Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Coskun Deniz Teran tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Atakan Kadir Bagalal? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Ali gultiken,guntekin onay,ercan taner gibi isimler bilici basarisiz bulup gitmesini istiyor.ama ahmet cakarindan tut hasan sasina kadari da bilic kalsin diyor.neden acaba?

Bence ismail kartal da cok basarili uzun seneler fenerin basinda kalmali.
    G?ntekin ve ercan tanerin bili?i ?ve ?ve bitiremedi?i 10 tane yaz?lar?n? ??kart?r?m..
    ?v?lecek isler yaparken ovmeyip ne yapsinlar?iyi i?ler yaparken tabii ki takdir edilecek ama isler tersine d?nd???nde de elestirilecek,demek ki ?v?lecek yani elestirilecek yanindan cok daha az ki bu adamlar gitmesini istiyor.
    Ele?tirmelerine bir ?ey demiyorum, onlar istiyor diye bili? gitsin yorumu bence yanl??..
    Bende ercan tanere ve g?ntekine derim ki;
    bjk haklar? yenirken neden bir g?n a??klama yapmad?lar..
    Yd ntvspore c?karken neden yd istedi?i sorular? sordular vsvs gider bu..

Yorum Yap

Simdi tektek acip Guntekin'in yazilarina bakamiyorum , sizler bakarsiniz tabii ama Guntekin'in ben aylardir televizyonda Bilic'in basarili olamaz , sampiyon olamaz dedigini , oyun kurgusunu elestirdigini defalarca duydum .
      Bilic'i Liverpool macindan dolayi tebrik edip ogune dair olarak ovmustur mutlaka ama dedigim gibi aylardir basarisiz oldugunu , yanlis oynattigini falan soyluyor zaten . Herhangi bir dansozluk durumu yok bence.

Yorum Yap

Ali gultiken,guntekin onay,ercan taner gibi isimler bilici basarisiz bulup gitmesini istiyor.ama ahmet cakarindan tut hasan sasina kadari da bilic kalsin diyor.neden acaba?

Bence ismail kartal da cok basarili uzun seneler fenerin basinda kalmali.
        Ahmet ?akar'? ben hi? sevmem..yapt?klar? hep TV de bir ?ekilde g?ndem yaratmak ?ov yapmak reyting al?p yerini korumak ama?l? i?ler..?o?u zaman sa?malar arada bir ger?e?i savunur..Hasan ?a? teknik adam..g?r??lerinin ?o?una kat?ld?m..bazen GS l??? ?ne ??k?yor ?irazeyi kaybetti?i oluyor..ama belli bir futbol g?r???ne sahip ve hakim..G?ltiken idari i?lerde g?rev yapm?? bizim insan?m?z..G?ntekin Onay son senelerde yapt??? analizler ile tam bir hayal k?r?kl???..R?dvan'?n canl? yay?nda bir d?vmedi?i kald?..Ercan Taner ise genel havaya g?re tutum alan bir izlenim veriyor..

?unu hi? unutmayal?m..Bili?'in yaratt??? bu gen? ve b?y?k potansiyel ta??yan kadroya a?z?n?n suyu akan aportta bekleyen bir s?r? yerli hoca var..?u tak?m bende olsa diye bekleyenler var..yani armut pi? a?z?ma d?? durumunda ortam..bu bile hocaya yap?lacak bir haks?zl?kt?r..yapt? haz?rlad? bir yere getirdi..gelip ba?kalar? bundan faydalanacak..

Yani kendi camiam?zdan yap?lan yorumlar?n ?o?unun kafas?nda olan hocaya yol a?ma ?abalar? olarak g?r?r?m ben..Bu sene hocan?n hakk?d?r..bunu biz inand?ramad? isek yar?n hayat surat?m?za ?amar olarak ?arpacakt?r..bunu g?rmek i?in alim olmaya gerek yok..sadece mant?kl? analizler bunun i?in yeterlidir..

