Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Bilicin ba?ar?s? bana g?re Avrupada ?st d?zey ma?larda g?zel oynamas?d?r tak?m?n ezilmemesidir onun haricinde hi?bir ba?ar?s? yok tak?ma katt?klar? olabilir ama 2 senede 0 kupa ile ba?ar?s?zd?r NET

Yorum Yap

ya ben anlam?yorum ger?ekten, son 10 y?la bak?n ka? tane derbi kaznam???z da derbi kazanamad? diye vuruyorsunuz? ma?larda , ?zellikle derbilerde aleyhimize yap?lan hakem hatalar?na bak?n bir... birbirimizi yiyoruz resmen, sahip ??kmak , yukar? ta??mak varken nelerle u?ra??yoruz. yeni eknik direkt?r gelse farkl? m? olacak san?yorsunuz? k???msedi?iniz liverpool gs ya da fb yi havada karada yener. tottenham ayn? ?ekilde... hatalar? var bilic in ama g?nderilmeyi haketmiyor. bu kadar beceriksiz futbolcu ve y?netime ra?men bizi ligin yar?s?nda zirvede tuttu bu adam...

Yorum Yap

Aslı Samet Guner tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        ya ben anlam?yorum ger?ekten, son 10 y?la bak?n ka? tane derbi kaznam???z da derbi kazanamad? diye vuruyorsunuz? ma?larda , ?zellikle derbilerde aleyhimize yap?lan hakem hatalar?na bak?n bir... birbirimizi yiyoruz resmen, sahip ??kmak , yukar? ta??mak varken nelerle u?ra??yoruz. yeni eknik direkt?r gelse farkl? m? olacak san?yorsunuz? k???msedi?iniz liverpool gs ya da fb yi havada karada yener. tottenham ayn? ?ekilde... hatalar? var bilic in ama g?nderilmeyi haketmiyor. bu kadar beceriksiz futbolcu ve y?netime ra?men bizi ligin yar?s?nda zirvede tuttu bu adam...
        "Slaven bilic bu hafta gs derbisinden de puan alamazsa Besiktas tarihinin en kotu derbi performansina imza atacak."

"Besiktas gs den puan alamazsa TAR?H?NDE ?LK KEZ bir sezonu derbilerden puan alamadan kapatacak."

Son 10 yilda kac derbi kazandik derken?ben kendimi bildim bileli derbi kazanan bir takimdik son iki sezona kadar.hatta kadikoyde feneri ,fenerin bizi yendiginden daha fazla yenerdik taa ki bu sezona kadar.bu sezon fener one ge?ti.

Be?ikta? en iddiasiz oldugu sezonda bile derbilerden puan ya da puanlar alirdi abartmayalim.

Yorum Yap

Stad i?i hikaye ge?elim stad yoktu ?u yoktu bu yoktu bili? korkak bi hoca

Yorum Yap

Trabzon u i?erde d??arda yeniyorsun ama Gs ve Fb ma?lar?nda gol bile atamiyorsun. Bu tamamen rakibinden korkup ma?a yenmek i?in ??kmad???n? g?sterir.

Yorum Yap

Aslı Coskun Deniz Teran tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Aslı Turgut Inanbak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              teknik direkt?rleri kar??la?t?rmak hem anlams?z hem de yanl??, bireysel olarak de?erlendirmemiz gerekiyor.
              bili? i?in art? ve eksilerini ?n?me koyup bak?yorum ve geli?me g?remedi?im i?in kalmas?n? gereksiz buluyorum, ke?ke art?lar? ?ok olsayd? da kalmas?n? isteseydik, de?i?iklik benim de ho?uma gitmiyor ama yanl??ta ?srar?n da faydas? olmayaca??n? d???n?yorum.
              ne olursa olsun yerli bir teknik direkt?r, yabanc? bir teknik direkt?re g?re 1-0 ?nde ba?l?yor.
              Senol g?ne?e ne diyorsun turgut abi?
              denemeden bilemeyiz ama ben iyi olaca??n? d???n?yorum.

