Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Onur Essizoglu tarafından Gönderilmiş
    Ya arkada?lar tek ma?ta ne gaza geldiniz b?yle. Yahu daha adam gelmeden klasik Be?ikta? l? abartmas? denilen ?eyi yapmaya ba?lad?n?z yapmay?n etmeyin. Ersun Yanal da gs yi i?erde d??arda ha?amat etti Ersun Yanal ligin en kral hocas? m? yani ?imdi ? B?yle ma?lar olabilir bunlar? genele yaymak ?nemlidir. Feneri ha?amat eden Bursa ?ok daha zay?f rakiplere ligde ha?amat da oldu zaman?nda. Biraz sakin ya. Siz bu gazla ?enol Hoca y? izlerseniz sonu Bilic ten de erken olur haberiniz olsun.
    Onur olay o de?il. Bug?n yenilebilirdi de hatta i?erde yenildi. B?y?k tak?m?n oynamas? gereken futbolu oynat?yor Bilic bu tarz oyun oynats?z ona da methiyeler d?zeriz. Biz Rize'ye bile bir gol at?p g?m?l?yoruz ceza sahas?na.

Yorum Yap

Bilic bursay? ve dolay?s? ile ?enol Hocay? iki ma?ta da yendi ama kral ?enol G?ne? oldu yine. Klasik taraftar abartmas? i?imiz g?c?m?z. Adam bir g?nde Mourinho oldu ya. Be?ikta? i?in hay?rl?s? ne ise o olsun. Tek iste?im bu. Kul?p kapkara g?nler ge?iriyor. Tez zamanda ????a ??kmak dile?i ile.

Yorum Yap

Ne diyelim senol cok iyi hoca aman basimizdan eksik olmasinmi yazalim

Yorum Yap

yaw sil sil nereye kadar

Yorum Yap

Aslı Alper G?rer tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Bilic bursay? ve dolay?s? ile ?enol Hocay? iki ma?ta da yendi ama kral ?enol G?ne? oldu yine. Klasik taraftar abartmas? i?imiz g?c?m?z. Adam bir g?nde Mourinho oldu ya. Be?ikta? i?in hay?rl?s? ne ise o olsun. Tek iste?im bu. Kul?p kapkara g?nler ge?iriyor. Tez zamanda ????a ??kmak dile?i ile.
            Liverpool ma??yla kim kral yap?ld? onuda bi s?ylesen can?m karde?im?

Yorum Yap

Tr. Kupasi aksami diye deprestim yine.. yahu benim gordugum hocalar arasinda belki en tatsiz tuzsuz futbolu oynatan en alakasiz en uyumsuz kadrolardan birine sahip tigana bile ligde cuvallasa da 2 tane tr. kupasi aldi gitti.. biz iki senedir kupada da 2. lig ekiplerine eleniyoruz.. arada bir olur anlarim da.. 2 sene ust uste cok abes.. derbilerden kork.. kupa maclarinda rehaveti onleyeme.. sezon sonuna dogru stresli haftalarda dokul.. mental acidan hic bir sey basaramiyor bilic.. arsenal tottenham liverpool maclarinda da futbolcularin ayrica bir mental hazirliga ihtiyac duymadigini bu sayede basarili oldugumuzu dusunuyorum.. baskiyi ne kendi kaldirabiliyor ne futbolculari hazirlayabiliyor.

Yorum Yap

Aslı Onur Arici tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Aslı Alper G?rer tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Liverpool ma??yla kim kral yap?ld? onuda bi s?ylesen can?m karde?im?
                Liverpoolu yenmek adam? zaten kral yapar. Ben yapsam bende kral olurdum.

Yorum Yap

baz?lar? ?enol g?ne? i istemiyor ya o da sanki kap?m?zda bekliyor benim tahminim ?enol g?ne? i istesekte alamay?z b?rakmaz bursa y? elinde bizden daha iyi bir kadro var bir ki takviye ile ?n?m?zdeki sezon yeni stadlar?yla en az bizim kadar ?ampiyonluk aday?d?r bursa hele finalde gs yi yenip kupay? al?rsa hayatta b?rakmaz bursa ha biz yine bir ?ekilde kopar?rsak bursa dan merdiven 2 filmi ?ekilir demedi demeyin

Yorum Yap

https://eksisozluk.com/slaven-bilic-...0033?a=popular

Ek?i de baya destek var

Yorum Yap

Goodbye Bilic.

Yorum Yap

Ya ?u ?smail Kartal Bilic'i 2 ma?ta da yendi ve b?y?k ihtimal ligi de onun ?st?nde bitirecek. ?smail Kartal lan.

?are ?enol G?ne?!

Yorum Yap

Aslı Seyhun.Sezer tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          baz?lar? ?enol g?ne? i istemiyor ya o da sanki kap?m?zda bekliyor benim tahminim ?enol g?ne? i istesekte alamay?z b?rakmaz bursa y? elinde bizden daha iyi bir kadro var bir ki takviye ile ?n?m?zdeki sezon yeni stadlar?yla en az bizim kadar ?ampiyonluk aday?d?r bursa hele finalde gs yi yenip kupay? al?rsa hayatta b?rakmaz bursa ha biz yine bir ?ekilde kopar?rsak bursa dan merdiven 2 filmi ?ekilir demedi demeyin
                          Bende ?yle d?s?n?yorum, bursa burakmaz senol hocayi, biz kaliriz gene bilice, sonra kanser olmaya devam. Bir gol at ?st?ne yatmaya calis, tonla dur topdan gol ye, derbiler silik futbolla rezil ol

Yorum Yap

Kal?rsa yeni sezon ortas?nda bu taraftar bu hocay? g?nderir, bir seneyi daha heba ederiz. Bu kumar oynanmamal?.

Yorum Yap

Aslı Mehmet Ozcelik tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Ne diyelim senol cok iyi hoca aman basimizdan eksik olmasinmi yazalim
                              Senol hocaya laf soyletmeme topigi mi oldu burasi?senol hocayla bir sikintim yok benim ama boyle seylerin yapilmasi yanlis

Yorum Yap

taraftar?n ?o?u memnunsa bili?le devam o zaman.buyrun muhalefet saflar?n? s?kla?t?ral?m.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X