Yorum Yap

Aslı Atakan Kadir Bagalal? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Aslı Turgut Inanbak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Aslı Ismail.Kaya. tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Gs ma??ndan sonra g?r??ler baya de?i?ecek... kazan?rsa %100 kal?r , olasi kaybetmede kesin gider gibi
          derbiyi 5-0 da alsak benim fikrim de?i?mez. Bili? in do?rular?n? sayanlar var, bozuk saat bile g?nde iki kere do?ruyu g?sterir. Bana istikrarl? kendini de tak?m? da geli?tiren hoca laz?m.
          Paralel devlet gibisin abi, tam bir stat?kocu gibi konu?tun
          Sorun bili? in gitmesi veya kalmas? de?il..
          Biz burada ayn? ki?iler schusteri savunduk ?imdi ise slaveni ( Doruk Abi hari? )
          Schuster gitti de ne oldu s?yler misin ka? defa ?ampiyon olduk..
          ayn? ?ekilde bili? gitti mi ba?ar? m? gelecek ?
          Schuster hoca gibi hocaydi yarim sezonda yediler.
          Bilice 2 sezon sans verildi schuster ile bir tutmak cok yanlis.kimse bilice sans verilmedi demesin,verildi.benim son yillarda g?rd?gum bircok hocadan daha fazla sans verildi.

Benimde Del boske dir. Adam? Demir?ren yedi bo?u bo?una. Tamda oturmu?tu o dandik kadro ile tak?m?. Sabredilecek adam o idi ama bir sezon bile g?remedi.

Yorum Yap

Derbiler konusunda elestirirken dikkat etmemiz gereken konulara ?unlar? eklemek lazim;

-icerdeki fb ma??: olcay aptalca kendini attirdi, demba ba'ya yapilan penalti verilmedi.

-icerdeki gs ma?i: melonun veli'ye attigi dirsegi gormeyen ama veli'nim sneijdere hareketini es gecmeyen, yedigimiz golde verilmeyen faul ve direkten donen topumuz.

-kadikoydeki mac: girdigimiz pozisyonlari atamayan demba ba oguzhan olcay.

Bunlar Bilic disinda gelisen olaylardi. ?cerdeki 2 mactada staddaydim bende cok kiziyorum isyan ediyorum kahrediyorum ama herkesten rica ediyorum t.direktor degistirmek bizi ne kadar ileri tasir bir dusunelim. Bu saatten sonra Bilic'in kalmasi her iki taraf icinde pek iyi olamayacak gibi zira kendisini isteyen PL takimi varsa da gitsin bence.

Pazar gunu kongrede ibra edenleri de Allah bildigi gibi yapsin.

Yorum Yap

Yeri de?il belki ama ligtv 10 g?n ?nce aray?p hatr? say?l?r bir indirim yaparak taahh?t?m? uzatmak istedi...ortada hi? bi?ey yokken niye b?yle bi?ey yapt?klar?n? amlayamam??t?m ama ?imdi ta?lar yerine oturdu.?ampiyonluk ?ans?m?z?n kalmaca??n? nas?l oluyorsa adamlar ta o zamandan biliyormu?...ben b?yle d?zenin...

Yorum Yap

Sadece Sivok sezon ba??nda itibaren oynasa ?ampiyonduk, hoca hatas?n? anlad? ama ?ok ge?

GT-I9300 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

?evremde ne kadar fenerli gsli varsa Bili? kalmal?, yeni stad? hakediyor falan diyor, Be?ikta?? sevdiklerinden mi san?yorsunuz?
                  Bende ?smail Kartal?n kalmas?n? ?ok isterim a??k?as?, bazen insan g?z?n?n ?n?ndekini g?rmek istemiyor maalesef.

Yorum Yap

Aslı Zafer Sadic tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Yeri de?il belki ama ligtv 10 g?n ?nce aray?p hatr? say?l?r bir indirim yaparak taahh?t?m? uzatmak istedi...ortada hi? bi?ey yokken niye b?yle bi?ey yapt?klar?n? amlayamam??t?m ama ?imdi ta?lar yerine oturdu.?ampiyonluk ?ans?m?z?n kalmaca??n? nas?l oluyorsa adamlar ta o zamandan biliyormu?...ben b?yle d?zenin...

?yice paranoyak olduk valla

Yorum Yap

Aslı Medet ?zer tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Derbiler konusunda elestirirken dikkat etmemiz gereken konulara ?unlar? eklemek lazim;

-icerdeki fb ma??: olcay aptalca kendini attirdi, demba ba'ya yapilan penalti verilmedi.

-icerdeki gs ma?i: melonun veli'ye attigi dirsegi gormeyen ama veli'nim sneijdere hareketini es gecmeyen, yedigimiz golde verilmeyen faul ve direkten donen topumuz.

