Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

ADAMs?n dedik ama sen sana yak??an? yapmad?n b?t?n taraftarla bill?r ge?tin 4 ma? ?st ?ste TOLGAY-MUSTAFA de?i?ikli?ini yapt?n tak?m?n belini b?kt?n.
    L?tfen daha fazla ?zmeden git!

Yorum Yap

Derbilerde gol bile atamad???m?z bu sene, tarihe kara leke olarak ge?ecek hocam. Yapman gerekeni biliyorsun.

Yorum Yap

ne olursun art?k git ?u tak?mdan

Yorum Yap

yan?na neciple mustafan? da al ?lkeyi terket
          kaybeden
          kaybedici
          yenilen

ben de demokrat?m
          ben de sosyalistim
          benim de ileti?imim ?ok iyi
          ?st?ne ?stl?k be?ikta?l?y?m

ama be?ikta? teknik direkt?r? de?ilim.

ROMANT?ZME GE??T YOK

Bir de Bug?n Cem Yak??kan (Cem Abi) kendisine u?urlama yap?laca??n? s?yledi.
          Be?ikta? tarihinde derbilerde gol at?lamayan bir sezon daha var m? acaba ?
          bu kara sezonun mimar?na m? u?urlama yap?lacak ?
          babas?n?n hayr?na tak?m ?al??t?rd? bili?. do?ru.

Yorum Yap

Pektemek git demek Bili?

Yorum Yap

K?r ?l?r badem g?zl? olur da olmas?n. 4 derbi 0 puan 0 gol. Mourinhon olsan tutmazlar hocam. G?le g?le git ama gen?ler ma??na da nolur ??kma.

Yorum Yap

Bu sezon ki t?m derbileri kaybetmi? ve gol atamam??. Comandante Bilic'ti. Bence Ziyaa Bilic.

Yorum Yap

?lk yar?da ma?lup oldu?umuz gs ma??nda gitmi? olsan belki ?u an ?ampiyonlu?u biz kutluyoduk hoca

Yorum Yap

74 te Tolgay'? ald? o dakikadan sonra tak?m aya??nda top tutamad?. Hala gitmi? Mustafa'y? oyuna sokuyor Cenk'i 2-0 dan sonra sokuyor. Allah?n? kitab?n? seven bir y?netim varsa ?u adam? yollas?n bu kadar acemi, futbol bilmez bir adam g?rmedim

Yorum Yap

8 derbi 0 SIFIR 0 SIFIR galibiyet!! bu sene SIFIR GOL gol atamamis takim derbilerde!!

ama bilic kalsin diye kafalar var!!

SIFIR GOL SIFIR GOL
                      SIFIR GALIBYET 8 MAC SIFIR GALIBYET UTANMAZ HERIF!

Yorum Yap

Muhtemelen gitti. Ba?ar?lar.

Yorum Yap

Hadi yine iyisin gider ayak tarihe ge?tin. 8 derbi 0 galibiyet , bu y?l oynanan 4 derbide 0 gol. B?y?k hocas?n vesselam. ?stemeden yapamazs?n ??nk? bunu..

Yorum Yap

Yar?n Bilic'i hakl? ??karmak i?in ikinci yar?daki oyunumuz hakk?nda sayfalar dolusu analiz yapan birka? ki?i olur yine burada. Araya da "abi adamlarda muslera var yaa"y? s?k??t?r?p Bilic'in seneye de kalmas? gerekti?ini savunurlar.

Yorum Yap

2 sene daha sabredersek Ferguson'a d?n???yormu?, olmad? Gordon'a.

Yorum Yap

Aslı Erdem Yal?zay tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                tolgay ? ??kard?ktan sonra ortasahay? kaybettik 2. yi yedik fark?ndas?n?z de?il mi abiler ? bu adam? savunman?n manas? yok.. kime neyin inad?n? yap?yorsa anlamad?m gitti
                                Tolgay 5-10 dk oyundan d??meye ba?lam??t?, onun hatas?ndan gol? yiyorduk zaten. ??karmas? do?ruydu.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X