ndan vaz ge?. Ama o ne yapt? daha cok inat. ?natla istikrar olmaz.

Yorum Yap

Ki?ilik olarak ?ok seviyorum seni hocam.
          ?ok yak??m??t?n o kl?beye..
          Fakat olmuyor TD dedi?in bu kadar inat?? olmaz..
          Biz bile g?rebiliyoruz buradan baz? ?eyleri, sen hala ya g?rm?yorsun ya da inad?ndan vazge?miyorsun..
          Yolun a??k olsun hocam.

Yorum Yap

Aslı Huseyin Ozkoc tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            bu saatten Bilic'in kalmas? diye bir ihtimal yok zaten. Adam?n hastas? falan da de?iliz zaten ama giden ?ampiyonlu?un sebebi 10% Bilic ise 1000% hakemlerdir, yetersiz kadrodur. Melo ?ahs? koca seneyi k?rm?z? karts?z ge?irdi. Buna ??z?m bulabiliyor muyuz? yok o zaman haydi td g?mmeye, ona g?c?m?z yetiyor ??nk?. y?netimin de i?ine geliyor. temiz sayfa mis gibi.
            Olgan karde? sana kat?lm?yorum. bilicin sucu %60?n alt?nda de?il. Gecen sene destek verirken ne dedik inad?ndan vaz ge?. Ama o ne yapt? daha cok inat. ?natla istikrar olmaz.

sayg? duyar?m, Allah ?m?r verirse Bilic'in de kariyerine nas?l devam etti?ini, hoca olup olmad???n? g?r?r?z. Ben bu filmi ?ok izledim, ne hocalar geldi. herbirine bi falso bulundu. birisi b?y?kl???m?z? bilemedi, di?eri inat?? oldu, biri rotasyon delisi, ba?kas? hurraa h?cumcu.

Yorum Yap

giderse ne de?i?ecek hakemler yanl? ma? y?netimini b?rak?p adil sistememi ge?ecek federasyon kollamay? b?rak?p adil sistememi ge?ecek schusterde de ayn?s? oldu yine ayn?s? olacak bilic gidecek yeni hoca yeni tak?m yine 2 sene ?ampiyonluk yok hoca gidecek yeni hoca gelecek yeni tak?m yine 2 sene ?ampiyonluk yok bu k?s?r d?ng?den kurtulmam?z laz?m ama bilic ile ama bilicsiz yeni bir hoca gelecekse bile zaman verilmeli yeter art?k bu k?s?r d?ng?den kurtulamad???m?z s?rece borumuz ?tmez...

yahu sanki adam yar?m sezon kald? tak?m?n ba??nda. koskoca iki sene kald? ve yapt?klar? ortada. B?rak?n art?k hakem oyunuymu? federasyonmu? ?uymu? buymu?.
              Tamam H?seyin abi eyvallah peki yeni gelen hocaya sabredecekmiyiz bizim sorgulamam?z gereken konu buras? bu adam ligin son 5 haftas?n? oynayamad? ??nk? kafas? kar???kt? arkas?nda durulmad? o veya bu nedenle kaybettik soruna de?il ??z?me odaklanmak laz?m biz morinho gelse sabredecekmiyiz as?l soru burada

Yorum Yap

Tolgay gibi bir orta sahadinamosunun yerine s?per yetenek pektemek girmesi ?ahane bir deha ile y?netti?inin resmidir.
                Bilic e fazla ?ans bile tan?nd?

Yorum Yap

sayg? duyar?m, Allah ?m?r verirse Bilic'in de kariyerine nas?l devam etti?ini, hoca olup olmad???n? g?r?r?z. Ben bu filmi ?ok izledim, ne hocalar geldi. herbirine bi falso bulundu. birisi b?y?kl???m?z? bilemedi, di?eri inat?? oldu, biri rotasyon delisi, ba?kas? hurraa h?cumcu.

Bir tek Del Bosque yi hat?rl?yorum ben gidipde iyi kariyer yapan. Di?erlerini ne duydum nede g?rd?m valla. Samet hoca varken bir sene daha sans verilsin demi?tik yanl?? hat?rlam?yorsam sende dahildin buna. Ama o zaman kadro felan demiyordu kimse forma ???nc? oluyordu. ?imdi iki y?lda rezalet ba?ar?lar? ge?tim inatc? bir adam ama tiyatro oynamas?n? iyi biliyor diye kals?n istikrar deniyor. Bilicin kariyerinin olup olaca?? yer buras?d?r ba?kada bi?ey olmaz.

