Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Ersin Ozturk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Ahmet Koray Atilgan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Neden ?mans?z gelmesin?

Piskopatl?k ate? ruh gaz hepsi var.
    Anca yardimci hoca olur ,gelmesi iyi olur gurbetcilere a?bilik yapar.
    Ersin karde? sadece forvetleri ?al??t?rsayd? bu sezon 20 puan ?nde bitirirdik ha tekme tokat d?verdi herhalde A2'den oyuncu kal?rd? geriye.

hakktaen bug?n sahaya giren son 2 yedek forvetler yerine A2den oyuncu girse ne farkederdi?

Yorum Yap

?enol G?ne? ?ok kritik finaller kaybetti. Luce gibi de?il. M?tevaz? kadrolarda iyi i?ler yapan ama sonunu getiremeyen bir hoca.

Yorum Yap

?ebi ,?enol G?ne?i getirir..
        trabzon su kadroyu senol g?nese verseydi 5 yilda 3 sampiyonluk garantiydi...adam topcudan anliyor..burak.selcuk gibi adamlari trabzon a aldiran onur u cikaran bi adam...senol g?nes potansiyeli olan topcuyu alir...?yle bos bos transfer yaptiracagini da d?s?nm?yorum

Yorum Yap

Mustafa Denizli'nin renksiz ve 7 defansif oyuncuyla sahaya ??k?n ilk 11 lerini kesinlikle g?rmek istemiyorum. ?enol G?ne? y?llar?n teknik direkt?r? ve cv sine mutlaka 1 ?ampiyonluk yazd?rmak ister. Bunu da anca bir ?stanbul tak?m?yla yapabilece?inin fark?nda, hedeflerimiz bire bir ?rt???yor. ?n?allah onunla anla?m??lard?r.

Yorum Yap

Aslı G?khan ?zba? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Aslı Tufan Tokadc? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Aslı ?brahim G?ng?r tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Seneye Ba??m?zda ?ok b?y?k ihtimalle ?enol G?ne? olacak
            ?n?allah Allah?m in?allah.
            Mustafa Denizli'yi ?ok severim b?y?k liderdir. Ama uzun s?reli d???n?lemez. Ho? bize acil ba?ar? laz?m. Tek sezonluk d???n?lebilir belki. Ama ben de ?enol hocay? daha ?ok isterim. Kendisi lig ?ampiyonlu?u ya?amak ister ve bunun i?in bizden iyisini bulamazlar. Bu kadroyu ?ok daha iyi oynat?r.
            ?enol G?ne?'e ?ok ama ?ok g?veniyorum,Lucescu gelmeyecekse hi? fanteziye gerek yok ?enol Hocay? getirsinler.

Yorum Yap

Banko ?enol G?ne?

Yorum Yap

Aslı Murat Keskin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                ?ebi ,?enol G?ne?i getirir..
                trabzon su kadroyu senol g?nese verseydi 5 yilda 3 sampiyonluk garantiydi...adam topcudan anliyor..burak.selcuk gibi adamlari trabzon a aldiran onur u cikaran bi adam...senol g?nes potansiyeli olan topcuyu alir...?yle bos bos transfer yaptiracagini da d?s?nm?yorum
                Gelirse olcayin yerine Kerimi u?urur..

Yorum Yap

?enol hocaya kar?? niye ?n yarg?l?s?n?z anlam?yorum. Adam trabzonda 80 k?s?r puan toplam??. Biz en son ne zaman 80 puan toplad?k ben hi? hat?rlam?yorum. Bursan?n ma?lar?n? izliyorum adamlar ?ahane futbol oynuyor. Feneri sara?o?lunda 3-0 yenmesi gerekiyorken 3-0 yeniyor. Finale ??k?yor. E yeteneksiz Burak Y?lmaz. Sel?uk inan . Tolga zengin onur k?vrak volkan ?en ozan tufan hepsini bu adam ??kard?. Biz de tam olarak potansiyeli ?ok y?ksek bir tak?m?z. Kerim Frei yi O?uzhan? Pedroyu Milosevici G?nay g?ven? i at?n? nukan ? en iyi ?ekilde oynataca??na eminim. Ne bu ?enol g?ne? d??manl??? ?

Yorum Yap

?n?allah abuk subuk bir yabanc? hoca filan getirmezler ?enol G?ne? gelmelidir

Yorum Yap

Bili? gidecekse ?enol g?ne? en ?ok istedi?im hoca ama ??yle bi durum var ?enol g?ne? gelirse yabanc? kaleci al?nmaz ama g?zel yan? da kaleci konusunda yerlilerden ?ok iyi yararlanan bi hocam?z olur tolga ilk ??kt???nda berbat bi kaleciydi nerelere getirdi onuru nereden nereye ta??d? 1 sezonda harun gibi 3. 4. s?n?f bi kaleciyi ne hale getirdi o y?zden g?naydan bi?eyler ??karabilir gibime geliyor

Yorum Yap

?enol G?ne? ?ampiyon olmas? zor camialarda td'lik yapt?. Bize gelirse ?ampiyon oluruz bence.

Yorum Yap

Aslı Berk G?lay tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          ?enol hocaya kar?? niye ?n yarg?l?s?n?z anlam?yorum. Adam trabzonda 80 k?s?r puan toplam??. Biz en son ne zaman 80 puan toplad?k ben hi? hat?rlam?yorum. Bursan?n ma?lar?n? izliyorum adamlar ?ahane futbol oynuyor. Feneri sara?o?lunda 3-0 yenmesi gerekiyorken 3-0 yeniyor. Finale ??k?yor. E yeteneksiz Burak Y?lmaz. Sel?uk inan . Tolga zengin onur k?vrak volkan ?en ozan tufan hepsini bu adam ??kard?. Biz de tam olarak potansiyeli ?ok y?ksek bir tak?m?z. Kerim Frei yi O?uzhan? Pedroyu Milosevici G?nay g?ven? i at?n? nukan ? en iyi ?ekilde oynataca??na eminim. Ne bu ?enol g?ne? d??manl??? ?
                          Asl?nda ?enol G?ne? d??manl??? yok,Bilic gitmesin diye bulacak arg?man kalmad???ndan ?enol G?ne? ne yapm?? yeaa oluyor.

Yorum Yap

B?t?n transfer b?t?esini Luce'ye versinler, bu kadroyu da ?ampiyon yapar.

Yorum Yap

yeni td ba?l??? a??labilir mi? adaylar? falan listeler kararla?t?r?r?z

y?netimde yeniden se?im karar? ald?, biliyor tekrar se?ilece?ini. belli bir de onunla vakit kaybedip yeni tak?m? olabildi?ince ge? kurmaya ba?layacaz

Yorum Yap

Aslı Berk G?lay tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Aynen oyle.. ustelik bir nokta gozden kaciyor.. bursa seneye avrupa'dan cezaliydi.. hic bir motivasyonu yoktu aslen.. sonradan kalkti cezasi.. nisan ayinda sanirim.. eger bu durum olmasaydi daha fazla puan toplardi bursaspor ile de.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X