Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

hamza > ismail > bili?

Yorum Yap

Tarih yazd? adam bir sezon da.

Tarihte bir sezonda derbilerde gol atamayan hoca ve ayr? olarak bir sezonda derbi galibiyeti olmayan tek hoca. Comandante Bilic Sosyalist Bilic

Yorum Yap

Hocam bu Tolgay neden her ma? cikar ?topu bilen cabalayan adam nasil cikar ya..

Yorum Yap

?u anketi s?f?rlayabilir miyiz, bir?ey deneyecem!

Yorum Yap

?kinci yar? ak?ll?l?k yapt?n Kerim'i sa?a ortaya O?uzhan'? ald? hi?bir ?ey yapmayan Atiba'y? sa?a ?ektin de tam tak?m bask?y? kurmu?ken ne demeye orta sahadan adam al?rs?n?

Yorum Yap

Bu gsyi fbyi ge?emedin o bile gitmen i?in yeter .

Yorum Yap

Aslı Mehmet Kele? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                ?u anketi s?f?rlayabilir miyiz, bir?ey deneyecem!
                Aynen anket yenilensin ben bu istatistiklere inanmak istemiyorum

Yorum Yap

Son maca cikma lutfen.. 4 derbi 0 gol 0 puan.. sen ne capsiz bir adamsin.. tek derdin Besiktas'i basamak olarak kullanip ortalama alti bir premier lig ekibine kapagi atmakti di mi? liverpool'u eledin senin icin sezon bitti.. sonra kim sallar besiktas'i degil mi?.. umarim kariyerinin sonuna kadar issiz kalirsin.. senden 4 mac arka arkaya tolgay'i oyundan cikarip pektemek'i alma fikrini yaratan o beyninin noronlarina kadar tiksiniyorum.. bir de milne olacakmis basimiza.. sen milne'nin tirnaginin arasindaki kir olamazsin.

Yorum Yap

savunulacak bi taraf?n kalmad? be hocam...

Yorum Yap

Aslı Kagan Durusel tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Aslı Mehmet K?se tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      kendisinden nefret ederim ama 2 haftadir Fatih Terim'in gelmesini istiyorum.
                      yok art?k daha neler

Ertu?rul Sa?lam, R?za ?al?mbay gelsin , ne de olsa Be?ikta??n ?ocuklar? ya yeterli.. Mustafa ve Necip gibi winner top?ularla da damga vurar?z seneye kesin !!!

Yorum Yap

Hocam gol ar?yorduk. Tolgay'? niye ??kard?n ki?

Yorum Yap

Kaleye gidemedi?imiz zamanlarda dikine oynayan en iyi iki adam? keserek adam bizi sabote etmi? resmen. Bu adam?n Skibbe'den fark? yok, O da son haftalara kadar ?ampiyonluk kovalam??t? hemde ilk sene.

Yorum Yap

Go homeee !!!!!!

Yorum Yap

gs ma??na iyi ki iddial? girmemi?iz , milleti kanser ederdi 1 puan falan ?nde girseydik bu ma?a ,

delirtir adam? billur mu ge?iyor bu de?i?ikliklerle

Sen t?rsacaks?n diye , Tarihimizde ilk defa rakiplerimizden 1 puan bile alamadan hatta gol bile atamadan derbileri bitirdik. YAZIKLAR OLSUN !!!!!
                              En son düzenleyen Kemal Erce Avaroglu; 24-05-2015, 23:24.

Yorum Yap

Adil bir sonu? oldu demesini bekliyorum

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X