Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Dursun Karaseki tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Istikrar forza bili?
    harbiden istikrar abidesi ??kti sir slaven bili?

2 sene de 3. Olduk
    2 senede hic derbi kazanamadik.
    2 senede dsrbilerde gol atamadik.

Ger?i bursa maclarna derbi diyodu ahahahahaha

Yorum Yap

Good byy Slaven!

Yorum Yap

Cok iyi bir insansin ama iyi bir hoca degilsin.. Yolun acik olsun g?zel y?rekli adam

Yorum Yap

Aslı Omer Cubuk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          ?u adam? nolursunuz co?kuyla, hak etti?i bi?imde u?urlayal?m.
          do?ru kazand?rd??? say?s?z kupalar ve derbi galibiyetleri i?in omuzlarda veda edilmelidir.

Yorum Yap

bize disiplin abidesi bir hoca gerek. Idmanlar? a??r, oyunculara k?k s?kt?recek bir hoca.

Yorum Yap

Son iki sene ligde en ?ok gol atan tak?m olsak t?rkiye kupas? alsak derbilerde ba?ar?l? olsak ligde ikinci olsak istikrar derdim ??nk? ?mit olurdu.ama bilic umut vermiyor neticeye bakarsak.
              Ba?ar?s?zl??a o kadar al??t?kki son haftalara potada girdik diye k?t? oyun ve neticesizli?e ra?men bilic kals?n deniyor

Yorum Yap

E?er West Ham ile imzalarsa ve lig devam ederken bu anla?may? yapm??sa iyi insanl???n? da sorgular?m.

Yorum Yap

Gule gule guzel insan.
                  Bundan sonra ki hayatinda mutlu, kariyerinde de basarili olman dilegi ile.
                  Iyi ayrilalim senlen!

Yorum Yap

Bi ba?ar?s? varda biz mi bilmiyoruz

Yorum Yap

Aslı Ferdi Taslac? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Aslı Selcuk Aktas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      D???ncenizi merak ediyorum ama oyun stilimize en uygun olan? Abdullah Avc? diye d???n?yorum.
                      aslinda aklimdan gecmiyor deil ama b?y?k takim baskisi kaldirirmi tek soru isareti bu bende
                      "Yere yatsana" olan m? ?

Yorum Yap

bilic ma? ?ncesi hamzaogluna gidecegini s?ylemi?... hala bilic kals?n diyenler var kahroluyorum... b?rak?n romantikligi art?k.. sanki bedavaya ?al?s?yordu, milyon eurolar kazand? gitti adam..

hayr?l?sa ile gitsin m?mk?nse pektemek i de g?t?rs?n laz?m olur

Yorum Yap

Bu sene butun camia sinifta kaldi. Tek suclunun Bilic olmasi cok enteresan ama. Neyse gonderdik ya sonucta seneye sampiyon oluruz artik. Bilic bugun cok dogru isler yapti ama yine de olmadi yapacak bir sey yok. Hos kazansak bu duruma uzulen bile olacakti ya Bilic kalirsa diye endiselenecekti millet ama merak etmeyin adam zaten her seyin farkinda kendini basarisiz ilan etti ve gitti. Yonetimin basarisizligi hocaya yuklemesini cok guzel yedi yine taraftar. Tebrikler. Ikinci yd vakasi geliyor hadi hayirli olsun.

Yorum Yap

Aslı Eren Yaman tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            E?er West Ham ile imzalarsa ve lig devam ederken bu anla?may? yapm??sa iyi insanl???n? da sorgular?m.
                            Adam yapmadim dedi kac kere. Ayrica o bizde kalmayi istiyordu niye sezon ortasinda boyle bir sey yapsin ki ?

Yorum Yap

Aslı Ibrahim Bagcivandemir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              do?ru kazand?rd??? say?s?z kupalar ve derbi galibiyetleri i?in omuzlarda veda edilmelidir.
                              Hocam kupaya falan bakm?yorum ben. Bu adam elinden geleni yapt?, bu bozuk ve ??r?m?? futbol d?zeninde gecesini g?nd?z?ne katarak ?al??maya devam etti. Adaml???yla centilmenli?iyle herkese ders verdi. Belki de Be?ikta?'?n ba??na gelmi? en d?zg?n insand?. Fatih Terim'le 10 ?ampiyonluk kazanaca??ma Bilic gibilerle kaybetmeyi tercih ederim. Hani hep diyolar ya Melo gibi ?irkef olun, Emre gibi hakemi bask? alt?na al?n, ben b?yle gelecek ba?ar?y? istemiyorum. Be?ikta?'?n b?y?kl??? kazand??? kupalarla falan ?l??lmez. Hocay? teknik anlamda ele?tirebilirsiniz, tak?mdan gitmesini de isteyebilirsiniz o apayr? bir tart??ma konusu. Ama Be?ikta? kul?b?nde 2 senedir bu g?revin ba??nda elinden geleni yapm?? bir adam?n ayr?l?k vakti geldiyse hak etti?i ?ekilde u?urlan?r, bu kadar basit.

Yorum Yap

Yolun a??k olsun. Senin doneminde cok ayr? cok k?t? ?okusler ya?ad?k. Ama yinede hocaligin hakkinda ne iyi ne de kotu konusabiliyorum. Senin icinde bizim icinde hayirlisi olsun.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X