Bunlar Bilic disinda gelisen olaylardi. ?cerdeki 2 mactada staddaydim bende cok kiziyorum isyan ediyorum kahrediyorum ama herkesten rica ediyorum t.direktor degistirmek bizi ne kadar ileri tasir bir dusunelim. Bu saatten sonra Bilic'in kalmasi her iki taraf icinde pek iyi olamayacak gibi zira kendisini isteyen PL takimi varsa da gitsin bence.

Medet ??erdeki ma?larda rakibi bo?ars?n 6-7pozisyona girersin atamazss?n ama hepi topu yukar?da yazd?klar?ndan ba?ka pozisyonumuz yok ma?larda.

Hele kad?k?ydeki ma? hi? izah edilir taraf? yok. gs ?yle yakalasa sadece 3pozisyonam? girerdi? o girilenlerde %100 pozisyon de?il.

Yorum Yap

Aslı Huseyin Ozkoc tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Aslı Medet ?zer tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Medet ??erdeki ma?larda rakibi bo?ars?n 6-7pozisyona girersin atamazss?n ama hepi topu yukar?da yazd?klar?ndan ba?ka pozisyonumuz yok ma?larda.

Hele kad?k?ydeki ma? hi? izah edilir taraf? yok. gs ?yle yakalasa sadece 3pozisyonam? girerdi? o girilenlerde %100 pozisyon de?il.
                        Olcayin Ba'nin kacirdiklari nasil %100 degil? Daha ne kadar net olabilir ki bo? kale olmasi disinda.

Dikkat ettiysen Bilic'i savunmak icin yazmadim. Neyse uzatmayayim hepimizin tek derdi Besiktas problemimiz ise derdi Besiktas olmayanlar.

Yorum Yap

bir tak?m koskoca bir sezon nas?l k?rm?z? kart g?rmez ya. Bunun ara?t?r?lmas? laz?m. gs denen tak?m ligde 37 ma?t?r k?rm?z? kart g?rm?yor.

gs denen tak?m son 2 sezonda toplam 2 tane k?rm?z? kart g?rm??. Bunlar?n biri zaten fb ma??.(anca o ma?ta k?rm?z? g?rebiliyorlar)

Be?ikta? sadece bu sezon 10 tane k?rm?z? kart g?rd?.

Be?ikta? son oynad??? derbilerin neredeyse hepsinde ya derbide k?rm?z? kart g?rd? yada derbi ?ncesi ma? en ?nemli futbolcular? k?rm?z? kart g?rd?. ya da hem ?nce hem de derbi de k?rm?z? kart g?rd?.

22.09.2013 be?ikta? gs (h?kmen ma?lup) F?ray ayd?nus
                          30.11.2013 fb be?ikta?(3-2 ?nde giden ve ?ok iyi oynad???m?z ma?ta Necip ikinci sar?dan k?rm?z? ve ma? 3-3 biter) C?neyt ?ak?r
                          16.02.2014 be?ikta? bursa (Yine bir gs a?? ?ncesi bursa ma??nda civellinin k?rm?z? g?rmedi?i karete pozisyonundan sonra ersana hi?bi?ey yokken direk k?rm?z?) ?lker Meral
                          20.04.2014 be?ikta? fb (1-1 biten ma?ta ramon motta ve ismail k?yba?? ikinci sar?lardan k?rm?z? g?r?rken Emre'nin en az 4 tane sar? kart? olmas?na ra?men es ge?ilmi? tarihi Halis ?zkahya ma?lar?ndan) Halis ?zkahya
                          27.10.2014 Erciyes Be?ikta? (G?khan Fuck off dei k?rm?z? fb ma??nda yok. Hem Erciyes ma??n? hem de fb ma??n? kaybettik.) ?lker Meral
                          02.11.2014 Be?ikta? fb (Necip k?rm?z? ma?? kaybettik) B?lent Y?ld?r?m
                          28.12.2014 konya be?ikta? (gs ma?? ?ncesi atiba ?iziye bast? diye 2. sar?dan k?rm?z?. ma?? zar zor 2-1 kazand?k) Halis ?zkahya
                          04.01.2015 Be?ikta? gs (Veliye at?lan melo dirse?ini g?rmeyen hakem 6 ki?inin etraf?n? sard??? velinin sneijdere hareketine direk k?rm?z? ma?? kaybettik) C?neyt ?ak?r

O winner de?ilmi? yazan G?ntekin'ler bu ma?lardan sonra neden hakk?m?z? savunmad?lar acaba sormak laz?m ? Hepiniz tra?s?n?z ba?ka bir ?ey de?il. Bu tak?m?n haklar? g?z g?re g?re gaspediliyor ama biz en do?ru adama sayd?r?p 3-4 ma? hata yapt? diye onu da g?ndermeye ?al???yoruz. ?nad?na Bilic..