Yorum Yap

teknik direkt?rleri kar??la?t?rmak hem anlams?z hem de yanl??, bireysel olarak de?erlendirmemiz gerekiyor.
                bili? i?in art? ve eksilerini ?n?me koyup bak?yorum ve geli?me g?remedi?im i?in kalmas?n? gereksiz buluyorum, ke?ke art?lar? ?ok olsayd? da kalmas?n? isteseydik, de?i?iklik benim de ho?uma gitmiyor ama yanl??ta ?srar?n da faydas? olmayaca??n? d???n?yorum.
                ne olursa olsun yerli bir teknik direkt?r, yabanc? bir teknik direkt?re g?re 1-0 ?nde ba?l?yor.
                ?nsallah

Yorum Yap

Aslı Mehmet Uluer tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Aslı ?a?r? G?khun Sevindik tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Bilic ile olmam?? olmas?, olmayacak olmas? anlam?na gelmez. Burada Bilic harika bir sezon ge?irdi de demiyoruz. Fakat Bilic giderse ne de?i?ecek ? Ben belki de daha k?t?ye gidece?imizi d???n?yorum. 32. de?il, 26. hafta havlu atabiliriz diyorum. Bilic'de ???k var, 1 sene daha Vodafone Arena'da ?ans vermemiz gerekiyor. Son bir ?ans? hakediyor. 2 sene boyunca stads?z olmas? ve Be?ikta?'a uyumu, kadroyu tan?mas? ve daha da h?rslanacak olmas? gibi etkenler var.

Bunun d???nda gitmesini isteyenlere de hak veriyorum, sonu?ta 2 senede hi? bir kupa kazanamam?? bir hoca. Sabretmeye g?c?m?z de yok. Hazmedemiyoruz art?k ba?ar?s?z olmay?.

Fakat her?eye ra?men G. Milne gibi bir ger?e?i var Be?ikta?'?n.
                  Belki b?yle bir f?rsat? tepece?iz, bilinmez.
                  Sonumuz hayrolsun.
                  Ya allah askina milne ile bilici kiyaslamayin bilic basarisiz degil keze en basarili sezonu kendi icin !
                  Milne ile Bilic'i k?yaslad??? m? hangi c?mleden ??kard?n ?
                  Ki neyini k?yaslayaca??m ortada herhangi bir ba?ar?s? yok Bilic'in.
                  O kadar mant?kl? yaz?n?n aras?ndan, c?mb?zla alakas?z bir?ey s?ylemi?sin.
                  MA?ALLAH

Yorum Yap

?nsallah
                    Bende daha iyi olaca??na inanalardan?m.

Hatta g?r?yorum ve artt?r?yorum. Be?enilmeyen Sergen bu i?i Bilic'ten daha iyi yapard?.

Yorum Yap

Sezon ba??nda ?ok gen? bir ya? ortalamas? ile son haftalara kadar ?ampiyonlu?u kovalayaca??na, hatta hakemlerin t?m art niyetlerine
                      ragmen son 5 haftaya en avantajl? ?ekilde Be?ikta?'?n girece?ine taraftar bile inanm?yordu. ?imdi konu?ulanlara bak?nca
                      taraftar profilimiz ger?ekten ?ok garip.

Yorum Yap

Neden inanmas?n abi? Gayet de inan?yorduk kadromuz Gs'den iyi Fener'den de tecr?be olarak geride. Arsenal ve Feyenoor ma?lar? da inanc? artt?rm??t? , Gs gelenden gidenden 4 yiyor avrupada da tokatlan?yordu, ?st?ne 10 k?s?r hafta liderlik yap?ld? ve devre aras?nda Tolgay gibi ?ok ?nemli bi adam al?nd?. Bilic final oynatam?yorsa, sa?ma sapan de?i?iklikler yap?yorsa, inad?ndan ve tak?nt?lar?nsan vazge?emiyorsa, derbi kazanam?yorsa taraftar?n su?u ne?

Yorum Yap

Aslı G?khan ?zba? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

?nsallah
                          Bende daha iyi olaca??na inanalardan?m.

Hatta g?r?yorum ve artt?r?yorum. Be?enilmeyen Sergen bu i?i Bilic'ten daha iyi yapard?.
                          Bence de Sergen daha iyi yapard?, ama kaypak do?as? y?z?nden Sergen'i istemem.
                          ?enol G?ne? daha uygun olabilir.

Yorum Yap

Gokhan Abi Sergen konusunda neden bu kadar umutlusun?
                            Yanlis anlama senin ozelinde Sergen isteyenlere genel bi soru gibi soruyorum.

Yorum Yap

Ben yeni sezonda ?enol G?ne?-?brahim ?z?lmez ikilisinin g?revde olaca??n? d???n?yorum.

Yorum Yap

Aslı Seyithan Sakar tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Gokhan Abi Sergen konusunda neden bu kadar umutlusun?
                                Yanlis anlama senin ozelinde Sergen isteyenlere genel bi soru gibi soruyorum.
                                Sergen'i istemem ama ba?ar? mevzusuna cevap vereyim.
                                Sergen ki?ilik olarak tilkidir, oyunu iyi okur, gitti?i her tak?mda izledim, oyuncu tercihleri gayet mant?kl?.
                                Bu kadro ile iyi i? yapabilirdi ama bunu sadece teknik anlamda s?yl?yorum, yine de gelmesini istemem.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X