Yorum Yap

yahu sanki adam yar?m sezon kald? tak?m?n ba??nda. koskoca iki sene kald? ve yapt?klar? ortada. B?rak?n art?k hakem oyunuymu? federasyonmu? ?uymu? buymu?.
                    Tamam H?seyin abi eyvallah peki yeni gelen hocaya sabredecekmiyiz bizim sorgulamam?z gereken konu buras? bu adam ligin son 5 haftas?n? oynayamad? ??nk? kafas? kar???kt? arkas?nda durulmad? o veya bu nedenle kaybettik soruna de?il ??z?me odaklanmak laz?m biz morinho gelse sabredecekmiyiz as?l soru burada

Ben son 5hafta de?il fener ma??ndan sonra g?nderilsin hemen dedim. Ozaman dan belli etti kendini. Yine yat?p kalk?p Cenkin kafas?na dua edelim en az?ndan 3hafta daha yar??ta tuttu o kafa bizi.

Yorum Yap

Tolgay ve Sosa ?zerine tak?m kurabilecek bir hoca gelse ke?ke

Yorum Yap

bilic de gitti?ine g?re, gelecek di?er hocalar? asma kesme g?nleri ba?lam??t?r..

Ne elimizde ki hocalar? ne de oyuncular? kullanabiliyoruz.
                        Ba?ar? i?in istikrar, istikrar i?in de taraftar deste?i gerekli.. biz bu sene ?zellikle stadttan dolay? bunu yapamad?k.
                        bilic'in yanl??lar? tabi ki vard?.. ama ?unu art?k ?ok a??k ve net dile getirmek laz?m..

Biz saha da galip veya ma?lup olurken, rakiplerimiz 3 puan i?in her ?ey m?bah diyerek bir ?ok kez haks?z puan ald?.. t?lerans g?sterilen futbolcular, ba?kanlar?n?n tehdit ve masa ba?? oyunlar?..

Bal?k Ba?tan kokar deyimi geliyor akl?ma..
                        Y?netim ?ok pasif kald?.. bir stad diye tutturdular, avuttular bizi.
                        Biz konu?tuk, onlar yapt?. ama konu?may? bile beceremedik..

bizim i?in asmak kesmek ?ok kolay..
                        Dembaba y? g?klere ??kar?p, 2 ma?ta gol atamay?nca hakaret k?f?r g?rla..
                        G?khan t?re ?ok iyi diyoruz, ama adama yap?lan hakaretler utand?r?yor beni..

kimine g?re ba?ar?s?z bir sonu? olsa da, per?embenin gelece?i ?ar?ambadan belli.

tak?m?n ba??na kim geliyor bilmiyorum ama, gelecek ismi de harcar?z biz..

Ye?il sahadan ?nce, siyah masalarda ki adamlardan ba?layal?m s?zlere..

Bir Bilic, gider Bir Bilic gelir...

Yorum Yap

Aslı Tufan Tokadc? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Allah var yukarda hocam son d?nemde baya bir k?zd?m sana .
                          K?smen ?ok do?ru i?ler yapt?n,k?smen de o i?leri eline y?z?ne bula?t?rd?n.
                          Zor ?artlarda,adil olmayan bir ligde y?lmamaya ?al??t?n t?pk? seni g?reve getiren ?nder Hocam gibi ama gidi?in de onun gibi oldu.
                          O g?n ?nder ?zen'i ele?tirip seni savunan arkada?lara ayn? gemide oldu?unuzu anlatmaya ?al??t?m,
                          onun gidi?i illa ki Bilic'in gidi?i de olacakt?r dedim,maalesef hakl? ??kt?m.
                          ?u bozuk d?zende,?u bozuk sistemde,etraf?nda kul?b?n hakk?n? savunan bir tane y?neticin yokken y?re?ini koydun bu i?e.
                          Her ne kadar senden daha kaliteli bir teknik adam?n gelmesi gerekti?ini d???nsem de,ba?ar?s?zl???n faturas?n? sadece sana ??karanlar,
                          seni hedef g?sterenler,kelle alarak kendi koltuklar?n? sa?lama alanlar ve onlar? savunanlar i?te as?l ?nce gitmesi gereken o Allahs?zlar.
                          Olmad? can?n sa? olsun,Allah ?u g?l???n? y?z?nden d???rmesin.
                          Olmasayd? sonumuz b?yle,yolun a??k olsun.

Yolun a??k olsun hocam.

Yorum Yap

Ben Slaven Bilic'in bundan sonraki kariyerinde de ?ampiyon olabilece?ini tahmin etmiyorum. Bundan sonras? i?in orta s?ra tak?mlar?nda yapaca?? teknik adaml?kta 3.l?kle 7.lik aras?nda de?i?en yerlerde tutar tak?m? en fazla.
                            Bu benim ?ahsi g?r???m. ??nk? inan?n bana winner ?zelli?i yok. ?yi insan olmak ayr? bir ?ey vizyonun olmas?, lider olmak, b?y?k d???nmek ayr? bir ?ey. Ha bu ikisi ayn? anda olursa tad?ndan yenmez. Ama Slaven, Be?ikta? i?in uygun bir teknik adam de?il.

Yorum Yap

Hocam bu ?ark? beden sana gelsin;

Yorum Yap

Good bye Bilic good bye...

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X