Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

hi? bir hocay? bu kadr cok benimsemedim sevmedim Comandante Bilic
    koskoca bilici a?latt?lar ya yaz?klar olsun bu ulkenin hakemlerine futbolu yonetenlere

Yorum Yap

Yorum Yap

Sen ben yok Be?ikta? var. Bu u?urda ter d?ken her ferdimizi seviyoruz. Ba?ta Slaven Bilic.

Yorum Yap

Dakika 80 olduktan sonra gol? yiyece?imiz i?ime do?du. Hakemin k?t? niyeti ve skorun riskli olu?u bizi son 5 dakika kalemize hapsedicekti.

??imden ?unu dedim. Her ?ey hepimiz bir kenara. Ulan son dakika bir gol yersek ?U ADAM ?z?lmesin dedim be. En ?ok o ?z?lmesin diye gol yemeyelim istedim.

Puan kayb? falan hi? ?nemli de?il. Yine deneriz daha iyi yeniliriz hi? ?nemli de?il.

Ama ?U ADAM ?z?ls?n istemedim be

?ok ?zg?n?m hocam ?ok. Seni ?yle g?rd?m ya daha da ?zg?n?m be hocam.

Yorum Yap

Seni babam gibi seviyorum babam!

Yorum Yap

Bug?n bizle birlikte dizlerinin ?st?ne ??kt?n bizle birlikte a?lad?n ya SEN? BE??KTA? KADAR ?ok sevdim ,Milyonlarca Be?ikta?l?n?n isyan? senin g?zya??n oldu akt? Sak?n gitme burdan emi hep yan?m?zda dur hangi s?fatla g?revle olursan ol

D?REN bizle ,Hep beraber ba??r?r?z yeni yuvam?zda biz bu oyunu bozar?z diye

Ya?a comandante bili?

Yorum Yap

Gen? bir tak?m, futbolu tutkuyla oynayan Be?ikta? ve o tutkuya dayanamay?p kat?lan Bilic... Kl?bede ruh var. O sahan?n beyaz ?izgisini y?rt?p sahaya girecek kadar g??l? bir ruh!... Ba??n? bir daha e?me, biz inan?yoruz sana... Diren!..

LT18i cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

senin g?z?nden s?z?len iki damla yasa gurban hocam, ama ?imdi vazge?ersek kaybederiz. Sende bu h?rs, ve arzu olduk?a, sana s?z yar?nlar bizimdir. sana s?z yine baharlar gelecek.

Yorum Yap

Allah?n? seven bu adam? ziyarete gitsin ben?m yerime de sar?ls?n ?u adam acayip dolu i?in hakemle kaybetmek felan de?il i?imiz dolmu? art?k

Yorum Yap

Bizler gibi dusundugunu bugun dahada iyi anladik. Pes etmek yok gunesli gunler cok yakin.

Yorum Yap

t?rkiye?de baz? g??ler var, onlar? anlatt?k kendisine. o da ?bizim g?c?m?z nedir? diye sordu. ?bizim g?c?m?z kalbimizdir? dedik. ?peki transfer? diyor, ben ?give me two days? diyorum. peki ??u pozisyona adam? diyor ben bu kez ?possible? deyince seviniyor ancak ?but give me two weeks? dedi?imde y?k?l?yor. en sonunda ?g?c?m?z yok ba? edemeyiz? dedi. ?ba?edece?iz, zaten b?yle kazanaca??m?z i?in sen efsane olacaks?n?
                        dedim.
                        Slaven Bili? & ?nder ?zen
                        Senin g?z?nden bir damla ya?a sebep olanlar?n ci?erini s?kece?iz Slaven

Yorum Yap

Aslı Yusuf Ucar tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Bizler gibi dusundugunu bugun dahada iyi anladik. Pes etmek yok gunesli gunler cok yakin.
                          Ben 10 senedir ciddi sekilde Besiktasi takip ediyorum bu yasimda tukenmis hissediyorum abi, yarin sabah ise gitmem lazim uyuyamiyorum. Bu serefsizler bize gunes falan gostermezler, bugun gordum ki istersek messiyle ronaldoyu alalim yine yapmazlar bizi. Adalet yerini bulacak diye inanmak istiyorum ama bizim kizginligimizdan yine onlar kazanacaklar.

Yorum Yap

Buras? T?rkiye Bili?. T?rk?e falan ??reneyim deme, sporla ilgili g?rd?klerinle kal.

Bu taraftar seni seviyor.

Yorum Yap

Hocam?z?n sonunu hi? iyi g?rm?yorum ?ok yorgun adam Hakemlerle ugra?maktan 34 ma??da deplasmanda oynamaktan b?km?? art?k in? istifa filan etmez sezon sonu 5 y?l bizimle kal?r Bili?'teki y?regin yar?s? Fikret Orman'da yok
                              En son düzenleyen Mehmet Ali Bulut; 12-04-2014, 10:45.

Yorum Yap

Daha yolun ba??nday?z hocam sen ?ok b?y?k bir hoca olacaks?n ya?ayaca??n tecr?beler yapaca??n hatalar ve onlardan ders ??kararak ?ok b?y?k bir hoca olacaks?n bu taraftar seni seviyor ve arkanda hocam

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X