Yorum Yap

Buradaki tart??malar?n dozunun ka?t???n?, birbirimizi k?rma noktas?na geldi?ini ?z?lerek takip ediyorum. Umar?m d???ncelerimizi biraz daha sayg? ile dile getiririz. Evet hepimiz ?ok k?t? g?nler ge?iriyoruz. Ama "k?t? g?nde hep omuz omuzay?z" mottosundan geldi?imizi unutmayal?m.

?ncelikle Bili?'e bir sezon daha ?ans verilmesi gerekti?ini d???nenlerdenim. Benim gibi d???nenler ve aksini savunanlar, nedenlerini uzun uzun yazm??. Tekrarlamak istemem.

Sadece ?unu belirtmek isterim ki, Bili?'e bir ?ans daha verilmesi gerekti?ini d???n?rken, burada Bili?'i de?il Be?ikta?'?n menfaatini ve gelece?ini d???n?yoruz. Bili?'in iddialar do?ruysa gidece?i lig futbolun be?i?i denilen bir yerdir. Senin orta s?ra tak?m? diye k???msedi?in West Ham Utd. ?ngiltere Premier liginde yar???yor, senin ne id??? belirsiz insanlar?n sabah ak?am tv programlar?nda ahkam kesti?i, ne dolaplar?n d?nd???n?n belli olmad??? s?per(!) liginde de?il.

Di?er konu ise "istikrar" konusu. Evet 2 y?ld?r ba?ar? gelmiyor. Burada Bili?'i savunacak halim yok. Ancak benim hat?rlad???m ?ampiyonluk say?s? sadece 3 (??)'t?r. Benim hat?rlayabildi?im en son ?ampiyon oldu?umuz sezondan yani 1994-1995 sezonundan itibaren Be?ikta?'? ?al??t?ran teknik direkt?r say?s? ise 22 (yirmi iki)'dir. Yani 20 y?lda 22 teknik direkt?rle toplam 3 ?ampiyonluk kazanm???z. Ve her gelen teknik direkt?rde bu sefer ne olursa olsun 5 y?l ?ans verilsin diyen biz de?il miyiz? Yoksa hala anlayamad?k m? teknik direkt?r yiyerek ba?ar?n?n gelemeyece?ini. Evet Bili? kalsa dahi seneye de ba?ar?s?z olabiliriz, bunun garantisini veremem. Kimse veremez. Ancak bir kez olsun al???lm???n d???na ??kmayal?m m??

??in ilginci, Bili? gider de seneye en ?ok istenilen yerli teknik direkt?r ?enol G?NE? gelirse, ben eminim ki bug?n onun gelmesini savunan ki?iler UEFA ?n elemesinde ad?n? duymad???m?z bir tak?ma elendi?imizde gitmesini savunacak ilk ki?iler olacakt?r...

Hakk?m?zda hay?rl?s? ne diyeyim..
                            En son düzenleyen Hamza Ozcan; 22-05-2015, 13:16.

Yorum Yap

?yi insan ama yeterince cesur de?il. Ayr?ca yabanc? Tdler T?rkiye'de ba?ar?l? olamazlar.

Yorum Yap

teknik direkt?rleri kar??la?t?rmak hem anlams?z hem de yanl??, bireysel olarak de?erlendirmemiz gerekiyor.
                                bili? i?in art? ve eksilerini ?n?me koyup bak?yorum ve geli?me g?remedi?im i?in kalmas?n? gereksiz buluyorum, ke?ke art?lar? ?ok olsayd? da kalmas?n? isteseydik, de?i?iklik benim de ho?uma gitmiyor ama yanl??ta ?srar?n da faydas? olmayaca??n? d???n?yorum.
                                ne olursa olsun yerli bir teknik direkt?r, yabanc? bir teknik direkt?re g?re 1-0 ?nde ba?l?yor.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X