Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı G?khan ?zba? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Merter Erhuy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı G?khan ?zba? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Kimse ??k?pta bu tak?m Bilic'le buralara kadar geldi demesin. Ho? gelinen bir yer yok ya neyse.

Tam tersi bu tak?m Bilic'e ra?men buralara gelmi?tir. Do?ru kadro se?imi olunca arena'da nas?l oynad???m?z? herkes g?rd?.

Bilic el freni misali Tolgay'? oyundan ald? ve yine oyunu rakibe verdi. Bir hoca tak?m? sabote eder mi. Aha b?yle eder i?te.
    Sadece orta sahada bir topu alamad? ve kontra yedik an?nda ??kard? adam?. ??ft forvet olunca gol at?l?yor san?yor.
    Hadi bir risk al?yorsun ?ift forvete d?n?yorsun. Bu hamlenin adam? Pektemek'midir yahu. Bu Cenk'i ne halt yemeye ald?k biz.

Ligin en iyi 3 yerli forvetinden biri bu adam. Biz 2-0 dan sonra laf olsun diye oyuna sokuyoruz bu ?ocu?u.
    Tak?m ?nde pres yapan bir tak?m de?il iki tane forveti koyup ortadan adam al?nca ara kabak gibi a??l?yor.

Yorum Yap

Daha da Bilic'i savunmay?n ?ok rica ediyorum ya.

Adam 8 derbi ma??nda 2 puan ald?. 1 sezonda 4 derbi ma??nda gol bile atamad?. Daha neyini savunuyosunuz ya.

G ? T M E L ? !!!

Yorum Yap

8 derbi 0 galibiyet, 1 sezonda gol atamadan derbileri tamamlamak. Nesine devam art?k.

Yorum Yap

Yeni teknik adam cok onemli.
          Umarim kadro kotu ben kurmadim ligi tanimiyorum tecrubesizim bahaneleri uretemeyecek biri olur..

Yorum Yap

Aslı Umit Gulek tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            8 derbi 0 galibiyet, 1 sezonda gol atamadan derbileri tamamlamak. Nesine devam art?k.
            bu topcular bilic in yerine kim gelseydi mesala gol atarlardi...?

Yorum Yap

Be?ikta? teknik direkt?r? Slaven Bili?, Galatasaray ma?? sonras?nda gelecekteki durumuyla ilgili a??klama yapt?. "Karar?m? verdim, y?netimle konu?tuk, sadece duyuru yap?lmad?" dedi.

Yorum Yap

Senin gidece?ini aylard?r hissediyordum , bir de westham a ya da ingiltere orta s?ralar?ndan bir tak?ma gidersen bu ?ampiyonlu?un neden gitti?ini , ligde rakip tak?mlar? neden analiz bile etmedi?ini , de?i?iklikleri neden ezbere yapt???n? bana a??klam?? olacaks?n . Ama en k?t?s? en hafif tabirle Be?ikta?'? s?rt?ndan vurmu? olacaks?n

Yorum Yap

Adam g?zleri dolu vedas?n? yapt?....

Tamam ba?aramad? beceremedi ama bize yak??an g?zel bir veda olmal?.......

Seviyeyi daha fazla d???rmeden hakaret etmeden yapal?m yorumlar?....

Yorum Yap

Senol gunes yardimcilari ilhan mansiz,ibrahim uzulmez .

Yorum Yap

bencede ya denizli,yada ?enol g?ne? olsun

Yorum Yap

R?dvan canla ba?la savunuyor Bilic'i. Yemin ediyorum tam ?akal ya.

Yorum Yap

Senol Gunes iyidir deneyimlidir...

Yorum Yap

?ok fazla ele?tirilecek bir performans yok ortada, ona gelene kadar daha neler oldu bu tak?mda. neyse gidecek Bili? zaten... ?n?allah 10 sene sonra Luce'ye yalvard???m?z gibi gel bizi kurtar diye yalvarmay?z.

Yorum Yap

Aslı Erdinc Elevli tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Adam g?zleri dolu vedas?n? yapt?....

Tamam ba?aramad? beceremedi ama bize yak??an g?zel bir veda olmal?.......

Seviyeyi daha fazla d???rmeden hakaret etmeden yapal?m yorumlar?....
                              Sevgili abim.. kafasinda bitirmis.. yonetimle konusmus o zaman bu maca niye cikiyor?.. soyliyeyim 500.000 euro icin.. bize bu aksami yasatmanin, kendine bu kadar sovdurmenin bedeli 500.000 euro onun icin. Gozlerinin dolmasi cok mu anlam ifade ediyor? iki sezondur kan agladi bu taraftar.. ustelik karsiliginda da tek kurus kazanmadilar.. bu sahis daha fazla duygusal yaklasimi hak etmiyor bence.. profesyonelse kararini verdiyse oderdi 500.000'i bizim de bu macta zerre kadar umidimiz olurdu belki.. mactan sonra aglak gozlerle aciklama yapmak yeterli degil maalesef.

Yorum Yap

Aslı Ersin Ozturk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Senol gunes yardimcilari ilhan mansiz,ibrahim uzulmez .
                                ?n?allah Abi

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X