Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Efsane olmadan gitmek yok Hocam.

Bitanesin.

Yorum Yap

5 y?ll?k imzala art?k y?netim efasane olsun olmas?n sistem oturtsun ba?ar? gelsin

Yorum Yap

ilk geldi?in g?den beri , deste?im tam sana hocam
        sistem de oturdu say?l?r.
        kadro da en az?ndan istikrar g?stergesi var.
        bu istikrar? korursak , elimizdeki gen? oyuncularla ?ok iyi yerlere gelebiliriz.

o kadronun ba??nda sen ...

Yorum Yap

hi? b?rakma hocam bizi..

Yorum Yap

Slaven Bilic, Camiam?z?n k?lt?r?n? inan?lmaz benimseyen biri. Hocal??? konusunda kimseyle kar??la?t?rmamak gerekiyor ancak; Yabanc? olmas?na kar??n Be?ikta??m?za olan bak?? a??s?n? hi? bir hoca da g?remedim.

Bir ?m?r boyu bizimle kal Bilic.
            Hi? ayr?lmayal?m..

Yorum Yap

Yahu hocam hadi tak?m oynamasa 3-0 falan geride olsak, sizin oynad???n?z oyunun deyip r?van?a ??kmak istemezsin anlar?m ki zaman?nda Quaresma Kiev'e gitmemek i?in k?rm?z? yemi?ti,
              Son derece ?nemli bir ma? ?ncesi son 30 sn'de cezal? duruma d??men, vallahi zoruma gidiyor.
              Bir hocan?n kul?bede taktik verip oyuncular?n?n arkas?nda durmas? var, bir de trib?nden izlemesi.
              ?ok iyi motive etmen laz?m ma? ?ncesi, yard?mc?s? da tabi...

Yorum Yap

Hocan?n ald??? bu ceza hi? iyi olmad?... Art?k t?rk hakemleri daha rahat trib?ne g?nderecek.

Yorum Yap

1 2 ma? k?t? gitse yine tukaka yapmay?nda

Yorum Yap

r?van? ma??nda oyunu okuyabilecek biri olmal? saha kenar?nda bu kesinlikle Jurcevic olmamal?. Edin Terzic ge?meli tak?m?n ba??na

Yorum Yap

Aslı Ramazan T?len tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      r?van? ma??nda oyunu okuyabilecek biri olmal? saha kenar?nda bu kesinlikle Jurcevic olmamal?. Edin Terzic ge?meli tak?m?n ba??na

Bende onu d???nd?mde direk Terzic geldi akl?ma, ve Terzic Jurcevic'den daha fazla oyuna m?dahale edebilir gibi geliyor bana, daha aktif sanki.

Yorum Yap

Hocam sana yolda? gelmi?. Bu Prandelli g?zel adam. Gs de sevilecek bir adet insan ??kt? ?a?k?n?m.

Yorum Yap

arkada?lar bili? hocam?z?n cezas? onand?m? bilgisi olan varm? ?

Yorum Yap

Hocam iyisin ho?sun hi? s?k?nt? yok. ?nsan olarakta hoca olarakta seviyorum ben Bilic'i.
                            Lakin iki tane huyu var sevmedi?im.
                            Bir tanesi gereksiz itiraz etmesi, di?eri de ta? kullanan oyuncuya topu kime ataca??n? g?stermesi.

Belki biz al??t?k bize yap?lan haks?zl?klara, senin zoruna gidiyor emek veriyorsun sonu?ta. Ama 2 kez uyar?lm???n, ma??n son dakikalar?nda hala itiraz ediyorsun trib?ne g?nderiliyorsun. Bunu yapmamal?s?n. Ge?en sene de tak?m? yaln?z b?rakt?n ve ?ok puan kaybettik.

Forumda okumu?tum hoca ta?? kime ataca??n? g?steriyor diye, dikkat ettim aynen ?yle. Alt? ?st? ta?, penalt?, frikik hatta korneri bile anlar?m. Orta a?, ?n dire?e kes vs dersin eyvallahta. Alt? ?st? ta?. Yapt?klar?n oyuncunun ?zerinde bask? kuruyor, ister istemez olumsuz etkileniyorlar. Sen g?venmi?in sahaya s?rm???n, b?rak nas?l kullan?rsa ?yle kullans?n.

Yorum Yap

Her iki konuda da hakl?s?n.
                              ?zellikle de ta? konusunda.

Yorum Yap

Biraz sakin sogukkanli olmali mac esnasinda.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X