Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Semih Ba?kaya tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    ?lla T?rk olacaksa e?er Ersun Yanal da d???n?lmeli derim.
    O gelece?ine Bilic kals?n,?ok ciddiyim.

Yorum Yap

G?le g?le hocam sana belkide 10'larca y?ld?r hi?bir hocaya g?venmedi?imiz kadar g?vendik ama ne yaz?k ki kar??l???n? alamad?k. Yolun a??k olsun iyi bir insans?n ama iyi bir teknik direkt?r de?ilsin.

Yorum Yap

Aslı Tufan Tokadc? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Semih Ba?kaya tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        ?lla T?rk olacaksa e?er Ersun Yanal da d???n?lmeli derim.
        O gelece?ine Bilic kals?n,?ok ciddiyim.
        Yasin S?l?n'e haks?zl?k etmi? oluruz!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Aslı Coskun Deniz Teran tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          West ham in td gelecek sezon takimin basinda olmayacam demis.
          Big Sam'le becayi? yaps?nlar.

Yorum Yap

Ne olur Denizli gelmesin..
            Vallahi i?ime korku girdi..
            1 haftaya kadar isim a??klanmazsa o ki?i ?enol Hocad?r!
            Finali bekliyorlar

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Aslı G?khan ?zba? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Aslı Necmettin Firat Ozkan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Aslı G?khan ?zba? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Aslı Mustafa Caner Akbay tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Yerli olacaksa ?enol G?ne? d???nda bir se?enek yok gibi.

Ben de Sergen'den ?mitli olanlardan?m; ama biraz hayal o i?
              Sergen cand?r can Ge?mi? sayfalarda uzun uzun yazd?m Sergen'le neden olmas?n? istedi?imi.

Muhtemelen y?netim y?nelmez b?yle bir ?eye. Cesaret bile edemezler. Taraftar?n can? burnunda zaten. ?st?ne bir de Sergen'i getirirlerse bi ka??k suda bo?arlar y?neticileri
              Sergen bu ligde cakalligin kitabini yazmistir.. futbolcuyla yuz goz olmaz.. hakeme postasini koyar.. gerekirse federasyona yonetimin yerine de ayar verir.. basin onu sever.. falan.. ama hocaligi sap mi seker mi daha hic belli degil.. yani bir de lanet bir egosu var.. bilmiyorum en az 3 sene daha anadoluda takilmadan anlayamayiz gibime geliyor tam olarak hocaliginin nerede oldugunu.
              Seneye en ?ok takip edece?im tak?m Sivas olacak hocam. Bu sene ki Bursa ?BB seviyesinde olaca??n? d???n?yorum Sivas'?n.

Adam kendi kurdu?u tak?mlarla da y?r?medi daha. Hep d??en tak?mlar? kurtard?. Benim beklentim b?y?k ondan.
              Bir kere kaybetmeyi sevmeyen ve buna aliskin olmayan bir gecmisi var.. en buyuk sansi da bu bence.. ama ne bileyim.. bari 1 sene full gorseydik kendi kurdugu takimiyla dedigin gibi

Yorum Yap

?nce ola?an?st? se?im var, y?netim se?ilecek, ?enol G?ne? bekleyecek mi acaba se?im sonucunu, Allah sonumuzu hay?r etsin

Yorum Yap

Aslı Tufan Tokadc? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Aslı Eren Yaman tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Tam hatirlamiyorum ama sanirim Senol Gunes'in 2010-2011 sezonunda 82 puanla sampiyonlugu saibeli sekilde kaybettigi kadrosu suydu. Bizde ise Quaresma, Guti, Almeida falan vardi sanirim.

Kadro yanl??,Umut ve Burak ayn? anda oynam?yordu Burak ilerde Jaja arkas?ndayd?.
                  Hatta Engin Baytar bile ?ok oynayan bir oyuncu de?il ama iyi verim ald? ondan da.
                  San?r?m bi yerlerde Yattara da olmal?. Futbol haf?zam iyi de?il pek. Anlatmaya ?al??t???m kadrodan verim almay? bilen bir adam ?enol G?ne?.

Misal Fernandao denen adam gol kral? oluyor ?u ligde, yanl??l?kla bize gelmi? olsa gol atamadan g?nderirdik san?r?m.

Yorum Yap

Aslı Mehmet Yasar Goynuk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    ?nce ola?an?st? se?im var, y?netim se?ilecek, ?enol G?ne? bekleyecek mi acaba se?im sonucunu, Allah sonumuzu hay?r etsin
                    B?yle bir ?ey olursa 3 senemiz daha ??p olur.

Yorum Yap

Kerim ve at?nc? oynatmaman ?ampiyonlu?a maloldu

Yorum Yap

D???ncenizi merak ediyorum ama oyun stilimize en uygun olan? Abdullah Avc? diye d???n?yorum.

Yorum Yap

Giden Bilič de?il de sanki gelece?e dair umutlar gitmi? gibi bir his var i?imde.Sanki Biličin gitmesi bi?ey de?i?tirmeyecekmi? gibime geliyor

Yorum Yap

M?jdeli haberi bilic verdi kafam rahat..

Yorum Yap

Aslı Selcuk Aktas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              D???ncenizi merak ediyorum ama oyun stilimize en uygun olan? Abdullah Avc? diye d???n?yorum.
                              aslinda aklimdan gecmiyor deil ama b?y?k takim baskisi kaldirirmi tek soru isareti bu bende

Yorum Yap

Bili? bizi hem ?ok sevindirdi hem de ?ok ?zd?.

Kimya kesinlikle tuttu ama tercihlerinden mi olmad? yoksa oyunculardan m? olmad? inan?n bilmiyorum.

Her ?eye ra?men konu?malar? her zaman oldu?u gibi i?imi s?zlatt?.

Umar?m ?ok istedi?i ingiltere'ye, iyi bir tak?ma gider, ba?ar?s?z olmas?na ?ok ?z?l?r?m.

G?zel ?eyler hak eden bir adams?n, yolun a??k olsun commandante !

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X