Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Alper G?rer tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Onur Arici tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Bilic bursay? ve dolay?s? ile ?enol Hocay? iki ma?ta da yendi ama kral ?enol G?ne? oldu yine. Klasik taraftar abartmas? i?imiz g?c?m?z. Adam bir g?nde Mourinho oldu ya. Be?ikta? i?in hay?rl?s? ne ise o olsun. Tek iste?im bu. Kul?p kapkara g?nler ge?iriyor. Tez zamanda ????a ??kmak dile?i ile.
    Liverpool ma??yla kim kral yap?ld? onuda bi s?ylesen can?m karde?im?
    Liverpoolu yenmek adam? zaten kral yapar. Ben yapsam bende kral olurdum.
    Nevio scala gelsin o zaman o da barcayi yenmisti galiba

Yorum Yap

1.Komplo teorisi
      ?ampiyonluk FB ye
      ?kincilik GS ye
      Kupa Bursa'ya

2.Komplo teorisi
      ?ampiyonluk GS'ye
      ?kincilik FB' ye
      Kupa Bursa'ya

3.Komplo teorisi
      ?ampiyonluk FB'ye
      ?kincilik GS'ye
      Kupa GS'ye

4.Komplo teorisi
      ?ampiyonluk GS'ye
      ?kincilik FB' ye
      Kupa GS'ye

4.Komplo teorisi
      ?ampiyonluk GS'ye
      ?kincilik BJK' ye
      Kupa Bursa'ya

1.73 GS
      2.72BJK
      3.71FB
      Kupa Bursa

1.74GS
      2.72BJK
      3.71FB
      Kupa Bursa

1.76GS
      2.72BJK
      3.71FB
      Kupa Bursa

-------------------------------------------------1.73 GS
      -------------------------------------------------2.72BJK
      -------------------------------------------------3.71FB
      -------------------------------------------------Kupa Bursa

Yorum Yap

Bari sergen gelsin komik olur yine 3. Oluruz ama ozkaynak kazanir

Yorum Yap

@ Mehmet Uluer senoldan banane ona laf soyluyoruz diye mesajlar siliniyor,en sonda ceza yemistim

Yorum Yap

M?mk?nse muhalefet sesleri k?smay?n yorumlar? silmeyin, Bilic Kal?rsa ?n?m?zdeki sezon mutlaka herkes destek verecektir...

Yorum Yap

Aslı D?nya Bar?? Alpt?rk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Ya ?u ?smail Kartal Bilic'i 2 ma?ta da yendi ve b?y?k ihtimal ligi de onun ?st?nde bitirecek. ?smail Kartal lan.

?are ?enol G?ne?!
              Abdullah Avc? da bursan?n yar? b?t?esiyle taraftars?z oynad??? bir stata ra?men Bursan?n 4 puan ?n?nde muhtemelen ligi ?st?nde bitirecek.. ?are Abdullah !

Yorum Yap

Birde birsey soracagim bu suleyman hurma mehmet topuz olayindaki kayseri direktoru degil mi ? Bu adammi besiktasin direktoru olacak!?

Yorum Yap

Aslı Mehmet Ozcelik tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  @ Mehmet Uluer senoldan banane ona laf soyluyoruz diye mesajlar siliniyor,en sonda ceza yemistim
                  Sana karsit birsey yazmadim ki
                  seni destekler konustum

Yorum Yap

Aslı Bugra Kaan Erdem tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Aslı D?nya Bar?? Alpt?rk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Ya ?u ?smail Kartal Bilic'i 2 ma?ta da yendi ve b?y?k ihtimal ligi de onun ?st?nde bitirecek. ?smail Kartal lan.

?are ?enol G?ne?!
                    Abdullah Avc? da bursan?n yar? b?t?esiyle taraftars?z oynad??? bir stata ra?men Bursan?n 4 puan ?n?nde muhtemelen ligi ?st?nde bitirecek.. ?are Abdullah !
                    Bana g?re Avc? Bilic'den daha ba?ar?l? bi hocad?r istedi?iniz kadar siyasetten ve milli tak?mdan vurun. D?nya 3.l??? bile iki g?nd?r bahanelerle k???msendi burda koymaz Avc?'ya yap?lan ele?tiriler

Yorum Yap

Her bitki her saks?da yeti?mez..ta? yerinde a??rd?r..

Yorum Yap

olmazsa da olur ma?lar?m?z?n hepsinde ba?ar?l? olduk, ??nk? hoca b?yle durumda tak?m? toplayabildi , iyi haz?rlayabildi

fakat, ne zaman d?neme? ma??m?z olsa, bizim i?in ?ok kritik bir ma? olsa, yenmemiz ?art olsa biz o ma?lar? kazanamad?k.. kaybettik hatta..

bu da hocan?n stres y?netimi konusunda ba?ar?s?z oldu?unu g?steriyor.. bu konularda y?netim oldu?unda bu konular?n ?stesinden gelebildi?in vakitlerde ?ampiyonluk i?in bir t?k ?nde olabiliyorsun.. futbol sadece sahada kazan?lm?yor derler ya hani kli?e laft?r.. hakeminden y?neticisine kadar alg? y?netimini komple halde d???nd???m?zde psikolojik sava?? bilic veremedi.. ben burday?m bu ma?? al?r?m rahat olun havas? veremedi ( kritik ma?larda)

bu y?zden bu saatten sonra bunca olay ya?anm??ken , hoca da bu kadar y?pranm??ken devam etmenin bize bir?ey kataca??na inanm?yorum. ama bu y?netim gidip menemen sezonu havas?nda bir adam getirecekse e?er ba??m?za.. can?n? yerim bilic'in kals?n ba? ?st?nde yeri var.. seviyoruz bilic'i.. sevdi?imiz i?in de ele?tiriyoruz.. bu da bizim do?al hakk?m?zd?r.

ama bir ger?ek daha var be?ikta?'? daha ?ok seviyoruz

Yorum Yap

Ismail Meireles' i ??kar?p Hasani al?yor Bilic de Sosa'yi ??kar?p I.Koybasi'yi oyuna al?yor.

?u adamin takimina gol bile atamadin.

Yorum Yap

anlamadin zannetim pardon ..senol gelsin kesin sampiyonuz (!)cunku bizim yenemedigimiz fenevi yendi

Yorum Yap

ba?ar?s?zd?r fakat bir o kadarda y?netimin kendini aklama yolunu se?ti?i kurban?d?r.

Yorum Yap

Bilic bursay? ve dolay?s? ile ?enol Hocay? iki ma?ta da yendi ama kral ?enol G?ne? oldu yine. Klasik taraftar abartmas? i?imiz g?c?m?z. Adam bir g?nde Mourinho oldu ya. Be?ikta? i?in hay?rl?s? ne ise o olsun. Tek iste?im bu. Kul?p kapkara g?nler ge?iriyor. Tez zamanda ????a ??kmak dile?i ile.
                                Ne alaka ya ona bakarsan ismail kartalda bilici iki ma?ta yendi ki gorebilecegimiz en k?t? fenerdi derbilerdeki.. Ayr?ca bursay? olimpiyatta yendigimiz ma? kafa kafaya ge?ti son dakikada attik
                                En son düzenleyen Talha Karanfiler; 22-05-2015, 00:31.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X